320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hamburger SV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    järjekordne viik ja tabelis kukuti tagantpoolt kolmandaks.masendav
    Eintracht Frankfurt 2 - 2 Hamburg SV
    36' A Meier 1 - 0
    51' D Ljuboja 1 - 1
    58' I Amanatidis 2 - 1
    69' B Sanogo 2 - 2

    Kommentaar


      #47
      Guy Demel kolm kuud tugitoolisporti siis tegemas.

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
        Guy Demel kolm kuud tugitoolisporti siis tegemas.


        Aga Van der Vaart on tagasi!

        Kommentaar


          #49
          Van der Vaarti comeback osutus üllatavalt positiivseks.
          Bayer Leverkusen 1 - 2 Hamburg SV
          40' A Voronin 1 - 0
          71' J Guerrero 1 - 1
          86' J Guerrero 1 - 2

          Ja selle hooaja esimene võit bundesligas

          Kommentaar


            #50
            ja Sorin jättis ka sümpaatse mulje, vähemalt 2. värava juures, kus tema tsenderdusele (jeerum, ma ei teagi kuidas seda 6igesti kirjutada, parandage, kui nihu läks ) Guerrero efektselt jala vahele sai. Einfach Klasse, nagu mu k6rval istunud kohalik seepeale täheldas.

            Kommentaar


              #51
              Sascha Kirschtein ja David Jarolim pikendasid lepinguid vastavalt 2010 ja 2011 aastani.

              Kommentaar


                #52
                Kompany on end jälle vigastatud
                ja võõrsil saadi Wolfsburg 1-0 ka kotti

                Kommentaar


                  #53
                  Mina loen sinu postitusest seda asja hoopis teistmoodi välja kui tegelikult oli

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                    Mina loen sinu postitusest seda asja hoopis teistmoodi välja kui tegelikult oli
                    nojah Kompany vigastas ennast juba porto vastu niiet selles kaotuses teda nyd süüdistada ei saa

                    Kommentaar


                      #55
                      no ka sorin on kuukese vigastusega eemal, krt ma vist varsti oma perekonna nime ära vahetama kui see jama veel kua kestab ;D

                      Kommentaar


                        #56
                        Kui Wolfsburg saadi 1-0 kotti, siis seda võiks tõesti võiduks pidada. Aga tegelikult kaks küsimust, millest üks on retooriline:

                        1) mis seos on perekonnanimel ja Hamburgi "jamal"?
                        2) milline meeskond ei ole enam Bundesliga läbi aegade üldtabelis teisel kohal?

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas skint Vaata postitust
                          Kui Wolfsburg saadi 1-0 kotti, siis seda võiks tõesti võiduks pidada. Aga tegelikult kaks küsimust, millest üks on retooriline:

                          1) mis seos on perekonnanimel ja Hamburgi "jamal"?
                          2) milline meeskond ei ole enam Bundesliga läbi aegade üldtabelis teisel kohal?
                          no mu perekonnanimi on Hamburg ja see ja van der vaart on ainukesed põhjused miks ma selle meeskonna tegemisi jälgin

                          Kommentaar


                            #58
                            Aiii kui hea koti VDV Arse vastu pani..

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas 17 Vaata postitust
                              Aiii kui hea koti VDV Arse vastu pani..
                              Kahjuks ka viimane helgem hetk Hamburgil. Ülejäänud esitus ei kõlvanud kuhugi. Iraanipoiss läks ka katki ja küsimus ei olnud enam kas, vaid kui, suurelt kotti saadakse. Ma olen küll ainult kahte Hamburgeri mängu näinud aga mõlemal juhul jõudsin ma järeldusele, kahes olulises veas süsteemis. Esiteks on viga treeneripingil. Nu joptvõi.. Arsenali vastu minna 4-5-1 taktikaga. Puhas lollus. Eriti see kaitses istumine. Teine viga aga on selles mustas kilus junnis kes neil tipüründajaks on. C'mon! Isegi Neemelo suudaks palli paremini omaks võtta ja samal ajal kaitsjatele ipponi teha. To aga ei saa kumagi asjaga hakkama. Nõrk. Üldiselt jah...läheb vist veel kõvasti aega kui sakslased CL 4 -da meeskona juurde sokutavad. Hetkel selles suhtes nukker olukord. Kaks saavad hakkama aga kolmas on alati mingi kelgunöör...
                              Hello! I´m mentaly ill.

                              Kommentaar


                                #60
                                Thomas Doll will be sacked within three days although he won't quit Hamburg as if he is forced out he will get an additional 300 thousand euros compensation. (Bild)
                                Hello! I´m mentaly ill.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X