320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pronkssõdur

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Seda küll, PM sõideti Venemaa poolt mõnusa laksuga maha, kuigi nüüd on sealt tulnud päringud vist küll tagasi suudetud tõrjuda. EPLil pole vist seda õnne veel olnud, et lähiriik nii suurt huvi tunneks
    Noh ja kas Postimehel on ka tasemel itimehed?
    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
    I don’t care what you think of me!
    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

    Kommentaar


      Kuuldavasti olevat isegi osad ministeeriumid piiranud seoses virtuaalrünnakutega ligipääsu välismaalt oma lehele. Postimees võiks ka Venemaale keelu peale panna Vaevalt Venemaal eriti teie kodukat loetakse.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        oh sa poiss, ma olen eestlane. a tõ kto?

        Kommentaar


          Algselt postitas Kebab Vaata postitust
          Noh ja kas Postimehel on ka tasemel itimehed?
          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Kuuldavasti olevat isegi osad ministeeriumid piiranud seoses virtuaalrünnakutega ligipääsu välismaalt oma lehele. Postimees võiks ka Venemaale keelu peale panna Vaevalt Venemaal eriti teie kodukat loetakse.
          Kebabile: küsimus polnud enam Postimehe IT poistes. Rein: seda tehtigi, kuid kinni keerati kogu välismaa ja see võttis aega, sest tuli bürokraatia kadalipust läbi murda.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Seda küll, PM sõideti Venemaa poolt mõnusa laksuga maha, kuigi nüüd on sealt tulnud päringud vist küll tagasi suudetud tõrjuda. EPLil pole vist seda õnne veel olnud, et lähiriik nii suurt huvi tunneks
            Igatahes on EPL ka viimasel ajal maas olnud. Koos sportnetiga.

            Kommentaar


              Viimase nädala sündmusi jälgides meenus Priit Hõbemägi kunagine arvamuslugu.

              Kellele helistab Eesti president?
              (See artikkel ilmus 22. juunil Eesti Päevalehes.)

              Vanasti öeldi: “Ütle mulle, kes on su sõbrad ja ma ütlen, kes oled sina”. Nüüd öeldakse: “Ütle mulle, kellele sa helistad ja ma ütlen, kes sa oled…” Sest mida aeg edasi, seda tähtsamad on Eesti jaoks silmapaistavate eestlaste isiklikud suhted ja tutvused, nende sotsiaalsed võrgustikud.

              Värske näide Eestile oluliste sidemete kohta on Marko Märtin. Ta korraldas oma hukkunud kaardilugeja Michael Parki mälestuseks sel nädalal Tallinnas ürituse, kuhu sõitis kokku rallimaailma panteon. Marcus Grönholm, Tommi Mäkinen, Colin McRae, Sebastian Loeb ja Petter Solberg - viis rallijumalat, viis maailmameistrit! Tallinnas ja Saku suurhallis viibisid nad ainult tänu oma kolleegile Marko Märtinile. Seda, kui palju populaarsust maailma tipptasemel rallisõitja Eestile annab, oleme ju näinud. Märtin on tegija ka ilma MM-sarjas osalemiseta, ja teised tegijad hindavad teda.

              Teine näide – Erki Nool. Tema kutsus Tallinna võistlema Jon Arnar Magnussoni, Roman Seberle, Tomaš Dvoraki jt kümnevõistluse tippnimed. Noole ning tema konkurentide kaudu on Eesti maailmas palju laiemalt tuttavaks saanud.

              Kas paavst on kodus?
              Sama lugu on ka poliitikas. Kõige eredam näide on kahtlemata lahkunud Lennart Meri. Tema isiklike sõprade ringi kuulusid paljud maailmapoliitika tippnimed. Näiteks kunagine NATO peasekretär Manfred Wörner, paavst Johannes Paulus II, Soome poliitikahiiglane Max Jacobson jt. Meri absoluutne välispoliitiline kuulmine ja isiklik sarm tõi talle palju mõjukaid sõpru. Kui tähtis see Eesti jaoks on olnud, seda pole vist vaja üle seletama hakata.
              Muidugi tüürin ma oma jutuga nö suure finaali poole.

