320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

kohtunikud Hispaanias

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas tiriam Vaata postitust
    kolmanda värava puhul võis napp suluseis olla tõesti aga väga napp. pigem on imelik see, et vilistati suluseis messile mis seal videos ka näha(ilmselgelt ei olnud suluseis)

    aga kõigil kohtunikel juhtub ja jääbki juhtuma - 100% veatuid mänge ei ole olnud ja ei hakkagi olema ma usun
    Üks kossupede ütles, et jalka on ebaõiglane mäng - parim ei võida kunagi
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

    Kommentaar


      #77
      Kas just lõppenud mängu Valencia - Espanyol kohtunikud on teada tuntud oma ala tolad? Täiesti uskumatud otsused. See võiduvärav veel...no kämoon.

      Kommentaar


        #78
        Vaatasin ja imestasin sammuti. Espanyol ründas ja ründas ja ikka Valencia sai kuidagi värava kätte. Kummalised otsused muidugi ka kohtunikult.
        Algselt postitas rainis007
        Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas Epic Vaata postitust
          Kas just lõppenud mängu Valencia - Espanyol kohtunikud on teada tuntud oma ala tolad? Täiesti uskumatud otsused. See võiduvärav veel...no kämoon.
          Espanyoli fänn vist on jah hetkel raske olla. ikka no viimasel minutil selline värav ära lugeda...ses mõttes läks veel hästi et mees ei soosinud ainult ühte klubi, vaid pani puusse mõlemale poolele. aga seda meest ma polnud nagu küll varem vilistamas näinud. vähemalt tuttav kuidagi nüüd küll ei tulnud ette
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            #80
            Getafe mängus otsustab siis kohtunik sedaviisi mängukäigu suure venna Reali kasuks..
            Algselt postitas rainis007
            Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

            Kommentaar


              #81
              Mallenco on jah täna mees teiselt planeedilt.

              muide on selline asi võimalik et kohtunik näitab mingis situatsioonis kollast kaarti, kuid viga ei anna? või sain ma sellest Boatengi-Khedira situatsioonist valesti aru? kohtunik viga ei vilistanud ja lasi edasi mängida, kuid Getafe mängijad lükkasid ikkagi palli auti. seepeale näitas kohtunik kollast Khedirale ja pall läks mängu Reali poolt audi sisseviskega. umbes nagu et siis viga nagu ei fikseeritudki
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                #82
                Pall jäi vea järel Getafele, ma saan aru? Siis on ju igati loogiline, lasi edasi mängida kuni esimese katkestuseni ja siis andis kaardi. Üsna tavaline asi ju. Näiteks annab mees ründajale ette söödu, mille järel tullakse talle sisse, aga kohtunik laseb olukorra lõpuni mängida, lüüakse värav ja selle järel saab sissesõitja kaardi. Nii mõnigi kord nähtud. Eks parem oleks muidugi kaarti väärt viga igal juhul ära vilistada, kui just pole mingit puhast üks-üks olukorda tekkimas, aga igati reeglitepärane vile sellegipoolest. Real andis palli ikka fair play vaimus tagasi, eks?
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  #83
                  Andsid jah.. Ja Mourinho isegi andis palli vastastele mitte ei viska eemale nagu Pep

                  Kommentaar


                    #84
                    Ma saan sust aru mis sa räägid. Vat ei mäleta täpselt kelle kätte jäi pall antud hetkel kui viga oli Khedira poolt tehtud. kui õigesti mäletan, siis pall mängiti igatahes Getafe väljakupoolele (isiklikud kahtlen et Reali mängijate poolt) ja alles siis Getafe mängijad nähes et oma mees oli maas mängisid palli auti. ma võin muidugi eksida mälu suhtes. kellegil mingi klipp on panna siis võib üle vaadata.
                    aga muidu lõpuks mängisid Reali mehed palli küll Getafele.

                    mind lihtsalt pani imestama selline situatsioon- tehakse viga, ok pall jääb klubile edasi. mees jääb murule lebama ja kohtunik vilet ei anna, vaid ootab ära esimese katkestuse. klubi, nähes et kohtunik ei vilista ja oma mees maas, lükkab palli auti. kohtunik vilistab seepeale katkestuse ja annab kaardi vastasklubile. kuid viga ta ei vilista, vaid annab palli audiviske vastasklubile. ok, antud juhul oli fair play ja puha ning vastasklubi andis palli tagasi, kuid minu arust kohtunik ei saa ju ainult fair play-le toetuda.
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      #85
                      Bilbao toetajana on pisut piinlik. La Liga on täiesti mõttetute ja väljaimetud penaltide kohapealt ikka nr. 1
                      Rise and rise again until lambs become lions!

                      Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                      Kommentaar


                        #86
                        Matéu Lahoz! Callejon pääseb suluseisust üks-üks olukorda, Iker riivab teda karistusalast väljaspool õrnalt, vend teeb sammu-kaks edasi ja ajab end pikali, rullib, vaatab, mis härra Lahoz mõtleb, rullib edasi ja Ikerile punane. Ime KARA! Oleks siis mingi puude olnud, siis viimase mängija reegel, kindel punane, aga see? Kas see oli puude või? Aa, Callejon, häbi on su pärast!

                        Muidu olen stabiilne ja rahulik.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          #87
                          lisaks eksis Espanyoli ründajale suluseisu vilistamisel ka kui vist oli see Callejon jälle, kes oli pääsemas pea keskväljal jooksu kaitsjate eest
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            #88
                            Siis ma ütlesin endamisi "paras talle", aga jah, kohtunikud Hispaanias on ulme teema.

                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                              Matéu Lahoz! Callejon pääseb suluseisust üks-üks olukorda, Iker riivab teda karistusalast väljaspool õrnalt, vend teeb sammu-kaks edasi ja ajab end pikali, rullib, vaatab, mis härra Lahoz mõtleb, rullib edasi ja Ikerile punane. Ime KARA! Oleks siis mingi puude olnud, siis viimase mängija reegel, kindel punane, aga see? Kas see oli puude või? Aa, Callejon, häbi on su pärast!

                              Muidu olen stabiilne ja rahulik.
                              Lonardo ja Di Maria oleksid sellise kokkupuute puhul ilmselt ära surnud valudesse.

                              Kommentaar


                                #90
                                hakkab pihta. koigepealt annulleerib taiesti ok Barca varava ja parast laseb Alvesil Zokoraga teha mis tahab Barca karistusalas
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X