320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
    Kanye West leiab tee soccernet.ee-se ja sa tahad ära bännida, tule taevas appi
    olgu või paavst Benedictus, aga kui tüüp produtseerib sõimu ja teeb mõttetuid poste, siis peab poisile-mehele õlale koputama.
    AILTON

    Kommentaar


      Algselt postitas sten21 Vaata postitust
      TÜRA TE MUNNIKARI.
      mine vittu,see kohtunik oli puhas äraostetud homo,ja see Iniesta see munn vend võiks putsi minna.Ja seal oma vituks sittasid mänge edasi teha.
      Türa mnnid,MaNU teeb teile finaalis ära ,te va sitakotid.D
      Las poiss puhkab jalga väheke!
      AILTON

      Kommentaar


        jee sul keegi siin kedagi bännib

        Kommentaar


          bännige liverpooli fänn Jose pls.

          Kommentaar


            bännige Martin või avaldage talle umbusaldust.

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              bännige Martin või avaldage talle umbusaldust.
              .

              Pigem elu kinkida.

              Kommentaar


                Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                bännige liverpooli fänn Jose pls.
                Ei tia miks peaks?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jose Vaata postitust
                  Ei tia miks peaks?
                  sest sa spammid nii kohutavalt palju ja su postitustel pole mitte mingisugust mõtet

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                    sest sa spammid nii kohutavalt palju ja su postitustel pole mitte mingisugust mõtet
                    Ma avaldan oma arvamusi ja mida ma spammin?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jose Vaata postitust
                      Ma avaldan oma arvamusi ja mida ma spammin?
                      Pole midagi, kirjuta oma kvaliteetarvamusi edasi. Ootan huviga, mida arvad Sa Hucknalli, Vauxhall Motorsi ja Hyde klubidest sellel hooajal. Nende teemat veel pole foorumis, aga Sa võid teha.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Pole midagi, kirjuta oma kvaliteetarvamusi edasi. Ootan huviga, mida arvad Sa Hucknalli, Vauxhall Motorsi ja Hyde klubidest sellel hooajal. Nende teemat veel pole foorumis, aga Sa võid teha.
                        Ma teemat küll ei hakka tegema,aga ma võin küll oma arvamusi öelda nende klubide kohta.

                        Kommentaar


                          Kuni ta kedagi ei solva oma arvamuse avaldamisega, ei tohiks ju probleemi olla?

                          Kommentaar


                            hakkame iga nädal kedagi välja hääletama. Nädala alguses valime kandidaadid välja ja siis laseme nädal aega neil pugeda ja reklaami teha. Kes kõige viletsam on, saab bänni.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              hakkame iga nädal kedagi välja hääletama. Nädala alguses valime kandidaadid välja ja siis laseme nädal aega neil pugeda ja reklaami teha. Kes kõige viletsam on, saab bänni.
                              See oleks teoorias hea idee, aga praktikas ei töötaks, kuna kõik hääletaksid Martini välja selle nädala põhjal.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                siis just töötaks ju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X