320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Devil Vaata postitust
    tuleb hea taktika krieitida või siis napsata kellegi enamvähempädev ja tuunida paremaks .
    Näh, enne oli taktika ju kolm hooaega järjest täiesti vettpidav. Õieti taktikad, kodus ja võõrsil mängin ikka vähe erineva asetusega. Aga mingist hetkest võid omal kõrvad peast ära katkuda - või kama mis taktikaga katsetada, aga kaotustejada ei lõp-pee-giii.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      ma olen 9 hooaja jooksul 3 korda taktikat muutnud, viimane on vist 5 hoaoega olnud, see pigem sellest et midagi efektiivsemat ja tiimile sobimavat avastanud

      Kommentaar


        Soovitage, soovitage. Isiklikult on silma jäänud, et 4-4-2 on kõige lihtsam sobitada tiimidele.

        Mina, võimaluste korral, mõtlen taktika enne peas välja, kui ostan ja siis vaatan sobivaid mängijaid. Ükskikute mängijate pärast ei hakka kunagi drastilisi muutusi tegema. Hooaja alguses tuleb küll pisut peaaegu alati kohendada, aga kui tiim isegi sitalt mängides võidab, siis aega on küll.

        Torino tiim...

        Väravavahid: Marcelo Grohe, Stefano Sorrentino, Markus Eskilsson

        Kaitsjad: Daniele Bonera, Gabriel Tamas, Marco Pisano, Marco Andreolli, Andrea Mei, Raffaele Schiavi, Simone Padoin (ka poolkaitsja) + regene

        Poolkaitsjad: Silva (regenist 21-aastane tulevane legend, või juba praegune), Simone Barone, Riccardo Montolivo, Alessandro Rosina, Antonio Di Natale, Alexandre Bonnet, Cedric Konan + regene

        Ründajad: Elvis Abbruscato, Rolando Bianchi, Alexis Sanchez, Lasse Qvist, Roberto Stellone + regene

        Iseenesest ei paista nagu tiim mis võiks 2008. aastal Itaalias domineerida, aga valitsevad meistrid ja seni 13-0-0 rekord ning ükski tiim pole alistamisele isegi ligilähedale saanud. (35-8 peaks väravatevahe olema) Isegi Juventusele pandi 5-0 kott pähe. Meisrite Liigas Barcelona oli ainuke tiim, kes meilt punkte napsas, üks võit võrdses mängus ja üks viik. (Barca lõpetas esimesenta 14 punnaga, ma teine 13 ja siis Werder ja Sporting 3 ja 2 peal )

        Taktikaga olen naelapead tabanud. Jõhkralt kiire ja ettearvamatu tegutsemine käib iga mäng ja kobedaid kolle ka jubedalt, taktika on seni veekindel olnud. Õhus võimas, kiirust jubedalt, lüüa oskavad, maast mängimine on ka tasemel, tehnikat on, kaitse peab ja väravavaht on super. Väravaid tuleb igasuguseid, küll poolelt väljakult jookstakse läbi ja lob'itakse üle väravavahi, virutab Silva 30'lt meetrilt pommi, karistuslöögid, lihtsad tap-in'id ja pealöögid. Eriti võimas on tiim just standardite ajal, 35'st väravast ligi 15 on tulnud standardolukordadest.
        sigpic

        Kommentaar


          nurgalöögi parimvariant on muidugi eesposti flick on

          aga jah 442 kuigi olen suutnud ka 3412 mängima saada

          Kommentaar


            Kuidas Tanel, sa nii palju regenne leiad?

            Kommentaar


              tervitused, olen tuline FM2007 fänn, ja tahaksin pelada eesti liigat, kuid see patch mis ma siit foorumist leidsin andis mingi imelik variandi, keset inglis keelset teksti eesti keelsed väljendid, ebanormaalne. siis oli eesti lipu järgi ilus lühend SVK, no anna minna.

              proovisin ka ise teha, koostasin kõik nii nagu on, asendades islandi liigades nimed ja tiimid, kustutades ka liigade ajalugu, nagu kõik tegin ära, isegi awardid muutsin ära, palju tiime lisasin juurde kuna neid mis präega eksisteerivad ei olnd andmebaasis, igatahes hullu töö tegin ära, kuid mägnu minnes ei olnd sellest kippu ega kõppu

              et kui kellegil on jagamiseks üks korralik db siis ma oelksin ääretult ja jäägitult tänulik kui seda siin avalikult jagada, võin panna selle endale ka serverisse ülejäänud jaoks laadimiseks http://hatukas.planet.ee/fm2007

              Kommentaar


                regenne?..

