320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Hmm.....
    tegelt kui sul ikka sõber on v ytled naljtlealt et sokk polex ju midagi hullu aga kui umbes sihuke"Sokk kao siit kus kurat"v karmimat sis tulex jah vaadata...reegleid mööda nööripidi käia ei saa aga siiski võix neid täita,sest ise ma ei garanteeri et ma ise nende vastu ei exi, kuigi ma rahulik vennike, kes jääb alati rahulikux...

    Kommentaar


      #17
      Orginally posted by kolmteist
      See on muidugi tore,et te sellise suure asjaga olete hakkama saanud ja müts teie ees maha selle eest,aga...
      See ei anna veel õigust rakendada siin meetodit:KEELAN,KÄSEN,POON JA LASEN.

      Äärmustesse pole mõtet ka laskuda.
      oeh.. ma isegi ei ürita enam midagi kellegile selgeks teha...

      sa ütled et see ei anna veel õigust? Miks see ei anna õigust, põhjenda!?! Kui ikka tegemist on nö. "minu enda tehtud süsteemiga", siis teen reeglid mina.. ja jätan ka kõik õigused endale.. keelata ei saa mind keegi..

      mulle tundub, et nüüd see suur virisemine on nüüd tingitud sellest, et karmistasime reegleid. Samas on ju ka teistes foorumites sarnased reeglid olemas ja kuna seal jälgitakse nende täitmist juba vastava foorumi algusest peale, siis seda nö. ülemineku-aega-uutele-reeglitele ei olnud.. ah, poh.. mis ma siin ikka segast peksan... naguinii jäävad kõik oma seisukohtade juurde..

      Kommentaar


        #18
        wiiner on siin boss kui kellegile ei meeldi tommaku n*hh*i

        by wiiner: jyrka, ropendamine jätta.. sult on kogu point kõrvust mööda läinud vist!..

        by jyrka: wiiner, vooraste postide editimine jätta.. blablabla

        Kommentaar


          #19
          Oh sind küll!!!

          Sõnavabadus kehtib kogu Eesti Vabariigis.Seega sina seda muuta ei saa.Kui ma ütlen neeger pole see seadusega vastuolus ega rassistlik väljend.
          Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

          Kommentaar


            #20
            wadevä... räägi martiniga... tema kirjutas selle rassismireegli..

            Kommentaar


              #21
              Orginally posted by kolmteist

              Sõnavabadus kehtib kogu Eesti Vabariigis.Seega sina seda muuta ei saa.Kui ma ütlen neeger pole see seadusega vastuolus ega rassistlik väljend.
              Jah aga kui sa kedagi neegrix sõimad siis on see vastuolus ja siis on tagaj2rjed...

              Kommentaar


                #22
                Orginally posted by Jyrka

                wiiner on siin boss kui kellegile ei meeldi tommaku n*hh*i

                by wiiner: jyrka, ropendamine jätta.. sult on kogu point kõrvust mööda läinud vist!..

                by jyrka: wiiner, vooraste postide editimine jätta.. blablabla
                nina taevas. kui kõik siit uttu tõmbavad, siis jäätegi oma "klubiga" omaette jututama. selleks pole vaja portaali teha, saate ICQ-s ka hakkama.
                elementaarne viisakus tuleb ilmselt vanusega

                Kommentaar


                  #23
                  Reeglid on nagu vanglas.
                  Not a single booking!
                  Koondis: 80 mängu, 48 väravat

                  Kommentaar


                    #24
                    Orginally posted by willane


                    elementaarne viisakus tuleb ilmselt vanusega
                    vist jahh

                    Kommentaar


                      #25
                      Orginally posted by willane
                      kui kõik siit uttu tõmbavad, siis jäätegi oma "klubiga" omaette jututama. selleks pole vaja portaali teha, saate ICQ-s ka hakkama.
                      ja kellele sellest kahju oleks?...
                      mõtle selle peale.

                      elementaarne viisakus tuleb ilmselt vanusega
                      sa mõtled seda, et ütlesin talle: "ropendamine jätta"?? No kui sa teaks mis roppusi ta siin kirjutanud on... Olen talle korduvalt seda ilusti seletanud (elementaarse viisakuse kaudu), kuid nagu ikka näha on... tulutult..

                      Kommentaar


                        #26
                        mina teiega vaielda ei viitsi. mul on muudki teha. jätkake nagu tahate. kui ise rahul olete, on OK.

                        Kommentaar


                          #27
                          muidugi ei viitsi vaielda, sest ei oska midagi minu argumentidele vastu öelda

                          Kommentaar


                            #28
                            Orginally posted by Martin

                            Siia alla hakkavad siis tulema nende iniemeste nimed, kes on saanud seda, mis on teemas märgitud. Ja bännide kuupäeva lõpp on ka kirjas.
                            Tundub, et asi kaldub mööda veidike
                            peax siin korda hoidma see pole risustamisex vaid bännide jaox nagu Smutov ütles!

                            Kommentaar


                              #29
                              Ok.

                              Teeme siis nii, Kolmteist ja willane.

                              Eile juba hoiatasin, kuid ei teinud ära, kuid nüüd tundub, et tuleb asjaga ikka kunagi lõpuni minna, muidu pole mõtet.

                              Igatahes, kuna kaks mainitut isikut saavad kõigega arvatavasti paremini hakkama ja neid, kes oma lõugu on laksutanud on teisigi, siis ütleme - reedest (saate nädalalõpus veits tööd teha) paneme meie wiineriga siin oma asjad kokku ja teie tehke siis oma foorumid ja värgid valmis.

                              Mis arvate siis sellest plaanist? Saate näidata oma sõnavabadust.

                              Mulle ausalt öeldes juba aitab nendest virinatest siin meie kehtestatud reeglite üle. Kui ei meeldi, siis paneme poe kinni ja kõik.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                #30
                                ma vaatan, et see "Area 51" hakkab juba läbuks muutuma .Ja enamus postitusi võib minupoolest ära kustutada. Kui keegi (Ertai jt keenjused) aru ei saanud, mida ma enne mõtlesin, siis ytlen ma enda megaideelaksukarpauhhi uuesti:
                                Te (yeg, Martin,wiiner) võiksite ( mitte-käskiv kõneviis) teha esimese posti kudagi nii:

                                Kes sai bänni Kui kauaks ? Mille eest ?

                                Või kudagi nii, et see thread koosneb ainult yhest postitusest, siis oleks hea vaadata, ja ei peaks seda läbu siin jälgima.

                                Päikest
                                kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X