Lehekülg 106, kokku 107 EsimeneEsimene ... 65696102103104105106107 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 101 kuni 2 120, kokku 2128
    Eesti koondislane Kasutaja RealFan avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
    ma saan aru, kuidas härra Leitmaa, hmm, huumor ja elu võib teatud sihtgruppe (nagu: meeleheitel poissmehed, Õhtulehe ajakirjanikud) vaimustada, aga jääb arusaamatuks, miks suurem osa foorumist, ka respektaablim kontingent, ta tüütule, labasele ja vaimuvaesele egotripile siin kaasa huilgab. pigem tahaks teda lohutada, ehk leiab end üles kunagi.
    Kui härra Mõnuagendi huumor labane jne tundub, mida siis veel teiste kohta öelda? Või siis, kelle huumor on tasemel?

Üldises plaanis, eks meil kõigil õnnestub mõnel juhul hästi ja enamikel juhtudel mitte nii hästi.

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    kas me saame olla kindlad, et see mees, kellega mõnu eks fellatio oskusi harjutas, polnud Icemanucci?
    see sai vastavas teemas juba selgeks ju

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas RealFan Vaata postitust
    Kui härra Mõnuagendi huumor labane jne tundub, mida siis veel teiste kohta öelda? Või siis, kelle huumor on tasemel?
    ega ta muidu mu perset torgikski, lihtsalt kasvõi auhinnateemat vaadates tundub siin lausa mingi isikukultus olevat. kuna ma pole Leitmaa sulest lugenud eales midagi, mis kuidagi kõnetaks, mis siiralt naerma ajaks või kuidagi... hea tunde tekitaks – ainult mingi madalaima ühisnimetaja sihtimine –, siis jääb maru võõraks see värk. ega midagi, otsin omasuguseid mujalt.

Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

ega ta muidu mu perset torgikski, lihtsalt kasvõi auhinnateemat vaadates tundub siin lausa mingi isikukultus olevat. kuna ma pole Leitmaa sulest lugenud eales midagi, mis kuidagi kõnetaks, mis siiralt naerma ajaks või kuidagi... hea tunde tekitaks – ainult mingi madalaima ühisnimetaja sihtimine –, siis jääb maru võõraks see värk. ega midagi, otsin omasuguseid mujalt.
    Vabandan kui jäi vastupidine mulje aga eesmärgiks ei olnud härra Mõnuagenti ülistada. Pigem pidasin silmas seda, et minu arust on foorumis päris palju tegelasi, kelle "huumor" on palju vaesem. Aga äkki tood mõne omapoolse näite hea huumoriga (või kuidas iganes seda nimetada soovid) foorumlasest. Aus küsimus kusjuures.

Reservmängija Kasutaja Nahkpea avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Palavus on siin suhted ka kuumaks kütnud. Sellist jauru nagu ei mäletagi või kui on olnud, siis mingil jalgpallialasel teemal, kus see on nagunii pea et sissekirjutatud stsenaarium.

Aga see "(nagu: meeleheitel poissmehed, Õhtulehe ajakirjanikud)" ajas naerma küll. :P
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

Algupärane

Vabandan kui jäi vastupidine mulje aga eesmärgiks ei olnud härra Mõnuagenti ülistada. Pigem pidasin silmas seda, et minu arust on foorumis päris palju tegelasi, kelle "huumor" on palju vaesem. Aga äkki tood mõne omapoolse näite hea huumoriga (või kuidas iganes seda nimetada soovid) foorumlasest. Aus küsimus kusjuures.
    okidoki, hea küsimus. nii palju, kui silma on jäänud, siis nt Daz Boob'i postitustes tundub alati mingi... mõõde olevat. sama Jasperiga – isegi kui täpselt pihta ei saa, siis mingi nohiklik vimka on sees. suurem osa telekavaataja postitusi on huvitavad. ja muidugi vincent on nagu mingi kaine mõistuse/südametunnistuse bastion siin. aga huumor? selline, mis mõjuks pigem eneseirooniliselt, mitte ärapanevalt? hmm...

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

okidoki, hea küsimus. nii palju, kui silma on jäänud, siis nt Daz Boob'i postitustes tundub alati mingi... mõõde olevat. sama Jasperiga – isegi kui täpselt pihta ei saa, siis mingi nohiklik vimka on sees. suurem osa telekavaataja postitusi on huvitavad. ja muidugi vincent on nagu mingi kaine mõistuse/südametunnistuse bastion siin. aga huumor? selline, mis mõjuks pigem eneseirooniliselt, mitte ärapanevalt? hmm...
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Asi ju ei ole ju selles, et huumor oleks härral paha ja ei sobiks siia, vaid viimaselajal on nagu konkreetselt üks ja see sama inimene saanud mõnult mingeid torkeid ja kui Icemanil on midagi vastu öelda, siis terve kanakari naerab kaasa. Ma ju nägin seda suvepäevadel täpselt samamoodi. Ja see ei tundu enam mingi" sõbralik nöökimine" pigem lihtsalt labiilne huijamine. Kus nüüd siis Mazz on? Ma sain näiteks paar kuud tagasi hoiatuse, et kasutasin ühe foorumlase eesnime foorumis ja sellest tekkis pseudoprobleem ja nüüd siis ei miskit, tekib ilmselt paljudes küsimusi, et kas teistele on rohkem lubatud or not?