                Kommentaar


                  Algselt postitas Devil Vaata postitust
                  regenne?..
                  Regen oli vist see,kui näiteks Maldini lõpetab,siis tuleb keegi tema asemele vms.
                  George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas MaRtin_12 Vaata postitust
                    Kuidas Tanel, sa nii palju regenne leiad?


                    Ma arvan, et vastus peitub minu võimsas skaudivõrgus, kes on ekstra noori talente otsima saadetud?

                    Devil, mul kornerite ajal erilisi settinguid pole, peale erinevate mängijate asetamise kuskile. Muidu pall läheb sinna kus juhtub. Aga reegline on tõesti eespostis Elvis Abbruscato, kes ka mõnusalt kolle taob.

                    Ma arvan, et Devil teab suht hästi, mis on regen.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas hatukas Vaata postitust
                      tervitused, olen tuline FM2007 fänn, ja tahaksin pelada eesti liigat, kuid see patch mis ma siit foorumist leidsin andis mingi imelik variandi, keset inglis keelset teksti eesti keelsed väljendid, ebanormaalne. siis oli eesti lipu järgi ilus lühend SVK, no anna minna.

                      proovisin ka ise teha, koostasin kõik nii nagu on, asendades islandi liigades nimed ja tiimid, kustutades ka liigade ajalugu, nagu kõik tegin ära, isegi awardid muutsin ära, palju tiime lisasin juurde kuna neid mis präega eksisteerivad ei olnd andmebaasis, igatahes hullu töö tegin ära, kuid mägnu minnes ei olnd sellest kippu ega kõppu

                      et kui kellegil on jagamiseks üks korralik db siis ma oelksin ääretult ja jäägitult tänulik kui seda siin avalikult jagada, võin panna selle endale ka serverisse ülejäänud jaoks laadimiseks http://hatukas.planet.ee/fm2007
                      Et liigat aktiivseks saada pead vahetatud liiga rahvuse three letter name ära muutma ,nt kui vahetasid Eesti Premier Divisioni võistkonnad ära Iisraeli omadega, siis tuleks Estonia three letter name EST muuta ISR-iks ja vastupidi, see on ainus võimalus kuidas Eesti liigat mängida, sellest on tingitud ka see SVK lühend Eesti lipu taga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tanel Vaata postitust

                        Ma arvan, et Devil teab suht hästi, mis on regen.
                        Mnjah tean küll. Enam nad muidugi pole regenid ... see mõiste peaks ajast ja arust olema. Nextgen stars pigem .

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tanel Vaata postitust


                          Ma arvan, et vastus peitub minu võimsas skaudivõrgus, kes on ekstra noori talente otsima saadetud?

                          Devil, mul kornerite ajal erilisi settinguid pole, peale erinevate mängijate asetamise kuskile. Muidu pall läheb sinna kus juhtub. Aga reegline on tõesti eespostis Elvis Abbruscato, kes ka mõnusalt kolle taob.

                          Ma arvan, et Devil teab suht hästi, mis on regen.

                          vaatan et seal portugali järgi on mingi academica !! et see peaks sisi akadeemia olema, et kuidas selliseid asju teha saab !?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Hooijdonk Vaata postitust
                            Et liigat aktiivseks saada pead vahetatud liiga rahvuse three letter name ära muutma ,nt kui vahetasid Eesti Premier Divisioni võistkonnad ära Iisraeli omadega, siis tuleks Estonia three letter name EST muuta ISR-iks ja vastupidi, see on ainus võimalus kuidas Eesti liigat mängida, sellest on tingitud ka see SVK lühend Eesti lipu taga.
                            selge, eks ma õhtul kodus proovin siis =)

                            aga selline küsimus veel et kuidas ma saaksin teha enda tehtud värgid muuta selliseks db folderiks nagu mul http://hatukas.planet.ee/fm2007
                            üks eesti nimeline kokkupakitud kaust on ???? kui keegi ütleb siis võtaksin asja suurejoonelisemalt käsile ja teeks miskit korraliku juba =) ning muidgui kõigile alla laetava =)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                              [/URL]
                              Ma arvan, et vastus peitub minu võimsas skaudivõrgus, kes on ekstra noori talente otsima saadetud?
                              Heh, pildi järgi tundub see üks viletsamaid võrke, mis ma näinud olen. Mitu skauti sul on? 4?
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas hatukas Vaata postitust
                                vaatan et seal portugali järgi on mingi academica !! et see peaks sisi akadeemia olema, et kuidas selliseid asju teha saab !?
                                Academia on klubi nimi. Ja see klubi on Feeder Torinole
                                Algselt postitas Maekas
                                Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                                Kommentaar

                                Working...
                                X