320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pronkssõdur

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pronkssõdur

    Mis emotsioone tekitab Teile kõigile see pronksõdur? õhkulasta või mitte õhkulasta?

    Minu isiklik seisukoht on see, et see tuleks õhkulasta või mis iganes aga peaasi et see kaoks sealt. Minu kui rahvuslase jaoks on mõnitav, et see kuju seisab seal See on äärmiselt solvav ja vihale ajav kui näed kommuniste seal võittu tähistamas....

    #2
    Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

    Algselt postitas eestimees


    Mis emotsioone tekitab Teile kõigile see pronksõdur? õhkulasta või mitte õhkulasta?

    Minu isiklik seisukoht on see, et see tuleks õhkulasta või mis iganes aga peaasi et see kaoks sealt. Minu kui rahvuslase jaoks on mõnitav, et see kuju seisab seal See on äärmiselt solvav ja vihale ajav kui näed kommuniste seal võittu tähistamas....
    kas nüüd just õhku lasta,kuid inimeste silme alt ära koristamine oleks küll hea mõte.
    Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

      klge. see teema oli ju juba eelmisel aastal??

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

        Eesti lipupäevad

        Lipupäevadeks on veel 3. jaanuar – Vabadussõjas võidelnute mälestuspäev, 2. veebruar – Tartu rahulepingu aastapäev, 14. märts – emakeelepäev, emade-päev, 9. mai - Euroopa päev, 4. juuni – Eesti lipu päev, 14. juuni – leinapäev, 24. juuni – jaanipäev, 1. september – teadmistepäev, isadepäev ja valimispäevad.

        Tra see on nagu elunõmedalt sattunud siiski. Ja mulle need majad ei meeldi, eks täna lippu tõmbavad.

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

          HEIL HITLER!!

          arvan, et täna pronksõduri ümber viina joovatest inimestes ei tea ükski, mis see kommunism tegelikult on.

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

            Võtad pronkssõduri ära, ikka tähistatakse võidupüha. Kui selle püha tähistamine on häiriv, siis tuleb kannatada, kuni sõjaveteranid otsad annavad. Noored vist kakerdavad seal tõnismäel vähem ja enamus lihtsalt selleks, et saaks viina võtta nagu eston mainis. Võisupühast on neil kama.
            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

              Algselt postitas Devil


              Eesti lipupäevad

              Lipupäevadeks on veel 3. jaanuar – Vabadussõjas võidelnute mälestuspäev, 2. veebruar – Tartu rahulepingu aastapäev, 14. märts – emakeelepäev, emade-päev, 9. mai - Euroopa päev, 4. juuni – Eesti lipu päev, 14. juuni – leinapäev, 24. juuni – jaanipäev, 1. september – teadmistepäev, isadepäev ja valimispäevad.

              Tra see on nagu elunõmedalt sattunud siiski. Ja mulle need majad ei meeldi, eks täna lippu tõmbavad.
              no 9. mai on siiski kogu \"vabale euroopale\" päev, mil murti Natsi-Saksamaa, iseenesest Euroopa tasandil tähistamisväärne päev. Muidugi tähendas sõja lõpp meile okupatsiooni algust, kuid natside minema löömise tähtsust see ei vähenda.

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

                Algselt postitas eston maravilha


                HEIL HITLER!!
                sa paned teemasse

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

                  Algselt postitas oku


                  Võtad pronkssõduri ära, ikka tähistatakse võidupüha. Kui selle püha tähistamine on häiriv, siis tuleb kannatada, kuni sõjaveteranid otsad annavad. Noored vist kakerdavad seal tõnismäel vähem ja enamus lihtsalt selleks, et saaks viina võtta nagu eston mainis. Võisupühast on neil kama.
                  ootan suure ootusega millal nad otsad annavad

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

                    Algselt postitas eston maravilha


                    HEIL HITLER!!

                    arvan, et täna pronksõduri ümber viina joovatest inimestes ei tea ükski, mis see kommunism tegelikult on.
                    Kommunism on see, et ma võin tööl loodrit lasta ja ikka saan sama palju kui mõni autasustatud superkaevur. Ja mul on korter ja ma ei pea poliitika pärast muretsema. Kõigil on töö, tapmisi ega vägistamisi pole. Üldse ei pea murtsema, lased tööl sõbral normi täis kirjutada ja see ongi ju kommunism. Eksin ma millegagi?
                    Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                    Cry welcome to the song.
                    And as it lifts you, time to move on.
                    We go!

