320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Naiste ML

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
    äkki läheks tüdrukuid toetama või peab selleks mõni brasiilia näkk platsile vudima, et ultrad kohale läheksid?
    haha, meie tribüün on alati lahti, aga kahjuks brasiillast küll väljakul pole.

    Kommentaar


      Pärnu JK - JK Tammeka 9:0 (pühapäevane mäng peeti ette ära seoses PJK ning Tammeka mitmete mängijate osalemisega koondise treeninglaagris Inglismaal)

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Ken Müüri palkamine eelmisel aastal naiskonna treeneriks oli väga vale samm. Kuuldavasti oli ka mõni härra proovinud Kunole seda selgeks teha. Kahjuks Kuno kedagi kuulda ei võtnud.
        Nüüd on siis asi korras. Ken on Saare peal ja naiskond ilma treenerita.
        Kuno võiks tulevikus teisi natuke rohkem kuulata.
        Ilmselt oleks ta siiani naiskonna treener. Ega tema süüdi, et eesti majandus alla jooksis, miks ei oleks pidanud teda palkama. Oldud aja õigustas igati, eesmärk sai täidetud(liigasse püsima jäämine) ja kohe hakkasid ka tulemused tulema.
        www.jkkalju.ee

        Kommentaar


          Algselt postitas no nii Vaata postitust
          Ilmselt oleks ta siiani naiskonna treener. Ega tema süüdi, et eesti majandus alla jooksis, miks ei oleks pidanud teda palkama. Oldud aja õigustas igati, eesmärk sai täidetud(liigasse püsima jäämine) ja kohe hakkasid ka tulemused tulema.
          Oleks on paha poiss ja kui sa nii tark oled, siis peaksid ka teadma, et ta lubas juunis tagasi olla. Kahjuks ta tagasi ei tulnud.

          Edit: Või äkki sina oledki Ken? Postituse kellaaega vaadates võiks küll seda arvata.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Oleks on paha poiss ja kui sa nii tark oled, siis peaksid ka teadma, et ta lubas juunis tagasi olla. Kahjuks ta tagasi ei tulnud.

            Edit: Või äkki sina oledki Ken? Postituse kellaaega vaadates võiks küll seda arvata.

            Kas inimesed ei tohi sellisel ajal üleval olla ?
            www.jkkalju.ee

            Kommentaar


              Kas see muudaks midagi kui oleksin Ken ?
              www.jkkalju.ee

              Kommentaar


                See ei muudaks midagi ja Keni ei muuda ka miski.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Lootos tõusis taas neljandaks

                  ja

                  turniiritabel
                  299195

                  Kommentaar


                    Lootos - Levadia 1:6 (1:5)

                    Mängu "highlights" oli kohtunik O`Connelli poolt kollased kaartid Eneli Valsile ja Ave Pajole vale konstruktsiooniga juukseklambrite kandmise eest...
                    299195

                    Kommentaar


                      Minul on sellised andmed, et kollase sai Eneli Vals

                      Kommentaar


                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Minul on sellised andmed, et kollase sai Eneli Vals
                        Sul on õigus, kaardi teenis Eneli Vals
                        299195

                        Kommentaar


                          Algselt postitas INCE Vaata postitust
                          Lootos - Levadia 1:6 (1:5)

                          Mängu "highlights" oli kohtunik O`Connelli poolt kollased kaartid Eneli Valsile ja Ave Pajole vale konstruktsiooniga juukseklambrite kandmise eest...
                          Oskad sa öelda millised on vale konstruktsiooniga juukseklambrid? Mingid liblikatega või
                          Kõik, mis tundub raske, on tegelikult lihtne ja kõik, mis tundub võimatu, võtab lihtsalt natuke rohkem aega.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Virtuoso Vaata postitust
                            Oskad sa öelda millised on vale konstruktsiooniga juukseklambrid? Mingid liblikatega või
                            Tõenäoliselt olid liiga kulunud väljanägemisega (eks nad olid neis juba mitmeid hooaegu ka mänginud)

                            Ma usun, et otsus kandideerib kindlasti aasta absurdsuse nominentide sisse. Järgmine kord saab keegi kaardi, et kaitsmed on metallivärvi ...
                            299195

                            Kommentaar


                              No ma ei tea küll täpset olukorda aga kollase kaardi saab ju siis kui sul on ehted küljes. Aga kui sul on juuksenõelad( ), mitte klambrid, siis on need ju isegi ohtlikumad kui nt kõrvarõngad, mis siis nende eest ei peaks kollast saama? Euroopas minu teadmise järgi ei lubata isegi metallist klambritega mängida, rääkimata siis juuksenõeladega.
                              Kui ikka oli tegemist nende nõeladega, siis igaljuhul kohtuniku poolt õige tegu.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kurikala Vaata postitust
                                No ma ei tea küll täpset olukorda aga kollase kaardi saab ju siis kui sul on ehted küljes. Aga kui sul on juuksenõelad( ), mitte klambrid, siis on need ju isegi ohtlikumad kui nt kõrvarõngad, mis siis nende eest ei peaks kollast saama? Euroopas minu teadmise järgi ei lubata isegi metallist klambritega mängida, rääkimata siis juuksenõeladega.
                                Kui ikka oli tegemist nende nõeladega, siis igaljuhul kohtuniku poolt õige tegu.
                                Ma arvan, et kohtuniku poolt veits üle reageeritud kui 10 minutit enne lõppu avastab, et "üliohtlikud" juukseklambrid on terve mängu peas olnud
                                Need "juuksenõelad" on enamik juba päris kaua aega ümarate otstega ja ei ole enam nii teravad, nii nagu need mis võib olla vene ajal olid
                                Ega tüdrukud esimest korda nendega ei mänginud ja meie teised kohtunikud pole neid ohtlikeks pidanud - ntx meie üks rahvusvahelisi kohtunike - Maaren Olander.
                                Siis peaks korgid ka ära keelama sest nende tõttu juhtub päris palju vigastusi või küüned palju huvitav neid vigastusi on olnud mis juusteklambritest on Eestis tulnud läbi aegade? Ma arvan, et mitte ühtegi
                                Kõik, mis tundub raske, on tegelikult lihtne ja kõik, mis tundub võimatu, võtab lihtsalt natuke rohkem aega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X