320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas phljuh Vaata postitust
    kuuled mart44 kas sa oled tõesti nii loll ve????
    kas sa ei ole ike mitte midagi õppinud?
    C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2007\data\graphics\pictures\kits\clubs
    Tänan sõbraliku aitamise eest aga millegipärast ei aita.

    Kommentaar


      Mängusüsteemi vist ei hakata niipea veel muutma. Õnneks.

      Graafika tuleks paigutada muide "my documents"-i.
      "C:\Documents and Settings\kasutaja\My Documents\Sports Interactive\Football Manager 2007" - sinna peaksid ka skin'id minema. lisaks tuleks teha "graphics" folder, kuhu alla siis "kits", "logos", "other" jms. võimalik, et 'Program Files'ide all, kus graafika on eelmiste versiooni ajal sokutatud, töötab endiselt, aga ametlikult on nõnda soovitatud edaspidiseks tarvitamiseks.

      Kommentaar


        Algselt postitas ethan Vaata postitust
        Mängusüsteemi vist ei hakata niipea veel muutma. Õnneks.

        Graafika tuleks paigutada muide "my documents"-i.
        "C:\Documents and Settings\kasutaja\My Documents\Sports Interactive\Football Manager 2007" - sinna peaksid ka skin'id minema. lisaks tuleks teha "graphics" folder, kuhu alla siis "kits", "logos", "other" jms. võimalik, et 'Program Files'ide all, kus graafika on eelmiste versiooni ajal sokutatud, töötab endiselt, aga ametlikult on nõnda soovitatud edaspidiseks tarvitamiseks.
        Osad asjad just nõuavad program files-i alla paigutamist, mul ei hakkanud liverpool-i kit tööle ennem kui toppisin program files-i alla
        Ma sama haruldane kui kaine farmer!

        Kommentaar


          Mina olen oma Inglismaa klubide kit'e küll kõikidesse võimalikesse kohtadesse paigutanud. Faili taunlõudides seivisin selle desktopile siis panin extract here ja ilmus ka teine kaust sinna cut'isin ja copysin neid küll C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2007\data\graphics\pictures\kits\clubs ja ka MY Documentsi alla aga mängu neid klubide särke ei tule. Mis veel teha!? Või olen ma midagi olulist tegemata jätnud. Kui keegi viitsib võiks uuesti mingi terve töökäigu siia kirjutada kuidas Inglise PremierLeague klubide särgib tööle saada.

          Kommentaar


            Algselt postitas mart44 Vaata postitust
            Mina olen oma Inglismaa klubide kit'e küll kõikidesse võimalikesse kohtadesse paigutanud. Faili taunlõudides seivisin selle desktopile siis panin extract here ja ilmus ka teine kaust sinna cut'isin ja copysin neid küll C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2007\data\graphics\pictures\kits\clubs ja ka MY Documentsi alla aga mängu neid klubide särke ei tule. Mis veel teha!? Või olen ma midagi olulist tegemata jätnud. Kui keegi viitsib võiks uuesti mingi terve töökäigu siia kirjutada kuidas Inglise PremierLeague klubide särgib tööle saada.
            Skin cache maha ja skinni oled vahetanud?

            Kommentaar


              jh see jäigi tegemata

              Kommentaar


                aga kuidas saigi seda....neid mängijate pilte parajamaks teha(need ju liiga suured mängu jaoks!)

                Kommentaar


                  Algselt postitas mart44 Vaata postitust
                  aga kuidas saigi seda....neid mängijate pilte parajamaks teha(need ju liiga suured mängu jaoks!)
                  üks pisike progre aitab...pmiga saadan!
                  AILTON

                  Kommentaar


                    mis ma sele failiga tegema pean.panin ta FM kausta.mis edasi?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mart44 Vaata postitust
                      mis ma sele failiga tegema pean.panin ta FM kausta.mis edasi?
                      oot..sa tahad ju piltide suurust muuta?
                      AILTON

                      Kommentaar


                        jaah................

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mart44 Vaata postitust
                          jaah................
                          see mis ma sulle saatsin on programm, mis tuleb arvutisse installida ja siis saadki fotode suurust muuta!
                          AILTON

                          Kommentaar


                            Vahelduseks räägiks, et minu Torino mäng jätkub fantastiliselt. 29 mängu tehtud ning võistkond ei suuda lihtsalt kaotama hakkata. Väga suurepäraselt sai komplekteeritud tiim, vigastused on väga minimaalsed tavaliselt ning motivatsiooni suudan iga mäng uuesti õigeks saada. Inter on ikka mitu meremiili ees, aga teised on minust jälle sama palju (rohkemgi) taga. Roma 13, Sampdoria 14 ja Milan 16 silma kaugusel, üheksa mänguga on Meistrite Liiga suht kindel.

                            Abbruscato on lihtsalt äss. Iga mäng virutab kolli, tihti on tegu väga ilusaga. Serie A's 25 väravat kokku, üldse 36'st mängust 33 väravat (+ 10 söötu või nii). Stellone kõrval ka paras pirakas väravalööja oma 14'ga liigas. Kokku üle 80 värava kõigi 36 mänguga mis olen teinud (abbruscato ja raffaele schiavi on kõik kaasa teinud ). Nikola Lazetic on äärel lihtsalt kunn, mingi 15+ väravasöötu talt juba.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Kas teadsite et ostes Football Manager originaal mängu toetate AFC Wimbledon kuna SI on nende särgi sponsor
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                                Kas teadsite et ostes Football Manager originaal mängu toetate AFC Wimbledon kuna SI on nende särgi sponsor
                                Hei Sherlock

                                Kommentaar

                                Working...
                                X