320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Naiste ML

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aasta naisjalgpalluriks valiti Kaidi Jekimova FC Levadiast.

    minu hinnangul täitsa teenitult.

    Kommentaar


      mu meelest oleks Pajo vägagi tähelepanuväärne olnud, sest peale sünnitust mõned kuud hiljem oli ta juba tagasi platsil pommitamas. seda igaühega ei juhtu. aga kui Jekimova, siis Jekimova..

      Kommentaar


        Ikka Jekimova vääris seda

        Kommentaar


          Arvan samuti, et nii Jekimova kui ka Zernosekova (noormängija) võtsid tiitli igati õigustatult vastu.

          Kommentaar


            Rita oli ära teeninud selle noormängija tiitli aga parimaks naismängijaks oleksin mina küll kellegi teise valinud.

            Kommentaar


              Päris mitmed siin räägivad, et oleks kellegi teise valinud.Äkki nimetate ka need nimedm,keda teie vääriliseks oleksite pidanud. Saaks siin kohal ka tesietele heade mängijate nimed teada.
              Isiklikult jääks ikka Jekimova juurde, sest tõesti hea aasta koondises tema poolt ja klubi eest teeb kõvat tööd.

              Kommentaar


                Jekimova on Levadias tõesti üks võtmemängijatest ja tegi hea hooaja,kuid lõpp vajus ära - eks väsimus ja mänguderohkus tegi ka oma töö.Minu arvates oleks selle auhinna ära teeninud koondise kaitseliini ja ka PJK tugitala Heleri Saar. Ta on küll võistkonnakaaslane,aga see pole põhjus,miks tema oleksin valinud. Ta on teinud päris mitu-mitu väga head hooaega järjest ja ilma temata koondise kaitseliini ette ei kujutaks!
                Aga palju õnne Kaidile ja Ritale!

                Kommentaar


                  to Essu

                  Sinu vastuse kohta küsiks kas sa saaksid kedagi teist ette kujutada nii koondise kui Levadias vasaku ääres mängimas? Kas Heleri Saar sel aastal sai osaleda kõiges koondise mängudes? Kui meistriliigas võrrelda PJK ja Levadia kaitseliini siis ikka PJK kaitseliin oli sel aastal nõrgem kui Levaadia oma mis oli ka põhjuseks et Pärnu JK ei saanud meistriks. Heleri parimad aastad olid 2003-2004 millal ta pidi saama parima mängija tiitli. Aga mis teha kui EJL peale Morkovkinat kedagi naiste jälgpallurist ei tea.
                  Mul ei ole midagi vastu Heleri Saare kohta ta on väga hea mängija ja ma väga tahaks uskuda et ta saab oma aasta mängija tiitli ka Aga sel aastal Kaidi oli teistest parem ja selle kohta ei saa vaielda ja tema kohta saaks ka öelda et ta on varasematel aastatel seda ka väärinud.

                  Palju õnne Kaidile ja Ritale!!!!

                  Kommentaar


                    Kaidil eelmine hooaeg oli palju parem, aga muidu vääris tiitlit kahtlemata.
                    Aga teised mängijad, kes võiksid kandideerida?
                    Heleri Saar (PJK)
                    Kethy Õunpuu (kes muideks ka koondise kapteniks valiti)

                    rohkem see hooaeg väga ei tooks siin kedagi eraldi välja.
                    Noormängijatest jällegi võiks mainida
                    Kethy Õunpuu (JK Kalev)
                    Anzelika Ahmetsina (FC Levadia)

                    Kommentaar


                      Homme Nõo spordihallis Girls Cup

                      Kommentaar


                        Girls CUP naisteturniiri võitjaks tuli FC Lootos
                        299195

                        Kommentaar



                          Suurepärane
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Eks seda oli arvata, et nad saalis hästi esinevad, tehnilised mängijad, eks paljud olid nõrgendatud koosseisuga ka , aga eks paistab kuidas nad liigas kogenenud tiimide vastu saavad , aga mõne aasta pärast tegijad ikkagi, nati kogemusi veel juurde küll siis saavad ka meistriliigas häid tulemusi, potensiaal on olemas.
                            www.jkkalju.ee

                            Kommentaar


                              Rahulikke jõule kõigile!
                              www.jkkalju.ee

                              Kommentaar


                                Naised tõmbasid aastale joone alla eile - EJL-i Aastalõputurniiril.

                                1. Pärnu JK
                                2. FC Levadia
                                3. FC Lootos
                                4. FC Flora

                                Loodetavasti on samad võistkonnad esinelikus ka järgmisel hooajal

                                Head Vana-aasta lõppu ja Uut Aastat !
                                299195

                                Kommentaar

                                Working...
                                X