320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Orginally posted by erx

    ma vaatan, et see "Area 51" hakkab juba läbuks muutuma .Ja enamus postitusi võib minupoolest ära kustutada. Kui keegi (Ertai jt keenjused) aru ei saanud...

    Sain enamusest kuigi "Esimene posti on 3 adminni poolt editimiseks"See tähendab???Esimene postitus on kolme adminni poolt editimisex?
    Ma ei saa(nud)täpselt sellest lausest aru, seega ei saanud ka mõttest,midagi halba ei mõelnud
    P.S. Peax jah selle läbu maha laskma,mis adminnidesse puutub laske neil ka elada, nad on inimesed kel palju kohustusi.Mind(modi) võib sõimata naljapärast aga mitte tõsiselt: nagunii ma naeran siis selle peale

    Kommentaar


      #32
      Ma loodan,et siin toimub ikka tava ja mitte tava kasutajate vahel teineteise austamine.Pole just eriti meeldiv kui keegi kel juhtumisi õigusi rohkem end vahel tõestada tahab või vastupidi hakataks foorumit kuskilt otsast solkima.Nagu öeldakse:"käsi peseb kätt".

      Kommentaar


        #33
        Orginally posted by Yazid

        Ma loodan,et siin toimub ikka tava ja mitte tava kasutajate vahel teineteise austamine.Pole just eriti meeldiv kui keegi kel juhtumisi õigusi rohkem end vahel tõestada tahab või vastupidi hakataks foorumit kuskilt otsast solkima.Nagu öeldakse:"käsi peseb kätt".
        Õige, võimu pole mõtet maxma panna,kõik on vabad,võrdsed(st. ei hakata mingit kõrgemat tüüpi kaitsma tavakasutaja eest kui viimasel õigus on) jne. seni kuni nad täidavad reegleid st. see on hea ühiskonna algus

        Kommentaar


          #34
          njaaa... asja aitab reguleerida ilmselt see pisiasi, et nyydseks pea k6ik foorumi tegelased ka teavad-tunnevad 11 nii nägu kui tegupidi... asi hakkab normaliseeruma?... tulevikus ei toimu ehk ka massilisi spämmijate kaitseaktsioone, mis siin vahetevahel aset leiavad... spämmija on oma olemuselt ju täpselt nagu liputaja, kes muutub m6ngliks siis kui tema n6medustele vastukaja tekib...

          kohati jääb m6istmatuks 13 jutt ses suhtes... kergesti m6jutatav? ehhh...

          pRmt!

          aiFo.
          Jalgpallihaigla liige
          Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

          Kommentaar


            #35
            Kellest , teate isegi, nime ei maini, seega ei saa ka mind ka otseselt süüdistada, et bännitud olla

            Lugesin läbi reeglid ja muu ka millest siin juttu oli,
            Küsin siis rahulikult, et miks said Kosk ja jots bänni, mingi ebamoraalse(just ebamoraalse) tüübi pärast, kes kohtuga ähvardas ning kes on mitmeid kordi reegleid rikkunud ning talle antakse pidevaid hoiatusi ning kui kellegil lõpuks üle viskab ja ähvardab teda siis see inimene koheselt saab bänni-mitte mingi hoiatusega. Minu meelest oli ikka nii kaa, et hoiatus antakse, kui on tavaline spämm aga siis tuleb tülide õhutaja(igatahes mina arvan nii) ja ähvardab kohtuga ja niuhti!Tüübid bännitud, kusjuures bänni saavad ilma hoiatus(t)ega asjalikud foorumikasutajad, mitte spämmar.Küll on teda hoiatatud jne. aga karistust pole järgnenud, miks?ga kordan veel-bänni saavad isikud, kellel pole varem siin probleeme olnud, kas tõesti teete siis nagu distsipliinita foorumikasutaja välja pakub, sealjuures, kui teda on tahetud bännida, kuid ei ole seda tehtud, ei tunta huvi selle vastu, on oldud äkki laisad?!Peaks hoolikamalt(kuigi töö siin niigi raske)jälgime, kes mida teeb.
            Sellega said sõnad otsa.(for this time)

