320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

kohtunikud Hispaanias

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    sellist koduvilet, millist annab hetkel kohtunik Sevilla-Bilbao mängus pole vist isegi korvpalli Balti liigas näinud
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      #62
      No sellist jama, mida kohtunik Reali - Murcia mängus teeb on ikka eriti keeruline komenteerida.
      Reali teine värav vist lõpetab tüübi karjääri kõrgemal tasemel ära.

      Kommentaar


        #63
        Murcia pennal ja Alonso väravaga lõppenud karistuslöögile eelnenud käsi olid samuti päris nunnud. Reali penalti puhul oleks ka mehi olnud, kes poleks andnud. Aga üldises plaanis oli nii huvitav vile, et ma täitsa palju kohe naersin. Mou naeris ka, tribüünil...
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          #64
          See, et värav oli sulg või mitte jääb kõigile ette, see kuias ta Reali meestele kohe alguses kaarte hakkas jagama oli minuarust juba liig aga lõpp hea kõik hea.
          Felix: Oh, bollocks!
          Elmo: Dog's bollocks?
          Felix: No, just plain fucking bollocks!
          Elmo: No dog involved?

          Kommentaar


            #65
            Barca-Villarreali kohtunik saab ka ma pakun Marcas max 3 punkti oma esituse eest. esimesel poolajal oli vile mõnusalt kaldu Villarreali poolde ja teisel poolajal Barca kasuks.
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              #66
              kolmas värav oli umbes 5 meetrit suluseisu.

              Kommentaar


                #67
                Ja mina mõtlesin, et olen suluseisu reeglist valesti arusaanud.

                Kommentaar


                  #68
                  See kuidas Villarreal sai karistusala joonelt karistuslöögi 2-1 kaotusseisus olles, ning kaitsja sai värava ära võtmise eest vaid kollase oli masendav..
                  “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
                    kolmas värav oli umbes 5 meetrit suluseisu.
                    kindlasti mitte....kui oli suluseis siis väga napp, vaata kasvõi youtube.com'ist ja pane 1.06,1.07,1.08,1.09 peal pausile ja uuri. aga muidugi küljekohtuniku asukoht selles siutatsioonis on väga masendav

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas tiriam Vaata postitust
                      kindlasti mitte....kui oli suluseis siis väga napp, vaata kasvõi youtube.com'ist ja pane 1.06,1.07,1.08,1.09 peal pausile ja uuri. aga muidugi küljekohtuniku asukoht selles siutatsioonis on väga masendav
                      ma ei tea, kordusest paistis küll. ju siis oli halb nurk, ka soome kommentaatorid ütlesid, et tegemist oli suluseisuga. eks ma vaatan uuesti üle.

                      Kommentaar


                        #71


                        Ja kes veel ei tea millest üldse jutt käib, siis:

                        Algselt postitas JT8055
                        Olge aktiivsemad!

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                          Barca-Villarreali kohtunik saab ka ma pakun Marcas max 3 punkti oma esituse eest. esimesel poolajal oli vile mõnusalt kaldu Villarreali poolde ja teisel poolajal Barca kasuks.
                          no paistab et sai Marcas hoopis 0-i
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
                            ma ei tea, kordusest paistis küll. ju siis oli halb nurk, ka soome kommentaatorid ütlesid, et tegemist oli suluseisuga. eks ma vaatan uuesti üle.
                            Nu olijh tegemist suluga aga ok juhtub...
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                              Nu olijh tegemist suluga aga ok juhtub...
                              kolmanda värava puhul võis napp suluseis olla tõesti aga väga napp. pigem on imelik see, et vilistati suluseis messile mis seal videos ka näha(ilmselgelt ei olnud suluseis)

                              aga kõigil kohtunikel juhtub ja jääbki juhtuma - 100% veatuid mänge ei ole olnud ja ei hakkagi olema ma usun

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas tiriam Vaata postitust
                                kolmanda värava puhul võis napp suluseis olla tõesti aga väga napp. pigem on imelik see, et vilistati suluseis messile mis seal videos ka näha(ilmselgelt ei olnud suluseis)

                                aga kõigil kohtunikel juhtub ja jääbki juhtuma - 100% veatuid mänge ei ole olnud ja ei hakkagi olema ma usun
                                Imelikul kombel juhtub jube tihti Hispaana kohtunikel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X