320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Aramis Vaata postitust
    Kes see ütles, et sa süüdi oled. Püüdsin vihjata, et rumal lihtsalt.
    Vahepeal vaatasin jälle, et äkki pole ja siis jälle, et ju ikka natuke oled. Kokkuvõttes polegi hea, kui kõik Pinnysse jookseks panustama.
    Kasutan Oddscheckerit ja Bestbettingut ning eraldi veel Pinnacle'it ja Betfairi. Kui ma seepärast sinu arvates rumal olen, siis olgu nii.

    Kommentaar


      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
      äkki mäng, millele tahad panust panna, on juba alanud?
      kui selline kiri tuli, siis eemaldasin valitud mängu nimekirjast ja ikka ei funkanud. asi ei ole ka kombo suuruses, sest isegi täpselt 10 mänguga ei saanud.

      Kommentaar


        Kombod on lollidele eniveis

        Kommentaar


          Algselt postitas freestyle01 Vaata postitust
          kui selline kiri tuli, siis eemaldasin valitud mängu nimekirjast ja ikka ei funkanud. asi ei ole ka kombo suuruses, sest isegi täpselt 10 mänguga ei saanud.
          Neil on live chat lehel olemas. Küsi sealt abi.

          Kommentaar


            Algselt postitas freestyle01 Vaata postitust
            miks ma peale uuendamist ( uus kujundus vms) ei saa enam triobetis normaalselt kombosi teha, vaid kinnitan pileti ära ja tuleb kiri " this ticket has not been preapproved" ? mis värk on?
            Väidetavalt pidi esinema probleeme vanemate IE-ga. Ja aitab update IE8x.

            Kommentaar


              kui mul Nordea pangas kontot pole, siis enam ei saa otse kontole raha kanda?
              et on kaks varianti ainult - express sissemakse ja standard sissemakse?
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                tra noh, 101 lõuga vendadele, kes otsustavad kuhu mina võin netis minna ja kuhu mitte.

                pole eriline panustaja nkn nagu näha, kuna ma alles nüüd avastasin, et asi on nii "karmiks" aetud.

                eestikasiinod linki pole vaja postitada, ei paku pinget.

                Kommentaar


                  Delfi väitel on tegevusluba välja antud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                    Delfi väitel on tegevusluba välja antud.
                    Logimisel info "Tere tulemast tagasi"
                    Raha ka täitsa alles
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Korraldusluba läheb ka vaja. Litsentseerimine on kaheastmeline Eestis.

                      Kommentaar


                        palju õnne http://www.e24.ee/?id=264676
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Unibeti väljamakse, küsib seda Swift ID vms koodi, kust selle leian?

                          Kommentaar


                            Swift kood on iga panga kodulehel kirjas. Swedbankil näiteks HABAEE2X .

                            Kommentaar




                              Kui ma panustan Albaania peale ja võitu ei tule, kas ma siis saan vaielda selle peale, et mingit jugode riiki enam ei eksisteerigi?

                              Kommentaar


                                triobeti konto

                                saadeti peale 1. kihlvedu kiri emailile Triobetist, et pean oma konto verify'ma. pean saatma neile pildi siis juhilubadest, 3-kuu pangakonto väljavõttest ning elukoha kinnitamiseks utility bill'i või tax billi?

                                Kas teen pangakonto väljavõttest screenshoti ning saadan neile? Ja juhilubadest või id-kaartist teen pildi ja saadan ühe meiliga?

                                Ning mis asi on utility bill või tax bill? Kuidas ma saaksin selle nõudmise ka täidetud? :/

                                Kommentaar

                                Working...
                                X