Lehekülg 2, kokku 107 EsimeneEsimene 1234561252102 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 2130
    Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Orginally posted by kolmteist

Sõnavabadus kehtib kogu Eesti Vabariigis.Seega sina seda muuta ei saa.Kui ma ütlen neeger pole see seadusega vastuolus ega rassistlik väljend.
    Jah aga kui sa kedagi neegrix sõimad siis on see vastuolus ja siis on tagaj2rjed...

Eesti koondislane Kasutaja willane avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Orginally posted by Jyrka

wiiner on siin boss kui kellegile ei meeldi tommaku n*hh*i

by wiiner: jyrka, ropendamine jätta.. sult on kogu point kõrvust mööda läinud vist!..

by jyrka: wiiner, vooraste postide editimine jätta.. blablabla
    nina taevas. kui kõik siit uttu tõmbavad, siis jäätegi oma "klubiga" omaette jututama. selleks pole vaja portaali teha, saate ICQ-s ka hakkama.
    elementaarne viisakus tuleb ilmselt vanusega

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Reeglid on nagu vanglas.
    Not a single booking!
    Koondis: 80 mängu, 48 väravat

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Orginally posted by willane

vist jahh

wiiner
    Külaline

Algupärane

Orginally posted by willane
    kui kõik siit uttu tõmbavad, siis jäätegi oma "klubiga" omaette jututama. selleks pole vaja portaali teha, saate ICQ-s ka hakkama.
    ja kellele sellest kahju oleks?...
    mõtle selle peale.

sa mõtled seda, et ütlesin talle: "ropendamine jätta"?? No kui sa teaks mis roppusi ta siin kirjutanud on... Olen talle korduvalt seda ilusti seletanud (elementaarse viisakuse kaudu), kuid nagu ikka näha on... tulutult..

Eesti koondislane Kasutaja willane avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

mina teiega vaielda ei viitsi. mul on muudki teha. jätkake nagu tahate. kui ise rahul olete, on OK.

wiiner
    Külaline

Algupärane

muidugi ei viitsi vaielda, sest ei oska midagi minu argumentidele vastu öelda

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Orginally posted by Martin

Siia alla hakkavad siis tulema nende iniemeste nimed, kes on saanud seda, mis on teemas märgitud. Ja bännide kuupäeva lõpp on ka kirjas.
    Tundub, et asi kaldub mööda veidike
    peax siin korda hoidma see pole risustamisex vaid bännide jaox nagu Smutov ütles!

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Ok.

Teeme siis nii, Kolmteist ja willane.

Eile juba hoiatasin, kuid ei teinud ära, kuid nüüd tundub, et tuleb asjaga ikka kunagi lõpuni minna, muidu pole mõtet.

Igatahes, kuna kaks mainitut isikut saavad kõigega arvatavasti paremini hakkama ja neid, kes oma lõugu on laksutanud on teisigi, siis ütleme - reedest (saate nädalalõpus veits tööd teha) paneme meie wiineriga siin oma asjad kokku ja teie tehke siis oma foorumid ja värgid valmis.

Mis arvate siis sellest plaanist? Saate näidata oma sõnavabadust.

Mulle ausalt öeldes juba aitab nendest virinatest siin meie kehtestatud reeglite üle. Kui ei meeldi, siis paneme poe kinni ja kõik.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

ma vaatan, et see "Area 51" hakkab juba läbuks muutuma .Ja enamus postitusi võib minupoolest ära kustutada. Kui keegi (Ertai jt keenjused) aru ei saanud, mida ma enne mõtlesin, siis ytlen ma enda megaideelaksukarpauhhi uuesti:
    Te (yeg, Martin,wiiner) võiksite ( mitte-käskiv kõneviis) teha esimese posti kudagi nii:

Kes sai bänni Kui kauaks ? Mille eest ?

Või kudagi nii, et see thread koosneb ainult yhest postitusest, siis oleks hea vaadata, ja ei peaks seda läbu siin jälgima.

Päikest
    kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Orginally posted by erx

ma vaatan, et see "Area 51" hakkab juba läbuks muutuma .Ja enamus postitusi võib minupoolest ära kustutada. Kui keegi (Ertai jt keenjused) aru ei saanud...

Sain enamusest kuigi "Esimene posti on 3 adminni poolt editimiseks"See tähendab???Esimene postitus on kolme adminni poolt editimisex?
    Ma ei saa(nud)täpselt sellest lausest aru, seega ei saanud ka mõttest,midagi halba ei mõelnud
    P.S. Peax jah selle läbu maha laskma,mis adminnidesse puutub laske neil ka elada, nad on inimesed kel palju kohustusi.Mind(modi) võib sõimata naljapärast aga mitte tõsiselt: nagunii ma naeran siis selle peale

U21 Kasutaja Yazid avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Ma loodan,et siin toimub ikka tava ja mitte tava kasutajate vahel teineteise austamine.Pole just eriti meeldiv kui keegi kel juhtumisi õigusi rohkem end vahel tõestada tahab või vastupidi hakataks foorumit kuskilt otsast solkima.Nagu öeldakse:"käsi peseb kätt".

