320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Naiste ML

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Vastus teemale \'Naiste ML\'

    Pärnakad ei suutnud punktiarvet avada
    17.08.2006 00:01
    Eno-Gerrit Link, reporter
    Pärnu Postimees

    Eesti meistriliigat valitsev Pärnu jalgpalliklubi naiskond jäi Euroopa meistrite liiga ehk Women’s Cupi esimesel alagrupiturniiril tänavu kõikidele vastastele suurelt alla.

    Kuigi tänavusele Euroopa meistrite miniturniirile mindi mõttega avada punktiskoor rahvusvahelisel tasemelgi, kustus see lootus kiiresti.

    PJK pidi Sloveenias Murska Sobotas tunnistama Serbia ja Montenegro meistri ZFK Mašinac-Classic Niši 1:5, Belgia tšempioni KFC Rapide Wazemaali 0:7 ja kohaliku klubi ŽNK Pomurje 1:7 paremust.

    Tasemes suured käärid

    PJK treeneri Jüri Saare seletuse järgi suudeti serblaste vastu korralikult mängida paarkümmend minutit, siis hakkas väsimus tunda andma. “Mängisime alla oma võimete,” lausus ta.

    Belgia naiskond oli Saare arvates selgelt turniiri parim. “Neil oli neli riigi koondislast ja viis noortekoondislast. Belglased mängisid 90 minutit kohutava tempoga, mitmekülgselt ja olid väga tehnilised. Teadsime, mismoodi nad mängivad, aga ei jõudnud kaasa joosta,” märkis treener.

    “Tahaks selle turniiri kiirelt unustada,” tunnistas Pärnu naiskonna kapten Gerlin Naisson. ”Meie ja vastaste taseme vahe on ikka väga suur. Eestis oleme lagi, aga seal olime eikeegi. Alagrupiturniiri võitnud Belgia naiskonna vastu mängides tekkis platsil tunne, nagu oleksime väljakul esimest korda.”

    Saare sõnade kohaselt jäid tema hoolealused kõigile vastastele alla nii kiiruselt kui tehnikalt.

    “Meil on paar-kolm mängijat, kes suudavad sellistel kiirustel mängida nagu meie vastased,” märkis ta.

    Lisades, et pärnakad pole eelmise aastaga võrreldes paremini mängima hakanud ega arengus tagasi läinud.

    Turniiri parimaks mängijaks valiti Belgia klubi mängija Femke Maes, kes lõi viis väravat.

    PJKst väga head mängu näidanud Elis Meetua kandideeris parima väravavahi tiitlile, kuid see anti Sloveenia klubi puurilukule Jelena Bucicile, kes esimeses mängus belglastega korjas võrgust viis palli, puhkas serblaste vastu ja PJK mängus palju tööd ei saanud.

    Saare arvates peegeldab eurosari Eesti naiste jalgpalli olukorda.

    “Me ei näidanud Sloveenias kõige paremat mängu, aga meie jalgpalli tase ongi selline,” seletas ta.

    “Ala kandepinna ja klubi organisatsioonilise külje poolest oleme lapsekingades. Näiteks 12 500 elanikuga Murska Sobota naiste jalgpalliklubis on sadakond tasemel tüdrukut. Ka sportimisvõimalusi ei anna võrrelda: väikelinnas on mitu spaad ja spordibaasi, igas külas on kiriku ja surnuaia kõrval hea muruga jalgpalliväljak, palju on tennise- ja golfiväljakuid. Meil pole midagi vastu panna,” rääkis Pärnu naiskonna treener.

    “Pärnus ei ole võimalik sellisel tasemel turniiri korraldada, sest meil pole nõuetele vastavat staadioni ega nelja väljakut, kus naiskonnad korraga harjutada saaksid,” lisas Saar.

    Põhirõhk meistriliigal

    Naisson nentis, et suured kaotused ei tekitanud positiivseid emotsioone, aga nüüd tuleb need mängud unustada ja keskenduda kodustele meistrivõistlustele, kus PJK on täiseduga kullakursil.

    “Meil on veel seitse mängu ees ja need tuleb hästi mängida,” lausus Naisson. “Eesti meistri tiitel on meie tänavune põhieesmärk.”

    Kommentaar


      #62
      Vastus teemale \'Naiste ML\'

      Tänane tulemus:
      Naiste Meistriliiga põhiturniiri viimane mäng:
      18.08.06 19:00 Pärnu JK - JK Piraaja Kehra, Pärnu Raeküla staadion 29 - 0

      Kommentaar


        #63
        Vastus teemale \'Naiste ML\'

        Algselt postitas lennat


        Tänane tulemus:
        Naiste Meistriliiga põhiturniiri viimane mäng:
        18.08.06 19:00 Pärnu JK - JK Piraaja Kehra, Pärnu Raeküla staadion 29 - 0

        Päris KARM
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          #64
          Vastus teemale \'Naiste ML\'

          Algselt postitas kaitz


          Algselt postitas lennat


          Tänane tulemus:
          Naiste Meistriliiga põhiturniiri viimane mäng:
          18.08.06 19:00 Pärnu JK - JK Piraaja Kehra, Pärnu Raeküla staadion 29 - 0

          Päris KARM


          Noh mis teha, kui 8 inimest mängib kellest 2 kah niisama veel seisavad siis ei saa eriti vastu jah
          Tore on , kohe täitsa tore on MASENDAV!

          Kommentaar


            #65
            Vastus teemale \'Naiste ML\'

            JK Tulevik - Silwi mäng edasi lükatud 26 augustile,kuigi kummaline oli see,et peakohtunik HR Tutk ei tednud sellest midagi
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              #66
              Vastus teemale \'Naiste ML\'

              Algselt postitas kaitz


              JK Tulevik - Silwi mäng edasi lükatud 26 augustile,kuigi kummaline oli see,et peakohtunik HR Tutk ei tednud sellest midagi



              0:1 siis Tulevik ei suutnud midagi korda saata vähemuses mänginud Silwi võiskonna vastu
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                #67
                Vastus teemale \'Naiste ML\'

                kas keegi oskab õelda kus näeks naiste ML-i väravalööjate edetabelit
                karm värk on see jalgpall

                ja ega see elu ka parem pole

                Kommentaar


                  #68
                  Vastus teemale \'Naiste ML\'

                  Vt mu allkirja!

                  Kommentaar


                    #69
                    Vastus teemale \'Naiste ML\'

                    Algselt postitas yheksa


                    Vt mu allkirja!
                    seal on ju väravalööjad peale 6. vooru, kes nüüd palju löönud on, on seal puudu
                    karm värk on see jalgpall

                    ja ega see elu ka parem pole

                    Kommentaar


                      #70
                      JK Tulevik- JK Piraaja 5:2
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        #71
                        Õnne ja edu edaspidiseks Pärnu JK naistele ja treener Jüri Saarele järjekordse Eesti Vabariigi meistritiitli puhul!

                        Kommentaar


                          #72
                          JK Tulevik - FC Flora 0:12(0:7)Viljandit ootab siis ees üleminekumäng
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            #73
                            Ja mäng toimub 15 oktoobril vastaseks Narva Trans (Narvas)algusega 13.00
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              #74
                              Jõudu ja edu Tuleviku naiskonnale!!! Loodetavasti suudate end kokku võtta ja säilitada oma koha meistriliigas (Y) Olge tublid!!!

                              Kommentaar


                                #75
                                Nu nih loodame jah aga...
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X