320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Orginally posted by Artur

    Nii.
    Bännitud said mõningad tegelased:

    Jyrka
    Latic
    Hara

    Arvatavasti nad teavad isegi miks, nii et mingid selgitused on üleliigsed.
    ei ole üleliigsed palun seleta

    Kommentaar


      #47
      nüüd kui osad said selle eest bänni et kirjutasid ühe rea siis ma sooviks et 1 tüüp nimega del piero saaks ka bänni sest tema ületab juba kõiki lolluste piire ja kas mitte signature 4-5 rida... tal on pool konteineritäit mehi seal hoopis
      Pärtel Tomberg

      isePankur.ee - Inimeselt inimesele
      http://www.isepankur.ee
      info@isepankur.ee

      Kommentaar


        #48
        ei esteet
        ma võitleme ainult kõrgema võimu vastu ja austame tavalisi kasutajaid nagu meie pohhui kui lollid nad on

        Kommentaar


          #49
          see tüüp käib ka mulle pinda. selline tolmoondevit... krt kui teha mingi lätlasest ja soomlasest teha ristsugutis siis saaks ka targema tüübi
          Pärtel Tomberg

          isePankur.ee - Inimeselt inimesele
          http://www.isepankur.ee
          info@isepankur.ee

          Kommentaar


            #50
            Orginally posted by eestieest

            nüüd kui osad said selle eest bänni et kirjutasid ühe rea siis ma sooviks et 1 tüüp nimega del piero saaks ka bänni sest tema ületab juba kõiki lolluste piire ja kas mitte signature 4-5 rida... tal on pool konteineritäit mehi seal hoopis
            Signatuuri võttis mees endal ära, otseselt roppusi pole kirjutanud, bänni ta ei saa.

            Kommentaar


              #51
              tundub et Artur ei ytle miks mina latic ja hara bani saime

              Kommentaar


                #52
                need adminnid ütlevad midagi ja siis kui selle kohta küsida siis vaikivad ja hakkavad bännima veel kord
                Pärtel Tomberg

                isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                http://www.isepankur.ee
                info@isepankur.ee

                Kommentaar


                  #53
                  Orginally posted by Jyrka

                  tundub et Artur ei ytle miks mina latic ja hara bani saime
                  Jyrka, võiksin sulle öelda, aga lugu selline, et üks teine adminnimon oli teile bännide panekuga juba ette jõudnud, mina ei bänninud kedagi. Samas olen ma täiesti nõus, et need bännid olid õigustatud. Soovitaksin sul vaadata mõningaid teemasid:

                  http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=810
                  http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=807
                  + veel kaks teemat, mis on juba ära kustutatud.
                  + veel jutukas suur spämmimine & Eesti rahva mahategemine

                  Nende asjade eest ma pakun Sina said bänni arvatavasti selle eest, et need kaks venda siia kutsusid. Üldiselt, mis sa enam vingud, bänn võeti maha ju.
                  Aga nagu ma juba ütlesin, mina neid ei bänninud ning see, kes seda tegi teab arvatavasti paremini.




                  Kommentaar


                    #54
                    Kus ma teid maha tegin?
                    mis selle Freedom of speachil viga on et selle eest ban?

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'Hoiatused ja bännid\'

                      Mõneks ajaks on bänni tõttu sunnitud meie hulgast lahkuma tegelane kluivert! Usun, et enamus nägi tema sisutuid teemaavamisi jms - kes ei näinud, ei jäänud kindlasti millestki ilma

                      Bänni mahavõtmise aja kohta ei oska veel midagi öelda, eks vaatab..

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'Hoiatused ja bännid\'

                        Originally posted by asdf


                        Mõneks ajaks on bänni tõttu sunnitud meie hulgast lahkuma tegelane kluivert! Usun, et enamus nägi tema sisutuid teemaavamisi jms - kes ei näinud, ei jäänud kindlasti millestki ilma

                        Bänni mahavõtmise aja kohta ei oska veel midagi öelda, eks vaatab..
                        Jube kurb, nüüd peab ta lausa uue nime tegema, et homme samal ajal jälle platsis olla.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'Hoiatused ja bännid\'

                          Kunagi keegi härra Martin ühe teema all ähvardas, et saab IP-aadressi sulgeda ja sealt foorumisse enam ei saa. Kas on nii või tyhipaljas jutt?
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'Hoiatused ja bännid\'

                            Originally posted by vandersell


                            Kunagi keegi härra Martin ühe teema all ähvardas, et saab IP-aadressi sulgeda ja sealt foorumisse enam ei saa. Kas on nii või tyhipaljas jutt?
                            Ja kui see on jagatud IP, siis sulgege ka kõigi teiste ligipääs
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'Hoiatused ja bännid\'

                              Mingi uus tegelane nimega muna:P on mässama hakanud äkki sama tüüp, kes kluiverti nime all mässas

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'Hoiatused ja bännid\'

                                Kusjuures, ma räägin IP ja IP, ise täpselt ei teagi mis see on :P
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X