320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mängisin Sherlock Holmesi ja leidsin piisavalt, et Kim-Jongile püsiv keeld peale panna. Sama spämmi korduv postitamine lihtsalt modede ärritamiseks on juba iseenesest piisav põhjus puhkuseks. Tema puhul lisandub sellele muidugi ka pidev trollimine - midagi muud ta siin teinud ei olegi.

    Aga üldiselt: kui soovite esitada kandidaati puhkusereisile, siis olge palun konkreetsemad. Valiku langetamisel on abiks järgnevad atribuudid: kasutajanimi, risustatud teema, konkreetsed postitused

    Kommentaar


      Kas härra Kim-Jong postitaski mänksi teemas seda ühte posti 100x või kustutas mode need järjest ja jälle taastas kõik korraga?

      Kuidas meil varikontodega siis poliitika on? Et kas varikonto = bänn või ei?

      Kommentaar


        savi.

        hõissa, mazz!
        buy the ticket, take the ride.

        Kommentaar


          selle debiiliku jauramist oli ka muudes teemades. keegi võiks selle rämpsu ära koristada.

          Kommentaar


            Algselt postitas mazz Vaata postitust
            Mängisin Sherlock Holmesi ja leidsin piisavalt, et Kim-Jongile püsiv keeld peale panna. Sama spämmi korduv postitamine lihtsalt modede ärritamiseks on juba iseenesest piisav põhjus puhkuseks. Tema puhul lisandub sellele muidugi ka pidev trollimine - midagi muud ta siin teinud ei olegi.
            seda tahtsin ka öelda, et tuleks need bännimise argumendid kuidagi modedele lihtsamaks teha selmet foorumi reeglistiku lapata ja otsida, mis moel ühele või teisele retardile bänn otsa ette raiuda. kõigil lihtsam, parem ja loodetavasti lillelisem elu.
            buy the ticket, take the ride.

            Kommentaar


              Viimasel ajal olen kuidagi tihti foorumi reeglitest kluunud.. kas need kusagil üldse eksisteerivad ka kirja pandult? ja nagu piisavalt öeldud - jube raske on korda maksma panna, kui moderaatorid ise halba eeskoju annavad.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                AILTON

                Kommentaar


                  Algselt postitas dnb Vaata postitust
                  Millest me räägime kui isegi administraatorid läbustavad
                  Algselt postitas elx Vaata postitust
                  Viimasel ajal olen kuidagi tihti foorumi reeglitest kluunud.. kas need kusagil üldse eksisteerivad ka kirja pandult? ja nagu piisavalt öeldud - jube raske on korda maksma panna, kui moderaatorid ise halba eeskoju annavad.
                  Kohe täitsa siirast huvist ajendatuna - kes küll on need müstilised läbustamisega halba eeskuju andvad moderaatorid?
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    mehed, ma võtan süü omaks. mina'p see olen

                    Kommentaar


                      Aadu&Co allikiri.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Kohe täitsa siirast huvist ajendatuna - kes küll on need müstilised läbustamisega halba eeskuju andvad moderaatorid?
                        Jätan nimed nimetamata, kuid ma pole poolt sõnagi läbustamisest rääkinud - halvad foorumikombed on ka muu, kui läbustamine.
                        Muide, tänan reeglite lingi andmise eest. Samas tahan küsida, kas vasregistreerunud kasutajale need reeglid nina alla ka pannakse või peab igaüks ise need foorumi sügavusest välja kaevama? Kas kusagile nähtavasse kohta saaks panna lingi sinna? Näiteks sinna samasse kus on lingid "kontakt portaal arhiiv"?
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mazz Vaata postitust
                          Mängisin Sherlock Holmesi ja leidsin piisavalt, et Kim-Jongile püsiv keeld peale panna.
                          Mazz, see on teie foorum. Sa ei pea midagi otsima, sest teie otsustest ja tegudest sõltub, kuhu siinne elu liigub.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Mazz, see on teie foorum. Sa ei pea midagi otsima, sest teie otsustest ja tegudest sõltub, kuhu siinne elu liigub.
                            Aga vaata see on kahe teraga mõõk - ka suured ennast täis söönud ettevõtted on sellise suhtumise pärast langusse läinud.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              elx, ära võta isiklikult, veel vähem südamesse, aga su mis-on-mis paralleelitõmbamisvõime on küll alla igasugust arvestust.
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                                elx, ära võta isiklikult, veel vähem südamesse, aga su mis-on-mis paralleelitõmbamisvõime on küll alla igasugust arvestust.
                                Ei võta südamesse, võid kindel olla aga ma olen väga kindel, et kui ikka korralikult ja järjekindlalt kasutajaid peedistada, siis tekib alternatiiv. Samas võin sinu rahustuseks öelda, et sellist peedistamist hetkel ei toimu.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X