320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-21 EM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Inglastele õpetatakse vist juba maast madalast seda, kuidas tähtsates mängudes ebaõnnestuda. Kuigi, tõsi, sakslased on täna ka väga head olnud. Parim mäng nende poolt terve turniiri jooksul, mis algas väga õnnetult ja impotentselt.

    Kommentaar


      Maailma kõige ülehinnatumad mängijad said siis hea õppetunni. 2BL pallur omas ikka totalselt mängu lõpupoole seda "ulme" talenti Richardit.

      Mäng võideti treeneripingil ning see isu kuidas esimene poolaeg lihtsalt Inglismaa nulliti oli vapustav.

      Kommentaar


        U-17, U-19, U-21, kõik meistrid! Tehke järgi, ''suuremad liigad'', kui suudate

        Kommentaar


          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
          tundub et finaal tuleb ühepoolne, sest inglastel vist väravavaht ja 2 ründajat puudu nüüd
          no seekord oli mul õigus
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Algselt postitas vendetta Vaata postitust
            U-17, U-19, U-21, kõik meistrid! Tehke järgi, ''suuremad liigad'', kui suudate
            Hästi öeldud!
            Lisaks juurde, et tõenäoliselt nii meestes kui ka naistes.

            Kommentaar


              muidugi sakslaste tulevikukoondis eriti just ei erine prantslaste omast
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                muidugi sakslaste tulevikukoondis eriti just ei erine prantslaste omast
                Ehk seletaksid pisut täpsemalt?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
                  Ehk seletaksid pisut täpsemalt?
                  pidasin silmas eelkõige kui palju on naturaalseid sakslasi. tiim vat et pooleks immigrantide järeltulijatega. tuleb küll tunnistada, et enamus juhtudel on siiski 1 vanematest neil sakslane, tavaliselt ema siis
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    pidasin silmas eelkõige kui palju on naturaalseid sakslasi. tiim vat et pooleks immigrantide järeltulijatega. tuleb küll tunnistada, et enamus juhtudel on siiski 1 vanematest neil sakslane, tavaliselt ema siis
                    Njah, kuid päris samal pulgale neid siiski veel ei upitaks, olgugi et ka koondises on neid piotreid ja miroslave juba omajagu. Kuid eks ta nii ole, et maailm muutub värvilisemaks päevpäevalt.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
                      Njah, kuid päris samal pulgale neid siiski veel ei upitaks, olgugi et ka koondises on neid piotreid ja miroslave juba omajagu. Kuid eks ta nii ole, et maailm muutub värvilisemaks päevpäevalt.
                      ma ei saa aru mis jõle marurahvuslased jälle välja tulnud. On Itaalia, Hisp, Inglismaa kui ka muudes koondistes neid nn mitte loomupäraseid kodanikke, kuid tänapäeva maailm ongi selline ja järjest enam moodustavad tippriikide koondised erineva taustaga pallurid. Mulle kõige olulisem on see,et mängijad kes väljakul askeldavad teevad seda hingega, mitte ei vegeteeri niisama.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PraS Vaata postitust
                        ma ei saa aru mis jõle marurahvuslased jälle välja tulnud.
                        Ega ma ei väitnud seda negatiivses mõttes iseenesest. Lihtsalt kinnitasin fakti, et nii need asjalood on tänapäeval.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
                          Ega ma ei väitnud seda negatiivses mõttes iseenesest. Lihtsalt kinnitasin fakti, et nii need asjalood on tänapäeval.
                          Andestust. Ei mõelnudki sind. Minu viga.

                          Kommentaar


                            PraSile- ma pole mingi marurahvuslane, vaid nendin lihtsalt fakti, et ühes riigis Euroopas on saamas samasugune situatsioon. Kusjuures Hispaania ja Itaalia koondistes pole neid immigrante eriti midagi niivõrd palju.

                            kusjuures need Piotrid, Miroslavid ja Lukased mind isegi niivõrd ei häirigi. Pigem on naljakas lugeda nimesid nagu Boateng, Aogo, Castro, Khedira, Ben-Hatira, Özil.

                            ja mis puudutab värvilist maailma, siis miskipärast tundub mulle, et iga päevaga tekib Euroopas järjest enam just natsionalistlikke liikumisi, mis just tugevnevad.
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                              PraSile- ma pole mingi marurahvuslane, vaid nendin lihtsalt fakti, et ühes riigis Euroopas on saamas samasugune situatsioon. Kusjuures Hispaania ja Itaalia koondistes pole neid immigrante eriti midagi niivõrd palju.

                              kusjuures need Piotrid, Miroslavid ja Lukased mind isegi niivõrd ei häirigi. Pigem on naljakas lugeda nimesid nagu Boateng, Aogo, Castro, Khedira, Ben-Hatira, Özil.

                              ja mis puudutab värvilist maailma, siis miskipärast tundub mulle, et iga päevaga tekib Euroopas järjest enam just natsionalistlikke liikumisi, mis just tugevnevad.
                              Marurahvusluse asemel esindab see postitus puhtakujulist rassismi.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Leedu noored on päris heas seisus hetkel poolajalt tulles Portugali vastu. Portugallaste ülekaal on muidugi mäekõrgune
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X