320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Meenutab kangesti lugupeetud kirjandustegelast Tõnissoni O.Lutsu teosest "Kevade"-A mis nad siis tulevad meie õuepeale kaklema.

    Kommentaar


      Algselt postitas ballack Vaata postitust
      On hea kui hakkan sind tolvaniks sõimama? On hea kui isiklikuks sinuga lähen alati? Ma usun, et ega ikka ei ole.

      Närvi ajab juba see teema...kui teeme püro on paha ja nüüd kui ei tee on JÄLLLLLLE paha...no mida järgmiseks? Kes käskis mind närvi ajada ühe ja sama jamaga mis pidevalt on...ahjaa nüüd on ju see, et ei teinud...see on paha-paha...sorry...lausa uus teema.
      praegu pole küsimus selles,kas tegite püro või ei teinud. Ega ka selles kas teil oli selleks luba või mitte jnejne. Vailege ja argumenteerige,aga see eneseväljendus läks küll veidiüle piiri minu meelest.

      Kommentaar


        german girls
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          praegu pole küsimus selles,kas tegite püro või ei teinud. Ega ka selles kas teil oli selleks luba või mitte jnejne. Vailege ja argumenteerige,aga see eneseväljendus läks küll veidiüle piiri minu meelest.
          Tema sõimust, et me püro ei teinud (vastu tulime mällari palvele) hakkaski pihta ja punkt. Tema läbiv teema "Flora ja Flora fännid on kõigis maailma hädades süüdi" käib juba närvidele pikemat aega paljudele...lihtsalt vahe on selles, et mina ütlen selle välja ja väga konkreetselt. Asja x teeme on probleem ja oleme huligaanid, kui sama asja x ei tee on jälle probleem ja oleme mingi tolvanite kari...kui tema lemmikud või keegi teine midagi teeb on molu lukus. Kes käskis tal isiklikuks minna?

          Kommentaar


            Sorry, aga praegu jääb küll selline mulje nagu sa oleks täielik puupea. Sul palutakse keelekasutust korrigeerida ja sa jaurad ainult kuidas teid sõimatakse mõlemal puhul.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Ma ei saa ühestki mõttest aru mis Ballack kirjutab. Nii segane jutt ja kole lause ehitus.

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Sorry, aga praegu jääb küll selline mulje nagu sa oleks täielik puupea. Sul palutakse keelekasutust korrigeerida ja sa jaurad ainult kuidas teid sõimatakse mõlemal puhul.
                1) Mul ei paluta keelekasutust korrigeerida, vaid mulle nõutakse "puhkust".
                2) Seletame siis lahti: üks tegelane võiks samuti nii oma avaliku kui ka varjatud sõimu tagasi hoida siis valin ka mina oma sõnu. Niikaua kuni isiklikuks alati läheb ja erapooletust ei tunne niikaua ka rahu ei ole. Õppigu ära kasvõi väikenegi erapooletus (mitte ala Flora ja Flora fännid on kõigis maailma hädades süüdi ja vahet pole kas teevad asja x või mitte ikka on süüdi) ja poleks ka mõnda teksti minu poolt. Keegi ei käsi tal Tammekat ja selle fänne kritiseerida (arvestades, et Tammeka fänn on) aga ülejäänute puhul võiks küll natuke mõelda miks ainult Flora fännide kohta mingi teema käib tal olenemata kas on põhjust või mitte ja teiste kohta teksti samapalju tuleb kui ühepäevasel koerapojal. Ei ole raske aru saada.

                Põhjustest tuleb pihta hakata mitte tagajärgedest ehk siis martin va provokaator pikalt saata mitte tagajärg ehk minu reageerimised. Tema postituste tekst on üks...aga vaata sõnum hoopis teine ja kahjuks ma näen tema mõtteid tema kirjutistes. Mina kirjutan otse välja mida keegi väärib erinevalt martinist kes ilustab saja asjaga ja vingerdab ümber nurga.

                Närvidele käib kui mängul ilusti ennast üleval peame ja siis mingi kuradi tegelane tuleb seletama, et mingid "probleemid" ja asjad on ja tolvanid oleme...

                Kommentaar


                  aarekene sai nüüd bännitud, ei ole vist tõesti inimene.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ballack Vaata postitust
                    Mina kirjutan otse välja mida keegi väärib erinevalt martinist kes ilustab saja asjaga ja vingerdab ümber nurga.
                    "Mida VITTU sul sital viga on ah??? Kui me proovime sulle seletada, et ära ropenda on kuradi eide kisa lahti ja nüüd ON IKKA midagi vigiseda...KÄI PERSE KURADI MUNN! Kurat halad, et ütled otse ...kurat korra tuled vastu ja ei bänni...ja keeratakse perse selle vastutulekuga."

                    et see oleks ka sulle täiesti okei ja täiesti mõistlik mitte-ümber-nurga-vastus sinu meelest?

                    Kommentaar


                      Käed eemale Ballackust! Ta võib küll aia asemel jaurata aiaaugust, kuid tema postitused, mis on tehtud vahemikus 2-5 hommikul, on selle foorumi kullafond.

                      Kõtt!
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        "Mida VITTU sul sital viga on ah??? Kui me proovime sulle seletada, et ära ropenda on kuradi eide kisa lahti ja nüüd ON IKKA midagi vigiseda...KÄI PERSE KURADI MUNN! Kurat halad, et ütled otse ...kurat korra tuled vastu ja ei bänni...ja keeratakse perse selle vastutulekuga."

                        et see oleks ka sulle täiesti okei ja täiesti mõistlik mitte-ümber-nurga-vastus sinu meelest?
                        Kas ma läksin sinuga isiklikuks (pikka aega järjest juba) ja sõimasin sind selle eest, et korralikult käitusime ja vastu tulime? Ajab harja ikka korralikult punaseks küll lõpuks kui nii tehakse.

                        Kommentaar


                          Minu puhul töötaks. Oleks vähem poste, mida hommikul häbinägu ees kustutada
                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            ja-jah, jätke ainult "Öö maagia" lahti... Mis te pullite, öösel tuleb häid asju teinekord.
                            Kapten Trumm

                            Kommentaar


                              tsemendisaar ja Respect
                              Tundub, et mingit varikad ja trollivad foorumis ringi, pole mõtet hoida neid siin.
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                Mida ma tegin???
                                https://www.facebook.com/pages/Keedu...43565942374610

                                Kommentaar

                                Working...
                                X