320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hamburger SV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Masendav seeria jätkub!

    Kommentaar


      #62
      1:2 kaotus võõrsil Bochumile ning Dollile on öeldud, et kuni jõuludeni võib ta HSV-d veel suuremasse madalseisu viia, seejärel saab ta kinga.

      Kommentaar


        #63
        Ja HSV -st ei saanudki kõige masendavamat meeskonda Cl -is. Doll vist tegi kukerpalle?
        Hello! I´m mentaly ill.

        Kommentaar


          #64
          mis Atoubaga juhtus?
          ise mängu ei näinud, kokkuvõttes näitas, et vahetati välja, ja peale selle sai punase kaardi
          fuckitas seal publikule ka
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            #65
            Sai Atouba bänni kah. Ise teab, mis mees teeb. Homme on ees aga kohtumine Nürnbergiga. Tuleb ilmselt taas üheväravaline kaotus. Seda viimast näitab peale sita treeneri ka lühike pink (Sorin, Wicky, Kompany, Fillinger, Klingbeil, Demel, de Jong, Atouba ning van der Vaart puuduvad), kuna vigastused ja mängubännid on haaranud endaga suure osa meeskonnast. Kuna HSV järel asuv Mainz mängib samal ajal Mönchengladbachiga, siis on tõenäoline isegi Hamburgi langemine tabeli viimaseks, sest Möncheni vorm pole kiita.

            Kommentaar


              #66
              3-1 läksime ette, aga ikkagi mängu lõpuks jäi seis 3-3 :S

              Kommentaar


                #67
                Õudne-õudne. Thomas Dollil lubati jääda, kuna usutakse, et klubi ta 2. Bundesligasse ei tüüri. Saame näha mis juhtub, kuid 99% on kindel et hooajal lõpus saab ta niiehknaa kinga.

                Kommentaar


                  #68
                  No kurat - ega siin muud pääsu ei ole, kui Van Der Vaarti kõva tegutsemine liidrina ja ühe normaalse ründaja ostmine talvevaheajal. Nagu ma juba teise teema all mainisin on hädavajalik, et meeskond veebruari alguseks vormis oleks!

                  Kommentaar


                    #69
                    Vormi saamiseks jäid mõned poisid (Demel, de Jong) ka jõuludeks klubisse treenima

                    Kommentaar


                      #70
                      Esimeseks jaanuariostuks sai HSV-le Frank Rost, kes lahkus Schalkest umbes ühe miljoni euro eest. Leping sõlmiti 2,5 aasta peale. Ma ei tea, aga minu arust pole väravavahid Hamburgi praegustes hädades väga palju süüdi.

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                        Esimeseks jaanuariostuks sai HSV-le Frank Rost, kes lahkus Schalkest umbes ühe miljoni euro eest. Leping sõlmiti 2,5 aasta peale. Ma ei tea, aga minu arust pole väravavahid Hamburgi praegustes hädades väga palju süüdi.
                        Teinekord piisab vaid ühest lükkest, et riietusruumis märksa loovam õhkkond oleks

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                          Ma ei tea, aga minu arust pole väravavahid Hamburgi praegustes hädades väga palju süüdi.

                          Erialaajakiri reastas BuLi sügisringi väravavahid selliselt. Aga erinevalt CL esitustest pole ei Kirchsteinile ega Wächterile mõne muu lüliga võrreldes midagi ette heita.



                          1. Markus Pröll 27 Eintracht Frankfurt -
                          2. Oliver Kahn 37 FC Bayern München K-3.
                          3. Roman Weidenfeller 26 Borussia Dortmund -

                          ***

                          4. Tim Wiese 25 Werder Bremen B
                          5. Manuel Neuer 20 FC Schalke 04 -
                          6. Raphael Schäfer 27 1. FC Nürnberg K-4.
                          7. Mathias Hain 33 Arminia Bielefeld -
                          8. Simon Jentzsch 30 VfL Wolfsburg -

                          ***

                          Jörg Butt 32 Bayer Leverkusen B
                          Robert Enke 29 Hannover 96 K-7.
                          Timo Hildebrand 27 VfB Stuttgart B
                          Kasey Keller 37 Borussia Mönchengladbach K-5.
                          http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                          Kommentaar


                            #73
                            Mina arvan, et Rosti tulek on ülimalt positiivne - ta on tuntud liidrina ja seda on vja. Selle nädala laupäeal siis olen Berliinis Herta- HSV-d kaemas. Mõlemad liiguvad momendil igal juhul tõusuteel.

                            Kommentaar


                              #74
                              Aramis võib siis nädalavahetusel mängimas näha ka sellist meest:



                              Leping vaid 2,5-aasta pikkune, kuid kui horvaat end vormi saab ning kütma hakkab, võib oodata selle pikendamist.

                              Kommentaar


                                #75
                                Ei ütleks 2,5aastase kohta "vaid". Tundub justkui suhteliselt tavaline ning hooaja keskel suht hea pakkumine. Pikemaid võivad välja teenida vaid kas noored üliandekad tegijad või juba mujal tõsiselt ilma teinud head pallurid, kelle eest suur summa välja käidud on. Olicit ei saa minu arust kumbassegi kategooriasse kanda (€2M ei tohiks HSV-le ülejõukäiv summa olla just).

                                Sellegipoolest korralik täiendus põhjanaabritele, kuigi tõenäoliselt (loodetavasti) võib horvaadil raskeks minna oma eelneva karjääri numbreid siin korrata

                                Kommentaar

                                Working...
                                X