320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Viiekordne Euroopa liiga tšempion Sevilla on ajaloos kuuendat korda jõudnud sarja poolfinaali ehk kui hispaanlased juba kord nii kaugele jõudnud on, siis purjetavad nad reeglina võiduni välja. Nüüd on Manchester Unitedi asi teha nii, et see seeria saaks lõpu.


    Mingi kõvavend123 kommentaariumis, aka ban pls?

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
      https://soccernet.ee/artikkel/statis...ril-ei-mangita

      Mingi kõvavend123 kommentaariumis, aka ban pls?
      Mis seal oli?

      Kommentaar


        Kasutaja/varikas antz08 tuleks päevaks-kaheks puhkama saata, seni kuni kaineks saab või koolid uuesti avatakse.

        Kommentaar


          Algselt postitas Pints Vaata postitust
          Kasutaja/varikas antz08 tuleks päevaks-kaheks puhkama saata, seni kuni kaineks saab või koolid uuesti avatakse.
          Pluss üks. Mulle jääb veidi arusaamatuks, mis probleem antud isikul on.

          Kommentaar


            Probleemi pole üldiselt. Mõningad isikud ja klubid vastumeelsed. Ei jäta enda teada.

            Kommentaar


              Algselt postitas antz08 Vaata postitust
              Probleemi pole üldiselt. Mõningad isikud ja klubid vastumeelsed. Ei jäta enda teada.
              natsiloosungid võiksid küll enda teada jätta, aitäh.

              Kommentaar


                nõuan kaalale bänni avatari liiga tiheda vahetamise pärast

                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                  nõuan kaalale bänni avatari liiga tiheda vahetamise pärast
                  Ma arvan, et iga avatarivahetus tähistab uue naise püksikummi langemist.

                  Kommentaar


                    Plastikust fänn

                    Kommentaar


                      kui selle eest ka ei panda, siis ma ei tea ... - https://foorum.soccernet.ee/showthre...=1#post2007568
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        kui selle eest ka ei panda, siis ma ei tea ... - https://foorum.soccernet.ee/showthre...=1#post2007568
                        +1

                        Anaalnoomitus minimaalselt

                        Kommentaar


                          kuradi sotsrefid ja sooroslased koos siin, hädaldavad kooris

                          Kommentaar


                            pandapoeg431 äkki miskit? Keegi veel temalt saanud pm´i viaplay konto sheerimise requesti kohta? Tean, et peale minu on veel mõned kasutajad saanud
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              Paluks Linnupojale hoiatus teha. Käib Arsenali teemas ,,'ära panemas''. Mina kui Chelsea fänn võin käia fakte rääkimas erinevate Inglise klubide teemades, aga 2021. aastal Manu avatariga küll keegi sellist prerogatiivi omada ei saa ja see kvalifitseerub spämmimise alla.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                                Ma muidu ei külasta foorumit enam, aga kuna sinu toredad mõttelennud jõuavad minuni ühe messengeri grupivestluse kaudu, siis olen sinu muredega pea igapäevaselt kursis.
                                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                                sul on väike noku
                                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                                noo minu noku suema pärakus ka ei ole.

                                igastahes, teemaks on mcnamara keskealine nokusus. mul on hea meel, et temast jätkuvalt mulle igapäevaseid updatesid tehakse. ei peagi foorumis ringi vaatama, mis toimub - kogu info tuuakse moodsal infoajastul otse kätte.

                                tänan armsaid kaasfoorumlasi, kes antud teguviisi ellu viivad ja oma aega ning vaeva kulutavad. teieta käiksin ma siin foorumis palju harvemini.
                                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                                märgatud sind eile koos naisega seansil.

                                mõtlesin just täna hommikul, kui soccerneti paroolivahetus päevavalgele tuli, et kas sa vahetad iga hommik paroole erinevate 50ndatel mänginud šotlaste vahel või oled oma parooli sootuks unustanud

                                aga kuna sa oled onlines, siis õnneks igahommikune rituaal on taganud, et saame sinuga koos siin foorumis ühte rada talluda.
                                kodaniku panus foorumisse piirdub 100%-iliselt mingi kõheda teise kasutaja suunalise pasa postitamisega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X