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

                      Algselt postitas Sajets


                      Algselt postitas eston maravilha


                      HEIL HITLER!!

                      arvan, et täna pronksõduri ümber viina joovatest inimestes ei tea ükski, mis see kommunism tegelikult on.
                      Kommunism on see, et ma võin tööl loodrit lasta ja ikka saan sama palju kui mõni autasustatud superkaevur. Ja mul on korter ja ma ei pea poliitika pärast muretsema. Kõigil on töö, tapmisi ega vägistamisi pole. Üldse ei pea murtsema, lased tööl sõbral normi täis kirjutada ja see ongi ju kommunism. Eksin ma millegagi?
                      natuke eksid. kommunism on lühidalt ideoloogia mia arvab, et igaüks peaks töötama nii hästi ja palju kui suudab ja saama selle eest tasustatud vastavalt oma vajadustele.

                      eesti okupeerimine N-Liidu poolt ei ole kommunism. kommunismi kuritegelikuks tunnistamine on eesti riigisade kõige lollim mõte läbi aegade. nimelt taheti kuritegelikuks kuulutada ideoloogiat, mitte reziimi. kommunismi ideoloogia on aga väga inimsõbralik. peaaegu nagu utoopia (More\'i Utoopiat mõtlen siis).
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

                        Algselt postitas rohelineKonn
                        eesti okupeerimine N-Liidu poolt ei ole kommunism. kommunismi kuritegelikuks tunnistamine on eesti riigisade kõige lollim mõte läbi aegade. nimelt taheti kuritegelikuks kuulutada ideoloogiat, mitte reziimi.
                        selle eelnõu taga on pigem lihtne vajadus kogenumad ning rahva poolt tuntumad poliitilised rivaalid nende mineviku pärast konkurentsist kõrvaldada. elik. endine kommunist on koheselt kuritegelik inimene. Mujal euroopas üritatakse samamoodi konkurentsist välja lüüa vasakpoolseid parteisid, sest nende juhtivfiguurid on enamasti olnud kommunistlike parteidega seotud. Samuti saaks sotsialistlike parteide lämmatamisel hakata maha suruma ka ametühinguid ning muid vastikuid heaolu poole viiva majandusarengu takistajaid. Ühesõnaga lööme kommunismi kuritegelikuks, sellega lööme mõra sotsialistlikesse parteidesse, sealt sotsdemide juurde. ning seejärel saab 90 % inimest päevad otsa meeliülendavalt töötada, haiglad kasumeid teenida, suurfirmad samuti ning kuna firmadel on rohkem raha, sis on majandusareng meeletu ja progresseeruv ning seega on inimesed õnnelikud. blablablblblalala.

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

                          ma ei taha mingeid pikki teooriad siia teemasse, küsimus on pronksõsduris, kui eestlasi mõnitav kuju!!!

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

                            Algselt postitas dannar
                            Mujal euroopas üritatakse samamoodi konkurentsist välja lüüa vasakpoolseid parteisid, sest nende juhtivfiguurid on enamasti olnud kommunistlike parteidega seotud.
                            kuna siitkohast läheb hirmsaks demagoogiaks ära, siis küsin igaks juhuks sõnavõtu parema mõistmise eesmärgil, et on äkki mõni näide tuua?
                            euroopa vasakparteid = kommunistid ja nende kõrvaldamine skaalal siis.

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

                              Noori inimesi punaste nelkidega on siinkandis täna tohutult. Mõni on justkui irvitamiseks veel endale medalid rinda pannud, justkui 20-30. aastane sõjaveteran. Aga võib-olla on see nende meelest austusavaldus.
                              Mis pronkssõdurisse puutub, siis maha oleks see tulnud võtta 15 aastat tagasi. Praegu on hilja.
                              Aga Euroopa päev on tore. Mina pühitsen.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar

                              Working...
                              X