U21 Kasutaja tarry avatar
    Liitus foorumiga
    May 2009

Algupärane

Praegu jahh väga erilisi humoriste siin pole,aga kunagi oli mingi tegelane Kuivik Banaan,mulle isiklikult küll tema lookesed meeldisid.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

hea teema rikkusite ära!
    joo vett ja ära punasega üle tee mine!

Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Asi ju ei ole ju selles, et huumor oleks härral paha ja ei sobiks siia, vaid viimaselajal on nagu konkreetselt üks ja see sama inimene saanud mõnult mingeid torkeid ja kui Icemanil on midagi vastu öelda, siis terve kanakari naerab kaasa. Ma ju nägin seda suvepäevadel täpselt samamoodi. Ja see ei tundu enam mingi" sõbralik nöökimine" pigem lihtsalt labiilne huijamine. Kus nüüd siis Mazz on? Ma sain näiteks paar kuud tagasi hoiatuse, et kasutasin ühe foorumlase eesnime foorumis ja sellest tekkis pseudoprobleem ja nüüd siis ei miskit, tekib ilmselt paljudes küsimusi, et kas teistele on rohkem lubatud or not?
    Kunagi ammusel aal kui ma tee siia foorumisse leidsin, siis olin ka kergelt lumehelbeke ja võtsin mõttetult palju asju isiklikult. Iceman on ju minuga võrreldes sisuliselt pensionär. Arvestades, et talle endale meeldib samuti siin ja seal "huiata", siis tundub jaur kergelt imelik. Kõik siin suuremal või vähemal määral üritavad torgata, see vist ei tohiks olla üllatus.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Veidi Vagiina Woolfi teema. "Mulle ei meeldi tema naljad, palun keelake ära!"

Pussyd.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Veidi Vagiina Woolfi teema. "Mulle ei meeldi tema naljad, palun keelake ära!"

Pussyd.
    Aga äkki katsuks nädal aega mitte Icemani kulul nalja teha?

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Aga äkki katsuks nädal aega mitte Icemani kulul nalja teha?
    Ta on ju ise üks suur nali.

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Ta on ju ise üks suur nali.
    Kuule võta ennast kokku. Ei ole sina suurem kui Iceman ja vastupidi. Tema sinu huijamisega kaasa ei tule ja sina lased jätkuvalt mingeid teravaid noote, nagu praegu. Täiesti kummaline suhtumine hetkel Soccerneti tegelastelt, et sind puhkusele ei saadeta.

Meeskonnaliige Kasutaja FTorres avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Siin foorumis ongi üks nii-öelda vanade peerude kontingent, kelle arvates newschool kasutajad on kuidagi vähemtähtsad ja Henrik Ojamaa on ikka veel noor potentsiaalikas jalgpallur. Bänni neile.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas FTorres Vaata postitust
    Siin foorumis ongi üks nii-öelda vanade peerude kontingent, kelle arvates newschool kasutajad on kuidagi vähemtähtsad ja Henrik Ojamaa on ikka veel noor potentsiaalikas jalgpallur. Bänni neile.
    Newschool ei puutu hetkel üldse asjasse ju? Mõnu ja Iceman on mõlemad ikkagi totaalne vanakool.

komeet Kasutaja vincent avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

Siin foorumis ongi üks nii-öelda vanade peerude kontingent, kelle arvates newschool kasutajad on kuidagi vähemtähtsad
    Mingid 2015 liitunud jobid hüppavad nagu ikka, ei viitsi poisikestele vastata.
    tra tõesti nagu.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Kuule võta ennast kokku. Ei ole sina suurem kui Iceman ja vastupidi. Tema sinu huijamisega kaasa ei tule ja sina lased jätkuvalt mingeid teravaid noote, nagu praegu. Täiesti kummaline suhtumine hetkel Soccerneti tegelastelt, et sind puhkusele ei saadeta.
    Tere, Icemani ema. Õpeta ta veel inimesi putsi saatma ja siis peitu pugema.

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tere, Icemani ema. Õpeta ta veel inimesi putsi saatma ja siis peitu pugema.
    Mõistan, et sinu nartssislik tähelepanu vajadus on jõudnud järgmisele tasemele, et ometigi keegi vastaks su lapsepõlves saamata jäänud vajadustele ja et kanakari saaks naerda siin foorumis, jätkad sama uskumatut seeriat ka järgnevatel aastatel, sest noh, koolikiusu tundnud tegelane on ikka tulevikus koolikiusaja.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud