320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Netsoccer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Point pigem selles, et kui uued kohe põhimeeskonnas mängima hakkavad, siis varsti viskab teistel üle kui mängitakse praktiliselt 4 vs 5.
    Ja kui põhitiimist osad teevad omale duublisse ka kasutajad, siis nii on palju parem uutel mängu alustada.
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      #32
      Tõmmake mäng www.netsoccer.biz ja proovige julgelt rahvas. Saate uusi tuttavaid rohkem kui küll. Mängus saate kontakti minuga, sisestades player searchi mu nickname, milleks on Musse. Seejärel vajuta nupukest "Send message" või "Saada teade" ja siis kirjuta mulle ^^ Aitan edasisega.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
        Tõmmake mäng www.netsoccer.biz ja proovige julgelt rahvas. Saate uusi tuttavaid rohkem kui küll. Mängus saate kontakti minuga, sisestades player searchi mu nickname, milleks on Musse. Seejärel vajuta nupukest "Send message" või "Saada teade" ja siis kirjuta mulle ^^ Aitan edasisega.
        olgu ma kindlasti küsin abi, enda nick seal Rainer
        www.netsoccer2.com

        Kommentaar


          #34
          Võite ka minuga netsocceris kontakti võtta kui abi vaja,mu mängijanimi on Andrus Mitt ja ma kasutan vip teenust saan palju aidata
          Raske treeningul,kerge lahinugus!

          POISID KUI TAHATE HÄID TULEMUSI VÕISTLUSTEL NÄIDATA SIIS TREENIGE ROHKEM

          Kommentaar


            #35
            Kuhu klubisse uued praegu saaksid? Galjaevs tiimi või?
            Algselt postitas Cule
            Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

            Kommentaar


              #36
              Uut klubi on ju tõesti raske teha...

              Kommentaar


                #37
                Sorri, härra teravmeelne, nüüd ma tean, et kui peaks tekkima uus mängija, siis saab ta sinu tiimi tulla.
                Algselt postitas Cule
                Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                Kommentaar


                  #38
                  Mul pole klubi
                  Ning nagu ma ütlesin, uut klubi on ju tõesti raske teha... Ajagu punt kokku ning mõelgu mingi änksa nimi, Hamstrid vms ning kukkugu mängima.
                  Kuidas muidu need Poola imelapsed NSi saanud on? Kõik on kusagilt pasast alustanud. Aga kui ise ei viitsi, küsigu Galja käest, temal peaks mingi pande olema jah.

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas SixtySix
                    Palun jagage ilma viirusteta Netsoccer'it.
                    mis kuradi viirus?
                    www.netsoccer2.com

                    Kommentaar


                      #40
                      See jah teada probleem.Asi selles et tegelikult ei ole seal viirust, kuid mingi mängukoodi osa on mõningate viirusetõrje programmide arvates trooja.

                      Rohkem infot ametlikus foorumis:

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas SixtySix
                        Vaatasin screenshote, kuulasin tuttavate arvamusi, ning mõistsin, et ei ole sellest mängust huvitatud. Aga aitäh ikkagi kulutad aja eest !

                        sa oled lihtsalt mõttetu pa*akott, mäng on hea, lihtsalt mäng ei taha sinusugust pa*akotti sinna

                        Kommentaar


                          #42
                          Ootaks uusi liimeid mängu. Mängus nimeks mul Casey, andke julgelt teada, kui registreerite. Siia võib ka kirjutada, saab kohe ka uusi tuttavaid omale, aitame mängu õppida. Lahe on see netsoccer, uskuge!
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            #43
                            Alates juunist 2009 on mängust väljas uus versioon.
                            Koduleht asub aadressil www.netsoccer2.com

                            Tulge proovima ja kontakteeruge mängusiseselt või siin teemas teiste eestlastega, saamaks juhiseid ja nõuandeid kui vajadus tekib.

                            Seal on üks eestlastest kubisev tiim, nimega SK Sport Tallinn. Sealt võite leida kõige tõenäolisemalt eestlasi, kes võiksid hetkel online olla ja teie küsimustele vastata.
                            Et kellelegi seal chatis teadet saata, mine paremal ülanurgas asuvasse search kastikesse ja sisesta sinna selle tiimi nimi. Tiimi lehelt vajutad mängija peale ja "send message". Ja ongi olemas. Kui keegi sinuga juttu alustab, vajuta reply, mis asub all vasakul.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              #44
                              4 aastat on swifty esimesest postitusest möödunud, selle ajaga pole netsoccer mitte kuhugi arenenud..
                              Lootsin, et nüüd ehk on graafikaga midagi ette võetud, aga ei.. ikka sama DOS'i graafika mis aastaid tagasi.

                              Vahepeal olid juba ju mingid 3d värgid ja Java versioonid, mis nendest sai?
                              Pakun et netsoccer "pro'd" vaatasid, et neil ei lähe 3d versioonis mäng nii hästi, kui dosi versioonis ja otsustasid, et jäävad DOS versioonile?

                              Ja kuhu Ns-eesti sait kadunud on? Oleks sinna selle jama postitanud

                              Mängisin kunagi Rix nime all seda, kui need EML ajad olid..

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas *Rivo Vaata postitust
                                4 aastat on swifty esimesest postitusest möödunud, selle ajaga pole netsoccer mitte kuhugi arenenud..
                                Lootsin, et nüüd ehk on graafikaga midagi ette võetud, aga ei.. ikka sama DOS'i graafika mis aastaid tagasi.

                                Vahepeal olid juba ju mingid 3d värgid ja Java versioonid, mis nendest sai?
                                Pakun et netsoccer "pro'd" vaatasid, et neil ei lähe 3d versioonis mäng nii hästi, kui dosi versioonis ja otsustasid, et jäävad DOS versioonile?

                                Ja kuhu Ns-eesti sait kadunud on? Oleks sinna selle jama postitanud

                                Mängisin kunagi Rix nime all seda, kui need EML ajad olid..
                                Sittagi pole muutunud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X