320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tross

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tross

    Niih. Lõuna. Lõuna on järemõtlemise aeg.
    Viimasel ajal on mind vaevanud küsimus, millise võttega saaks kõige kiiremini selgeks, et sinu ees seisab tõeline tross?
    Miks seda üldse vaja on teada? Väga lihtne. Kui osad on trossid, siis järelikult teised ei ole. Ja kui on olemas neid, kes ei ole trossid, siis ei tahaks ju trosside peale aega kulutada. On ju loogiline.
    Muidugi! Vahepeal võib tegeleda ka trossidega, näiteks siis, kui on nälg friikšõu järele ja parasjagu paremat pole võtta. Aga reeglina on siis hiljem pohmell ja paha olla, kass, nagu ütleb mu üks Tabasalu sõber. Ja kui sul on kass sellest, et sa südames naersid trossi üle, siis on jääknähud hiljem jubedad. Lausa rõvedad.
    Nii siis ongi, vaatan ja inimesena loodan, et ehk ta pole tross.
    Samas on vastupidi ka. Olen tross sadadedele, kui mitte tuhandetele. Kindlasti olen. Näiteks arvasid nii mõnedki (McN.... näiteks ja ilmselt ka teised änfiildi kuked), et ma olen tross siis, kui julgesin kiruda Benitezt. Sest ma nägin järjest kahte pooli mängu ja see oli õudne, nii ma siis ütlesingi, et kuradi Benitez. Hoolisin tegelt poolist. Kas ma siis olin tross?
    Ma olen vaadanud kõiki viimaseid koondise kodumänge staadionil. Lisaks 3-4 hooaja jooksul umbes 50 liigamängu. Esiliiga omi siis. Lisaks teine liiga. Neid ei ole muidugi nii palju, aga ikkagi. Noh, kümmekond. Olen istunud staadionil tuisus ja vedelas, kolmekesi turvamehe ja väravavahi pruudiga ja siis totaalselt täismüüdud staadionil.
    Aga siis, kui ma arvan, et EJL ei ole saanud oma tööga hakkama, et asi on mäda ja selle mehe juhtimise all asjad edasi ei arene, muutun ma trossiks. Mõne arvates.
    Muidugi, ega staadionil istumine midagi veel ei tähenda. Ega see kajakast kotkast ei tee, et presidendilossi rohelisele katusele situb. Muidugi mitte! Aga mingi pilt asjadest selle kõige käigus tekib.
    Okei. Läks teemast kõrvale. Mille järgi tunda ära trossi?

    ps. muidugi, muidugi ei ole ilus jagada ja arvustada inimesi nii, et jagada neid klassidesse. lausa vastupidi, see on ühiskonnas juurdunud tavade kohaselt täiesti vastuvõetamatu. seni, kuni neist tavadest järjekindlalt kinnipeetakse. reeglina on asjad teistpidi kohe peale seda, kui võõrad ei kuule, kui võõrad ei näe. olgem ausad, siis kui eesriided on ees, siis kipuvad meie otsused olema üsna järsult selektiivsed.
    14. september 2006, Tallinn

    #2
    Vastus teemale \'Tross\'

    Vaata... peeglisse!

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Tross\'

      ma ei tea nüüd... minumeelest on tross selline köie paksem/tugevam variant

      võib-olla natukene teistmoodi punutud kah..

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Tross\'

        nii, pakun välja ühe trossituvastusmetoodika. nagu sa ise juba tabavalt mainisid, ollakse tross kellegi suhtes. minu arust on trossina kvalifitseerumiseks vaja siiski midagi enamat, kui lahkarvamust. kui mina pean Givenit sitaks sest ta ei hüppa piisavalt kaugele ja sina heaks kuna ta kompenseerib selle parema positsioneerimise ja tahtejõuga, siis klassikalikalise trosslusega minu arust tegemist pole.