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Orginally posted by Yazid

Ma loodan,et siin toimub ikka tava ja mitte tava kasutajate vahel teineteise austamine.Pole just eriti meeldiv kui keegi kel juhtumisi õigusi rohkem end vahel tõestada tahab või vastupidi hakataks foorumit kuskilt otsast solkima.Nagu öeldakse:"käsi peseb kätt".
    Õige, võimu pole mõtet maxma panna,kõik on vabad,võrdsed(st. ei hakata mingit kõrgemat tüüpi kaitsma tavakasutaja eest kui viimasel õigus on) jne. seni kuni nad täidavad reegleid st. see on hea ühiskonna algus

Kaitse tugilammas Kasutaja aiFo avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

njaaa... asja aitab reguleerida ilmselt see pisiasi, et nyydseks pea k6ik foorumi tegelased ka teavad-tunnevad 11 nii nägu kui tegupidi... asi hakkab normaliseeruma?... tulevikus ei toimu ehk ka massilisi spämmijate kaitseaktsioone, mis siin vahetevahel aset leiavad... spämmija on oma olemuselt ju täpselt nagu liputaja, kes muutub m6ngliks siis kui tema n6medustele vastukaja tekib...

kohati jääb m6istmatuks 13 jutt ses suhtes... kergesti m6jutatav? ehhh...

pRmt!

aiFo.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane Kellest , teate isegi, nime ei maini, seega ei saa ka mind ka otseselt süüdistada, et bännitud olla

Lugesin läbi reeglid ja muu ka millest siin juttu oli,
    Küsin siis rahulikult, et miks said Kosk ja jots bänni, mingi ebamoraalse(just ebamoraalse) tüübi pärast, kes kohtuga ähvardas ning kes on mitmeid kordi reegleid rikkunud ning talle antakse pidevaid hoiatusi ning kui kellegil lõpuks üle viskab ja ähvardab teda siis see inimene koheselt saab bänni-mitte mingi hoiatusega. Minu meelest oli ikka nii kaa, et hoiatus antakse, kui on tavaline spämm aga siis tuleb tülide õhutaja(igatahes mina arvan nii) ja ähvardab kohtuga ja niuhti!Tüübid bännitud, kusjuures bänni saavad ilma hoiatus(t)ega asjalikud foorumikasutajad, mitte spämmar.Küll on teda hoiatatud jne. aga karistust pole järgnenud, miks?ga kordan veel-bänni saavad isikud, kellel pole varem siin probleeme olnud, kas tõesti teete siis nagu distsipliinita foorumikasutaja välja pakub, sealjuures, kui teda on tahetud bännida, kuid ei ole seda tehtud, ei tunta huvi selle vastu, on oldud äkki laisad?!Peaks hoolikamalt(kuigi töö siin niigi raske)jälgime, kes mida teeb.
    Sellega said sõnad otsa.(for this time)

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Orginally posted by Ertai

Lugesin läbi reeglid ja muu ka millest siin juttu oli,
    Küsin siis rahulikult, et miks said Kosk ja jots bänni, mingi ebamoraalse(just ebamoraalse) tüübi pärast, kes kohtuga ähvardas ning kes on mitmeid kordi reegleid rikkunud ning talle antakse pidevaid hoiatusi ning kui kellegil lõpuks üle viskab ja ähvardab teda siis see inimene koheselt saab bänni-mitte mingi hoiatusega. Minu meelest oli ikka nii kaa, et hoiatus antakse, kui on tavaline spämm aga siis tuleb tülide õhutaja(igatahes mina arvan nii) ja ähvardab kohtuga ja niuhti!Tüübid bännitud, kusjuures bänni saavad ilma hoiatus(t)ega asjalikud foorumikasutajad, mitte spämmar.Küll on teda hoiatatud jne. aga karistust pole järgnenud, miks?ga kordan veel-bänni saavad isikud, kellel pole varem siin probleeme olnud, kas tõesti teete siis nagu distsipliinita foorumikasutaja välja pakub, sealjuures, kui teda on tahetud bännida, kuid ei ole seda tehtud, ei tunta huvi selle vastu, on oldud äkki laisad?!Peaks hoolikamalt(kuigi töö siin niigi raske)jälgime, kes mida teeb.
    Sellega said sõnad otsa.(for this time)
    Ei saanud s6nad otsa. Tuli yhe korra veel. Ait2h.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

kuule ertal
    tundub et sa oled siin mingi uus vend et ei tea et ma olen siin kuid bannitud olnud

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Orginally posted by Jyrka

kuule ertal
    tundub et sa oled siin mingi uus vend et ei tea et ma olen siin kuid bannitud olnud
    No ikka tean kyll et oledMa selel ajal olin juba siin:P

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Mingi huvitav peatükk selle va rassismi ja neegri kohta.Oma silmaga ma midagi sellist küll lugeda ei tahaks et ma ei või öelda välja neeger ja neid halvustada.Kõige suuremad rassistid on need värvilised ise.Kas me peame nüüd hakkama euro eeskujul ka Socceris neegritesse liberaalsemalt suhtuma.Mina igatahes ei kavatse ülistada mudakoone ja Virk neeger" on muinasjuttu tegelane.Ärme räägi nii palju muinasjuttudest.
    Jalgpallihaigla liige.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Jyrka on lahe mees, ta on minu iidol.
    Jalgpallihaigla Liige

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid