320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    Kaua võib seda sitta lasta postitada hispaania alateemasse? fcking lasteaed
    Põhilised sitaloopijad kannavad sama avatari, mis sinagi. Kutsu omad korrale ja foorum koheselt toredam paik.

    Kommentaar


      Algselt postitas LuchoCholo Vaata postitust
      Põhilised sitaloopijad kannavad sama avatari, mis sinagi. Kutsu omad korrale ja foorum koheselt toredam paik.
      plussüks
      THEO HERNANDEZ

      Kommentaar


        Kuskohas ma öelnud olen mis klubi tegelastest ma räägin? Mis krdi vahe sellel on.

        Kommentaar


          Algselt postitas Ericc Vaata postitust
          plussüks
          U et kui sama avatar, siis kehtib mingi sõjaväeline hierarhia jms? Tee endale selgeks, mis on foorum, mis on avatar ja mis seos nende vahel on ja siis lisa pluss üks. Kui muidu ei mõika, ma võtan ac milani avatari ja siis kutsu muudkui mind korrale...
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            pange juba bänn ära neile barcelona vendadele, see asi muutub aina hullemaks. ise käivad kambakesti Reali teemat lägastamas ja kui mõni Reali pooldaja nende teemas mõne viisaka posti teeb, siis nutavad kogu kambaga, et kuidas keegi selline julgeb üldse nende teemasse postitama tulla.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Mäng käib nii kaua kuni arvatakse ära, kes on jaalo.
              Kas mingi äraarvamis mäng käimas muidu? Kes mida pakkunud on?
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas LuchoCholo Vaata postitust
                Põhilised sitaloopijad kannavad sama avatari, mis sinagi. Kutsu omad korrale ja foorum koheselt toredam paik.
                Enne tänast ma väga ei süvenenud nende butthurt haigete inimeste maailma, aga nüüd kui sundkorras olen pidanud nendega suhtlema, siis olen ka seda meelt, et mingi meeskondlik noomitus ei oleks üldse liiast. pluss üks!
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Kas mingi äraarvamis mäng käimas muidu? Kes mida pakkunud on?
                  Amost pakun mina
                  THEO HERNANDEZ

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Mäng käib nii kaua kuni arvatakse ära, kes on jaalo.
                    Minu panus läheb sellele, et just sina see tegelane oled.

                    Kommentaar


                      Üldiselt meeldib mulle selline provokatiivselt naiivne käitumine, nagu jaalo teeb, aga aeg oleks siiski lõpetada, tüütavaks on muutunud, enam ei tee nalja nagu. Võiks lihtsalt kaduda ajaloo hämarusse, nagu neid siin varemgi kadunud on.

                      Kommentaar


                        võite need postitused alles hoida, mul savi. mina ei lasku barcelona tüüpide tasemele ja ei vaevu nendele keskklassi rottidele vastamagi

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Papi Chulo Vaata postitust
                          NainFaggot on pede, just nagu sina cunt
                          Saadame puhkama ära
                          THEO HERNANDEZ

                          Kommentaar




                            Nõuan sellise postituse eest kohest konto kustutamist!

                            Lisaks ka tõsiseid hoiatusi Itaalia ja Hispaania foorumite modedele, kes ei ole takistanud erinevate isiklike solvangute ja roppuste postitamist! Sellises tempos jätkates moodustavad jalka postid 10% ja sõim teise kasutaja suunas 90% nendest teemadest.
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              bännida ja postid kustutada: http://foorum.soccernet.ee/member.php?37144-Papi-Chulo

                              Kommentaar

                              Working...
                              X