320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Naiste ML

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas INCE Vaata postitust
    No ma tõesti ei saa aru, kas Lootos on süüdi, et Nõmme Kaljul ei ole veel neli päeva peale mängu toimumist oma kodulehel sellest sõnagi.
    Tundub nagu tegemist oleks mingi eriliselt salajase kohtumisega, isegi koosseise, väravalööjaid (rääkimata minutitest) kusagilt ei leia.

    Olge ikka ise ka tublid, mitte ärge otsige tonte ! Jõudu, hooaeg ju alles algas
    Ma vabandan! Tõesti polnud mu eesmärgiks mustata Lootost - see on suurepärane, et teil nii ruttu kõik käib! Ma ei tea täpselt, miks meie lehel infot pole, vb on osaliselt suudi suur pettumus, ei tea.
    Mind lihtsalt huvitaski, et kas jalkaliit võtab ka infot klubide kodulehtedelt, sest siis oleks see mõnes mõttes väga positiivne, kuid samas ka veider (teada on, et KÕIK klubide lehed on teatud määral kallutatud). Ma loodan siis ka, et me saame selle asjavärgi jälle oma lehel käima, ehk leian siis ka soccernetist ühel päeval läbi jalkaliidu tulnud meie lehe infot.

    Kommentaar


      Kolmel mängul neljast kolm kohtunikku, positiivne!

      Kommentaar


        Algselt postitas 17 Vaata postitust
        Kolmel mängul neljast kolm kohtunikku, positiivne!
        Kelle mängul siis kohtunikku polnud ? või siis mõtlesid nii , et kolmel olid kõik kolm kohtunikku , ja ühel ainult 1 kohtunik ?

        Kommentaar


          Tulevas voorus, Flora-Levadia, Kure-Kalev ja Tammeka-PJK kolme kohtunikuga, vaid Põlva-Kalju mängus üks kohtunik.

          Kommentaar


            Algselt postitas 17 Vaata postitust
            Tulevas voorus, Flora-Levadia, Kure-Kalev ja Tammeka-PJK kolme kohtunikuga, vaid Põlva-Kalju mängus üks kohtunik.
            Pole hullu Armeenia-Eestil oli ka brigaad Luksemburgist
            299195

            Kommentaar


              FC Lootos - Nõmme JK Kalju 10:2 (4:1)
              299195

              Kommentaar


                Kuidas Levadia täna mängis??
                FCLT.EU
                ----------------------------------------------------------------------
                Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                Kommentaar


                  0:0 Floraga.

                  Kommentaar


                    ja kalev - kuressaare 1:0

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                      0:0 Floraga.
                      Suht normaalne, Superkarikas oli ju 0:3, ütleks aga et HEA TULEMUS

                      Hej Hej Levadia Tallinn
                      FCLT.EU
                      ----------------------------------------------------------------------
                      Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                      Kommentaar


                        Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.


                        Flora-Levadia pildid
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Kure-Kalev mängust lähemalt ja pilti kah!

                          Kommentaar


                            Kalev - Flora 1:3

                            Kommentaar


                              Tulemused - http://eestivutiliiga.ee/index.php?leht=tulemused
                              ja hetke tabeliseis Meistriliigas - http://eestivutiliiga.ee/index.php?leht=tabelid

                              Kommentaar


                                Olime küll tüdrukute mängul täna kohal aga krt. nii külm oli ,et enne lõppu ,kui seis oli 1-3 meie kasuks , lasime jalga. Üks laul läks täna tervituseks Järgmine kord oleme paremas vormis
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X