320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TVMK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'TVMK\'

    estfootball kirjutab, et TVMK ei lase enam Leetma\'d oma trenni kun aviimane keeldus lepingut pikendamast samadel tingimustel. Ja nüüd on ta ilmselt saadaval. Nii Levadia kui Merkuuur on juba huvi üles näidanud.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'TVMK\'

      Originally posted by kmoor


      Kah mul siseinfo

      Väravaid lõid Kisseljov, Kruglov, Pukelevicus, Gruznov ja Tarassenkov

      Ja TVMK võitis kuna mängu vilistas Andrejev, kel oli suluseisu äratundmisel tõsiseid probleeme.
      Hmm miks andrejev? Ta oli hea treener mulle,õppisin temalt palju aga kahjuks nüüd on teine amet

      Kommentaar


        Replying to Topic \'TVMK\'

        Originally posted by Amadeus


        estfootball kirjutab, et TVMK ei lase enam Leetma\'d oma trenni kun aviimane keeldus lepingut pikendamast samadel tingimustel. Ja nüüd on ta ilmselt saadaval. Nii Levadia kui Merkuuur on juba huvi üles näidanud.
        Maksku õigel ajal palka leetmale siis muudab ka meelt...Tvmk jüngrid krt seal eespool ma ütlen
        Raha-TVMK jaoks valus küsimus,sealt ka need lahkujad va. venelased kes on ca3 kuud ilma rahata ka nõus pelama...

        Kommentaar


          Replying to Topic \'TVMK\'

          Sohh , nyyd on siis sinnamaale laskutud, et Indro Olumets on n6mme kaljust (v6i kusiganes ta viimati mängis) välja ostetud

          Kommentaar


            Replying to Topic \'TVMK\'

            Originally posted by Ramm


            Originally posted by Amadeus


            estfootball kirjutab, et TVMK ei lase enam Leetma\'d oma trenni kun aviimane keeldus lepingut pikendamast samadel tingimustel. Ja nüüd on ta ilmselt saadaval. Nii Levadia kui Merkuuur on juba huvi üles näidanud.
            Maksku õigel ajal palka leetmale siis muudab ka meelt...Tvmk jüngrid krt seal eespool ma ütlen
            Raha-TVMK jaoks valus küsimus,sealt ka need lahkujad va. venelased kes on ca3 kuud ilma rahata ka nõus pelama...
            Mees teab,mis mees teeb

            Kommentaar


              Replying to Topic \'TVMK\'

              TVMK tegi vist äsja Eesti KV poolfinaalide resultatiivsuse rekordi: Kuressaare alistati 10 : 2

              Kommentaar


                Replying to Topic \'TVMK\'

                Njah aga 2 väravat siiski sisse lasta ikkagi piinlik vöi pole
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'TVMK\'

                  Piinlik peaks olema Kuressaarel, mida kuradit nad lähevad oma teise koosseisuga lolli mängima. V6tavad jah TVMK mehed neid t6siselt kui nad isegi p6hi meeskonda lypsavad ja siis nende vastu mingid poisikesed välja pannakse. Niisugune mäng kaotab m6tte. andku siis parem juba loobumisv6it, kui nad ei kavatsegi edasipääsu eest v6idelda. Siis ei peaks teised vähemalt 300 km maha s6itma, et poolteist tundi väljakul jalutada.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'TVMK\'

                    Point selles,et noori ka vaja testida ja et tvmk 2 kolli lasi lüüa see peaks ikkagi poisikeste puhul norm saavutus arvestades sellega et tvmkale pole ju just kõige lihtsam väravat lüüa esimesed väravad ju suutis alles Flora lüüa nii et...
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'TVMK\'

                      TVMK tegi vist äsja Eesti KV poolfinaalide resultatiivsuse rekordi: Kuressaare alistati 10 : 2
                      Tegemist oli ikkagi veerandfinaaliga ja see tulemus rekord kindlasti ei ole. Hooajal
                      98/99 võitis Maardu Levadia FC Maardut veerandfinaalis 10:0 ja 13:1

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'TVMK\'

                        Minu udusest mälusopist meenus Narva Trans, kes võitis millalgi 90-ndate keskpaiku Valga Warrior (või Lokomotiiv) nimelist tiimi koguni 25-0.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'TVMK\'

                          See oli samal hooajal (98-99) , kuid üks ring enne, nimelt 1/8 finaalis.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'TVMK\'

                            Homme toimub siis selle hooaja avalöök Kadrioru staadionil ja kohe sellise tippmänguga nagu Fanera ja Levadia. Huvitav ,kuidas seal ka muru on kasvanud?
                            Ennustan võitu Levadiale ,viis ühe vastu, Fanera ei pea nende tempot lõpuni.
                            Samas oleks väga põnev ,kui Fanera võidaks,sest siis oleks tabeliseis ikkagi ülimalt põnev. Aga eks see homme näha ole. Vaatamata ajapuudusele, peab ennast ikka kohale vedama.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'TVMK\'

                              ma arvan et tvmk liigub hästi edasi.loodan et see aasta tulevad nad ka meistrik,muidu nad ongi eluaeg teised ja kolmandad.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'TVMK\'

                                Originally posted by saar


                                ma arvan et tvmk liigub hästi edasi.loodan et see aasta tulevad nad ka meistrik,muidu nad ongi eluaeg teised ja kolmandad.
                                mine jaluta õues veidi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X