320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täna Euroopa Liiga riskivaba livebet kuni 100 krooni ulatuses, 4 mängu siis kavas ja tekkis küsimus, et kas keegi on uurinud, kas kehtib ainult 1 mängu peale või ka kombole!? Ei viitsinud praegu triosse kirja saata, mõtlesin, et küsin, kas keegi siit oskab vastata.

    Aitäh!

    Kommentaar


      Algselt postitas siimsorokin Vaata postitust
      Täna Euroopa Liiga riskivaba livebet kuni 100 krooni ulatuses, 4 mängu siis kavas ja tekkis küsimus, et kas keegi on uurinud, kas kehtib ainult 1 mängu peale või ka kombole!? Ei viitsinud praegu triosse kirja saata, mõtlesin, et küsin, kas keegi siit oskab vastata.

      Aitäh!
      Ma arvan, et ainult ühele mängule ja mitme mängu combona asi ei kehti, aga samas ma ei ole kindel. Pärast on mingi väärastunud aprillinali? (okei tegelt ma seda ei usu, et see nali on...)

      Sul on võimalus ühele tänasele Euroopa Liiga veerandfinaalile teha riskivaba panus!

      Kommentaar


        Kurat, ma esimesele lausele ei pööranud nii suurt tähelepanu

        Kommentaar


          Kas seal see esimene panus tuleb ka teha šiki nimetusega, livebet keskkonnas?

          E: Nevermind. Nii on.

          E2: Tundub, et oligi aprillinali. Mina ei saanud mingit teist panust.

          Kommentaar


            Nonii Arsenali koef Barca vastu 8.0

            Kommentaar


              Algselt postitas Epic Vaata postitust

              E2: Tundub, et oligi aprillinali. Mina ei saanud mingit teist panust.
              emh, ei saanud hästi aru, mida sa mõtlesid, et ei saanud teist panust? Igastahes mul asi toimis. Failisin küll oma panusega, aga sain raha tagasi. Gamblisin Liverpooli võiduga (koef oli siis 7), mäng võõrsil ja ühe mehega vähemuses, kui seis oli 1-1, kuid no ei läinud nii, Torres pani oma 101% võimaluse mööda ja vastased said veel ühe penalti, aga see selleks...

              Kommentaar


                Ma sain nii aru, et kui teed ühe panuse, saad teise ka. Või pidid sa selleks siis esimese kaotama?

                Kommentaar


                  Panin esimesena Liverpooli peale, kaotasin. Sealt raha tagasi ei saanud ega pidanudki saama. Teise panuse panin Fulhamile, kui nemad kaotanuks, oleks selle tagasi saanud. Nii et toimis nagu lubatud.
                  Algselt postitas JT8055
                  Olge aktiivsemad!

                  Kommentaar


                    Tahan ka triosse sisse saada, www.eestikasiinod.ee ei aidanud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jose Vaata postitust
                      Tahan ka triosse sisse saada, www.eestikasiinod.ee ei aidanud.
                      kui ei suuda sisse saada pole sinna ka asja.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jose Vaata postitust
                        Tahan ka triosse sisse saada, www.eestikasiinod.ee ei aidanud.
                        Aga vb www.eestikasiinod.com siis aitab ?
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Täna tundub, et antakse lausa tasuta raha ära. Fulham alla 0.5 värava @ 1.92, alla 2.5 värava OM-ASSE mängus @ 2.15, isegi alla 3.5 värava annab enamvähem koefitsendi.

                          Kommentaar


                            Tahaks ka Triosse sisse saada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jose Vaata postitust
                              Tahaks ka Triosse sisse saada.
                              sorri. limiit on täis
                              sa ei saa
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                                Fulham alla 0.5 värava @ 1.92
                                Epic fail?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X