            Kommentaar


              #36
              Orginally posted by Ertai

              Lugesin läbi reeglid ja muu ka millest siin juttu oli,
              Küsin siis rahulikult, et miks said Kosk ja jots bänni, mingi ebamoraalse(just ebamoraalse) tüübi pärast, kes kohtuga ähvardas ning kes on mitmeid kordi reegleid rikkunud ning talle antakse pidevaid hoiatusi ning kui kellegil lõpuks üle viskab ja ähvardab teda siis see inimene koheselt saab bänni-mitte mingi hoiatusega. Minu meelest oli ikka nii kaa, et hoiatus antakse, kui on tavaline spämm aga siis tuleb tülide õhutaja(igatahes mina arvan nii) ja ähvardab kohtuga ja niuhti!Tüübid bännitud, kusjuures bänni saavad ilma hoiatus(t)ega asjalikud foorumikasutajad, mitte spämmar.Küll on teda hoiatatud jne. aga karistust pole järgnenud, miks?ga kordan veel-bänni saavad isikud, kellel pole varem siin probleeme olnud, kas tõesti teete siis nagu distsipliinita foorumikasutaja välja pakub, sealjuures, kui teda on tahetud bännida, kuid ei ole seda tehtud, ei tunta huvi selle vastu, on oldud äkki laisad?!Peaks hoolikamalt(kuigi töö siin niigi raske)jälgime, kes mida teeb.
              Sellega said sõnad otsa.(for this time)
              Ei saanud s6nad otsa. Tuli yhe korra veel. Ait2h.
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                #37
                kuule ertal
                tundub et sa oled siin mingi uus vend et ei tea et ma olen siin kuid bannitud olnud

                Kommentaar


                  #38
                  Orginally posted by Jyrka

                  kuule ertal
                  tundub et sa oled siin mingi uus vend et ei tea et ma olen siin kuid bannitud olnud
                  No ikka tean kyll et oledMa selel ajal olin juba siin:P

                  Kommentaar


                    #39
                    Mingi huvitav peatükk selle va rassismi ja neegri kohta.Oma silmaga ma midagi sellist küll lugeda ei tahaks et ma ei või öelda välja neeger ja neid halvustada.Kõige suuremad rassistid on need värvilised ise.Kas me peame nüüd hakkama euro eeskujul ka Socceris neegritesse liberaalsemalt suhtuma.Mina igatahes ei kavatse ülistada mudakoone ja Virk neeger" on muinasjuttu tegelane.Ärme räägi nii palju muinasjuttudest.
                    Jalgpallihaigla liige.

                    Kommentaar


                      #40
                      Jyrka on lahe mees, ta on minu iidol.
                      Jalgpallihaigla Liige

                      Kommentaar


                        #41
                        Minu kaa

                        Kommentaar


                          #42
                          muideks ertai sa oleks pidanud selle pika kirja ennem läbi lugema kui postisis sest oma kirjanduse õpetajalt oleks sa saanud 2'e.... jumala segaselt räägid ja korduvaid asju on liiga palju.. tee 2'e versioon
                          Pärtel Tomberg

                          isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                          http://www.isepankur.ee
                          info@isepankur.ee

                          Kommentaar


                            #43
                            Nii.
                            Bännitud said mõningad tegelased:

                            Jyrka
                            Latic
                            Hara

                            Arvatavasti nad teavad isegi miks, nii et mingid selgitused on üleliigsed.

                            Kommentaar


                              #44
                              tegelikult mina kui üks vähestest kes neid kolme posti nägi sopoviks ka teada miks nad bänniti
                              Pärtel Tomberg

                              isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                              http://www.isepankur.ee
                              info@isepankur.ee

                              Kommentaar


                                #45
                                Orginally posted by eestieest

                                tegelikult mina kui üks vähestest kes neid kolme posti nägi sopoviks ka teada miks nad bänniti
                                Ma ka nägin....
                                kirja suhtes..ma olin veidi laxu all ja muidu ka segane text.....väljendusvigu on jah palju aga point on clear.....
                                bännide suhtes.....
                                [b]YEE-HAW

                                Kommentaar

                                Working...
                                X