320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Netsoccer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Netsoccer

    Tegemist siis soome jagpalli mänguga kus iga arvutifriik kontrollib ühte mängijat platsil.
    mängu saab tõmmata www.netsoccer2.com ja downloads.Mind igaljuhul see võlunud.

    Liikumine toimub hiirega ning söötmine ja löömine samuti.Aionuke asi klaveril mänguliselt on \"A\" täht mis nö. sliding tackle.

    #2
    Vastus teemale \'Netsoccer\'

    Imelik mäng :P

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Netsoccer\'

      enda nick on T.Tamm scored goals 52 assists 30

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Netsoccer\'

        t.tamm sul mingi tiim kah olemas? kunagi võiks mingi väikese mängu teha.enda nick siis Leo_Messi

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Netsoccer\'

          hmm ma ei tea võiks ikke jh anna msn

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Netsoccer\'

            Kui kellelgi soovi liituda arvatavasti tugevaima eesti klubiga Fc 0 Shots On Goal siis võtke ühendust siin või netsocceris.Seal nimi Leo_Messi

            Kommentaar


              #7
              Rahvas, kel aega ja tahtmist on, proovige Netsoccerit ja kui tundub huvitav, siis võtke mängus ühendust minuga (Kenjinho). Ma asutasin Eesti meeskonna, kuhu on oodatud ka uued tulijad, kellel vanemad olijad aitaks meelsasti mänguga tutvuda. Kontakteeruda võite ka järgmiste mängijatega: Aavik, Potsataja, Agent_k, Leo_Messi, Rainer, Karru, Sakho, kui mind ONLNE ei ole, siis edastage neile oma klubiga liitumise soov ja nemad võtavad juba minuga ühendust. Tulge ja täiendage Eesti Netsocceri perekonda!
              Lisaks olemas ka eesti keelne Netsocceri foorum, kuhu olete oodatud registreerima ja kaasa rääkima. Probleemide tekkimisel või küsimuste vastamisel ollakse seal kindlasti abiks.


              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                #8
                Ma polnud sellest mängust küll enne midagi kuulnud, aga ma hakkasin just tõmbama ja liituksin teiega.
                Algselt postitas Cule
                Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas magnisco Vaata postitust
                  Ma polnud sellest mängust küll enne midagi kuulnud, aga ma hakkasin just tõmbama ja liituksin teiega.
                  Edasta mulle mängus oma nickname ja arvan, et oled oodatud. Mu nick seal siis Kenjinho.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                    Edasta mulle mängus oma nickname ja arvan, et oled oodatud. Mu nick seal siis Kenjinho.
                    Eemh... ma ei oska
                    aga ma õpin ja proovin.
                    Ma olen seal ka magnisco.
                    Algselt postitas Cule
                    Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas magnisco Vaata postitust
                      Eemh... ma ei oska
                      aga ma õpin ja proovin.
                      Ma olen seal ka magnisco.
                      Selge. Loodan, et sa alla ei anna. Algul tundub mäng küllaltki raske, kui ära õpid, saad juurde palju kodumaiseid ja välismaiseid sõpru.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                        Selge. Loodan, et sa alla ei anna. Algul tundub mäng küllaltki raske, kui ära õpid, saad juurde palju kodumaiseid ja välismaiseid sõpru.
                        Ma liitun teie foorumiga ka siis praegu juba ära.

                        Kuidas ma oma nickname sulle edastada saan?
                        Algselt postitas Cule
                        Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                        Kommentaar


                          #13
                          Nagu näha leidsid üles ja said ka juba ühe mängu kaasa teha.Loodame et nüüd ikka kauemaks teid jagub

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Swifty2002 Vaata postitust
                            Nagu näha leidsid üles ja said ka juba ühe mängu kaasa teha.Loodame et nüüd ikka kauemaks teid jagub
                            Mina kavatsen küll veel mängida seda.
                            Mulle väga meeldis see mäng ja head meeskonnakaaslased.
                            Algselt postitas Cule
                            Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                            Kommentaar


                              #15
                              Liituks selle tiimiga kasutaja on Scorpa1

                              Kommentaar

                              Working...
                              X