320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TVMK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    kuule kebab, kas siis kui pohlakule tvmk ei meelkdi, et siis ei tohi see kellelegi meeldida v]i
    tell your mother, we are hooligans!

    Kommentaar


      #17
      Orginally posted by jots

      Kusjuures huvitav on see, et FC Flora (263 last) kõrval ei ole mitte suurim noortega tegeleja FC Kotkas (72) vaid hoopis FK Spartak (242).

      Samas Kotkas hõlmab endas ainult väga noori poisse, Flora puhul on aga praktiliselt kõik vanused esindatud.
      Spartak näeb kõvasti vaeva ka. ja ainuke konkurent Lasnamäel on Ajax, kelle on väidetavalt kuni 500 last. siiski on see number ilmselt vale, treenereid pidi seal vaid 3 olema.
      nüüd on TVMK ka lapsi võtma hakanud ning osa Spartakist läheb sinna. vene lastele on TVMK II koht siiski super saavutus ja mängijad inimesed, kes imetleda
      Kotkast. noor klubi, alles 3 aastat vana. minu arvates õige ise omale järk-järgult gruppe teha, mitte vanemaid vanuseid lihtsalt teistelt sisse (üle) osta-meelitada. 2001 said linna pearaha 1982-93 aastad, Kotkal oli lisaks 94-95 lapsed. need raha ei saa.

      Kommentaar


        #18
        TVMK sõlmis lepingu Borissoviga, mis on kõva sõna. soomlaste FF Jaro kodulehel oli kirjas, et nad soovisid "Bara" jätkamist, aga mees tahab koju tulla. siin oli korteris vargil käidud ja puhas vuuk tehtud. elu on karm ...

        Kommentaar


          #19
          Aga vähemalt kutsus peatreener ta Kreeka- Eesti mängule. Ja kui ma ei eksi sai ta 90. minutil ka platsile.
          jürgen
          Jalgpallihaigla liige NR. 69

          Kommentaar


            #20
            Orginally posted by Lincoln

            Aga vähemalt kutsus peatreener ta Kreeka- Eesti mängule. Ja kui ma ei eksi sai ta 90. minutil ka platsile.
            jürgen
            No nüüd ajad küll midagi kapitaalselt sassi. Borissov pole enam väga ammu koondise eest mängida saanud.
            Jube Tige Kala

            Kommentaar


              #21
              Orginally posted by Lincoln

              Aga vähemalt kutsus peatreener ta Kreeka- Eesti mängule. Ja kui ma ei eksi sai ta 90. minutil ka platsile.
              jürgen
              Minu meelest oli Liivo Leetma see, kes sai koondisesse. Borissovil pole vist kodakondsustki.

              Kommentaar


                #22
                huvitav. teema sai alguse kraffi kahtlastest ridadest. olen tema ütlemisi jälginud ning arvan, et kraff=Andres Leht!!!

                Kommentaar


                  #23
                  nüüd poolikus kõrgel tasemel paar Borissov-Smirnov!

                  Kommentaar


                    #24
                    Orginally posted by willane nüüd poolikus kõrgel tasemel paar Borissov-Smirnov!
                    Ei vaidle küll üldiselt vastu, kuid isegi enne Borissovit ja Smirnovi oli TVMK üks tugevamaid liine just poolkaitse ning seal keskel oli neil niigi väga kobedad mängijad. Pigem oleks pidanud kedagi leidma ehk paremale äärele ning ka kaitsesse, kuid eks Simson nüüd treeni koos nendega ja kui ta veel ka lepingu peaks saama, siis muutub TVMK üha tugevamaks.

                    Ning see on ainult tore!
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      #25
                      aastalõputurniiril vastast ei leidunudki
                      ei tea, mille eest Kütt parimaks väravavahiks sai. Ussoltsev oli seekord ju klass omaette.

                      Kommentaar


                        #26
                        Päris üllatav oli Smirnovi naasmine TVMK-sse. Veider, et Flora nii andeka mängija peaaegu tasuta minema lasi. Smirnov oli ju see mees, kes Shoti-Eesti 3:2 mängus värava lõi paar aastat tagasi ning tegi ka muidu hea mängu. Pärast liikusid kõlakad, et Euroopa tippklubid on mängijast huvitatud. Siis tulid aga need rasked põlvevigastused ning Smirnov kadus paariks aastaks.

                        Kommentaar


                          #27
                          Orginally posted by Miq

                          Orginally posted by Lincoln

                          Aga vähemalt kutsus peatreener ta Kreeka- Eesti mängule. Ja kui ma ei eksi sai ta 90. minutil ka platsile.
                          jürgen
                          No nüüd ajad küll midagi kapitaalselt sassi. Borissov pole enam väga ammu koondise eest mängida saanud.
                          Oi kurrat
                          mõtlesin Liivo Leetmaad ja unustasin nime ette kirjutamata.
                          Vabandan
                          Jalgpallihaigla liige NR. 69

                          Kommentaar


                            #28
                            Orginally posted by Kaarel

                            Päris üllatav oli Smirnovi naasmine TVMK-sse. Veider, et Flora nii andeka mängija peaaegu tasuta minema lasi. Smirnov oli ju see mees, kes Shoti-Eesti 3:2 mängus värava lõi paar aastat tagasi ning tegi ka muidu hea mängu. Pärast liikusid kõlakad, et Euroopa tippklubid on mängijast huvitatud. Siis tulid aga need rasked põlvevigastused ning Smirnov kadus paariks aastaks.
                            välisklubid olla pakkunud 1 mln dollarit, mida siinne klubi väheks olevat pidanud ... samuti kuulujutu tasemel

                            Kommentaar


                              #29
                              TVMK-l pole praegu duubelmeeskonda, polnud ka eelmisel hooajal. samas on TVMK-l teises liigas FS Junior.

                              Kommentaar


                                #30
                                Nagu ma enne kirjutasin on nüüd TVMK duubel MC Tallinn . Ott Purje ja Ingemar Teever(vist niimoodi) mängivad nüüd TVMK s.
                                kyhr

                                Kommentaar

                                Working...
                                X