        kui keegi arvab, et löögitugevust saab mõõta tonnides seetõttu, et Õhtuleht nii kirjutas, siis on temas teatud trossluse alged olemas. tõeliseks trossiks muutub ta aga hetkest, kui ta argumenteeritud seisukohtadele vastab mitteargumenteeritult stiilis \"ei huvita su füüsika, miks ei või siis mõõta tonnides, kui kõik sellest kenasti aru saavad!\". (oli kunagi foorumis selleteemaline arutelu). ühesõnaga - tross on sinust selgelt erineval mõtlemistasandil. trosslus on ilmselt sageli ka kahepoolne tunne.

        minu lihtne trossitest pole küll teaduslikult vettpidav, sest ei testita otseselt trosslust vaid inimese üldist vaimset ja sotsiaalset arengutaset võrreldes ülejäänud seltskonnaga. nende tasemete erinevus on siiski sõnnik trossluse seemnele.

        definitsioon siis selline: inimene on tross, kui tema arvel on võimalik teha nalja sääraselt, et kogu ülejäänud seltskond saab sellest aru, aga tema ei saa. inside joke\'id ei loe.
        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Tross\'

          Algselt postitas rohelineKonn

          definitsioon siis selline: inimene on tross, kui tema arvel on võimalik teha nalja sääraselt, et kogu ülejäänud seltskond saab sellest aru, aga tema ei saa. inside joke\'id ei loe.
          A kui sa oled seltskonnas, kus saatuse tahtel on kõik trossid. Siis ei saa keegi su naljast aru ja halvemal juhul saad tongi ka veel. Ja mis kõige hullem. Sa ei tea, kes on trossid enne trossi üle nalja tegemata, ehk siis tulemused võivad olla hirmuäratavad.
          Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
          Cry welcome to the song.
          And as it lifts you, time to move on.
          We go!

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Tross\'

            loodetavasti mõni tross siia teemasse kommenteerima ei tule. hea oleks teada foorumi trosside top10\'t, igaks juhuks.

            taku ja jyrka juba siiski jõudsid.

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Tross\'

              urrr

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Tross\'

                Der Tross hatte die Aufgabe, die Versorgung der römischen Legionen auf einem Feldzug zu gewährleisten.

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Tross\'

                  no minu arust on mõnel mehel sõna \"tross\" küll pigem sidesõnaks
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Tross\'

                    Algselt postitas Sajets
                    A kui sa oled seltskonnas, kus saatuse tahtel on kõik trossid. Siis ei saa keegi su naljast aru ja halvemal juhul saad tongi ka veel. Ja mis kõige hullem. Sa ei tea, kes on trossid enne trossi üle nalja tegemata, ehk siis tulemused võivad olla hirmuäratavad.
                    pean tunnistama, et testil on tõepoolest omad nõrgad kohad. aga riske annab maandada tehes näiteks keerulist nalja, kuid mitte kohalbiibinute arvelt. peksasaamise risk väheneb, kuid võrdeliselt väheneb ka testi usaldusväärsus.

                    alternatiivse variandina pakun välja võimaluse kasutada olukorra teravaks muutudes endise sportlase häid kiireid jalgu. sellega on tross tuvastatud ja nahk päästetud. selle variandi nõrgaks küljeks on suhteliselt piiratud jätkusuutlikus.
                    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Tross\'

                      Tross on juba selline väljend, mida ainult mingi tross kasutaks. Mõelge ise edasi.

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Tross\'

                        Algselt postitas Darren


                        Tross on juba selline väljend, mida ainult mingi tross kasutaks. Mõelge ise edasi.
                        ei sellega ma ei ole päris nõus.
                        tõsi, siis on asi hapu, kui see sidesõna staatusesse tükib. aga siis ei ole ta ka vist \"väljend\" selle sõna laiemas tähenduses.
                        \"tross\" on minu meelest täpsem emotsionaalselt kui \"pede\".
                        ah jaa. tänan kaasa mõtlemise eest! kevad tuleb, grüünes soliidselt jauramise aeg on varsti käes!
                        14. september 2006, Tallinn

                        Kommentaar

                        Working...
                        X