              Küsigem, kellele helistaksid meie praegused reaalsed presidendikandidaadid?

              Toomas Henrik Ilves võiks oma isiklike heade tuttavatena üles anda järgmised isikud: USA välis- ja julgeolekupoliitikat suunava Ron Asmuse, vanad tuttavad Strobe Talbotti ja Dick Holbrooke´i Clintoni põlvkonnast, pistrik Brent Scowcrofti, vanad sõbrad Nick Burnsi ja Paula Dobriansky Ühenriikide välisministeeriumi juhtkonnast, neljandiku USA kongressist. Skandinaavias Göran Perssoni, Carl Bildti, Paavo Lipponeni, Erkki Tuomioja, vana sõbra Tarja Haloneni.

              Vanad sõbrad ülemnõukogust
              Kellele helistaks Arnold Rüütel? Arnold Rüütel sai teadupärast Eesti NSV Ülemnõukogu esimeheks 1983 pärast Johannes Käbinit. NSVL Ülemnõukogu presiidiumisse kuulusid täiesti tundmatud tegelased. Vaid kahe liiduvabariigi ülemnõukogu esimeeste nimi ütlevad meile midagi. 1988. aasta oktoobris valiti Läti NSV Ülemnõukogu esimeheks Anatolis Gorbunovs, veebruaris 1990 aga Kasahstani NSV Ülemnõukogu esimeheks Nursultan Nazarbajev.
              Veel võiks Rüütel helistada temaga samal ajal NSV Liidu poliitikas kaasa löönud Algirdas Brazauskasele, kõigi türkmeenide isale Türkmenbašile ehk Saparmurad Nijazovile; Leonid Kravtšukile Ukrainasse, Eduard Ševardnadzele Gruusiasse.

              Milleks see jutt? Aga sellepärast, et Eesti Põhiseadus nimetab vabariigi presidendi esimese ülesandena Eesti Vabariigi esindamist rahvusvahelises suhtlemises. Ja eks presidendil on ikka vaja vahel helistada mõjukatele tuttavatele…
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                NATO peasekretär Jaap de Hoop Scheffer kinnitas tänases telefonikõnes president Toomas Hendrik Ilvesele alliansi toetust Eestile ning tõsist muret Venemaa käitumise üle oma naaberriigi suhtes.

                näed siis helistaski
                Mai-Tea Vist

                Kommentaar


                  Venemaa saatkond Rootsis jäi kivirahe alla. Küll need svenssonid on ikka metslased

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kyps Vaata postitust
                    Venemaa saatkond Rootsis jäi kivirahe alla. Küll need svenssonid on ikka metslased
                    Mis metslased? Venelased on ise süüdi, et enda saatkonna otse kiviviske teekonna ette ehitasid

                    Kommentaar


                      Nad ju peaksid teadma kiviviske marsuute.

                      Kommentaar


                        Tervitan neid toredaid eestisoost patrioote kes maksu- ja tolliameti akendega hakkama said.
                        Debiilikud!
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          Pronkssõdur

                          Mina teeks nii et sulataks selle pronkssõduri ülesse ja teeks kõikidele venelastele väiksed pronkssõduri võtmehoidjad nii oleks kõigil venelastel need alati kaasas ja nad ei vinguks nii palju

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kyps Vaata postitust
                            Venemaa saatkond Rootsis jäi kivirahe alla. Küll need svenssonid on ikka metslased
                            Mis metslased, fašistid ikka

                            Kommentaar


                              Nemad olid ikka Nasistid.

                              Kommentaar


                                Kuidas on Pronksöö saksa keeles?
                                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                                Kommentaar

                                Working...
                                X