Lehekülg 13, kokku 13 EsimeneEsimene ... 3910111213
Näidatakse tulemusi 241 kuni 258, kokku 258

Teema: Watford

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ja ikkagi on tõenäosus, et see pask jääb pinnale
    Selgelt jah, Watfordil hetkel parim seis püsima jääda.

Bet365 ennustab väljalangejat:
    Bournemouth 93.37%
    Aston Villa 83.33%
    Watford 30.77%

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Ja ikkagi on tõenäosus, et see pask jääb pinnale
    Staarpostitaja on rääkinud.
    Seda foorumit iseloomustavad edukultus ja lühike mälu. Kui Watford veel hiljaaegu hästi mängis ja eelmisel hooajal esikümne uksele koputas, ei sõimanud teda keegi. Aga ennäe! Ennustan järgmiseks Wolvesile sama saatust - pruugib neil veidi kehvemini minna või siis Portugali armaada parematele jahimaadele siirduda kui foorum nad pihuks ja põrmuks teeb.
    Zinaida Grigorjevna, minu hinnangul olete Te pisut liiga abruptine ja eklektiline oma vaates elule ja armastusele

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Sõimatakse omanikke, mitte mängijaid.
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Seda foorumit iseloomustavad edukultus ja lühike mälu. Kui Watford veel hiljaaegu hästi mängis ja eelmisel hooajal esikümne uksele koputas, ei sõimanud teda keegi. Aga ennäe! Ennustan järgmiseks Wolvesile sama saatust - pruugib neil veidi kehvemini minna või siis Portugali armaada parematele jahimaadele siirduda kui foorum nad pihuks ja põrmuks teeb.
    Ütle, miks peaks keegi seda klubi siis toetama?

kogemustega alkohoolik Kasutaja manalamees avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

[QUOTE=$$$;1983963]Selgelt jah, Watfordil hetkel parim seis püsima jääda.

Bet365 ennustab väljalangejat:
    Bournemouth 93.37%
    Aston Villa 83.33%
    Watford 30.77%

bet 365 peab oma protsendid peale tänast tiba üle vaatama.ja hunt nussigu seda twatfordi omanikku.mängijate vastu pole mul midagi
    kunagi pole olnd,et midagi polnd

Eesti koondislane Kasutaja vaikiv mees avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

samas, kui Arsenal oli võimeline kaotama Villale, võib sama juhtuda Watfordi vastu,

eriti, kui viimasel on väga võitu vaja
    JERRY: Like on their last date - they were on the couch, but she was sitting on his wrong side. /-/ He can't make a move with his left hand. Can't go left. /-/ I'm lefty, can't go right. What about women? Do they go left or right?
    ELAINE: No, we just play defense (Seinfeld, The Implant)

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Ehk põhjendan ka. Meeskond, kus mängijaid vahetatakse suurtes kogustes ja kiirustel enda konglomeraati kuuluvate klubidega. Lisaks see jant peatreeneritega. Muidu on ju tore meeskond ja kui ma saan Kalevilt kirja, kus on Watfordi mängu taga minu nimi, siis mulle see täitsa meeldib, aga ülejäänud meeskonnad on veidi meeldivamad. Aston Villa FTW!

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Ma olen ka siin foorumis väljendanud arvamust, et taolised sisseostetud meeskonnad pole jätkusuutlikud ja lähevad varem või hiljem lõhki, aga siis poleks vaja neid kiita nii kaua kui nad edukad on ja sõimata kui halvasti hakkab minema. Watfordi osas on mul väga neutraalsed tunded nagu Leedsi ja enamike teistegi suhtes. Ühtlast joont on vaja hoida.
    Zinaida Grigorjevna, minu hinnangul olete Te pisut liiga abruptine ja eklektiline oma vaates elule ja armastusele

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Ma olen ka siin foorumis väljendanud arvamust, et taolised sisseostetud meeskonnad pole jätkusuutlikud ja lähevad varem või hiljem lõhki, aga siis poleks vaja neid kiita nii kaua kui nad edukad on ja sõimata kui halvasti hakkab minema. Watfordi osas on mul väga neutraalsed tunded nagu Leedsi ja enamike teistegi suhtes. Ühtlast joont on vaja hoida.
    Miks on vaja ühtset joont hoida, kui vahepeal käitumine (veel hullemaks) muutub?

Kurat, asi ei pruugigi ju olla kuidas neil tulemuste mõttes läheb otseselt. Jalgpall ongi emotsionaalne ja subjektiivne. Ja kui mina, Mõnu või kasutaja X ; Y või Z ütlevad et tahavad misiganes klubi League Two'sse kukkumist siis so what.
    Mingit hirmsat opereerimisloogika kiitmist ei mäleta Watfordi puhul ka nende hiilgeaegadest. Ehk mõni moka otsast kiitis mängupilti v mõnda mängijat, aga kiidulaulu justkui ei tule ette.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Miks on vaja ühtset joont hoida, kui vahepeal käitumine (veel hullemaks) muutub?

Kurat, asi ei pruugigi ju olla kuidas neil tulemuste mõttes läheb otseselt. Jalgpall ongi emotsionaalne ja subjektiivne. Ja kui mina, Mõnu või kasutaja X ; Y või Z ütlevad et tahavad misiganes klubi League Two'sse kukkumist siis so what.
    Mingit hirmsat opereerimisloogika kiitmist ei mäleta Watfordi puhul ka nende hiilgeaegadest. Ehk mõni moka otsast kiitis mängupilti v mõnda mängijat, aga kiidulaulu justkui ei tule ette.
    No kui Watford võitis Liverpood, siis olime kõik ju sillas.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

No kui Watford võitis Liverpood, siis olime kõik ju sillas.
    Ee, ah?
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Ee, ah?
    No saad ju aru küll, mis ma mõtlesin.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

oki, jätan meelde, kui klubi enne meeldis, siis ei tohi oma arvamust muuta. mitte mingil tingimusel!
    "Arusaamatult riskantne käik Spali poolt. Jagada profileping 18-aastasele, kes ei ole Eesti u21 koondises ennast tõestanud. Mis kohaga see klubi üldse mõtleb?"

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    oki, jätan meelde, kui klubi enne meeldis, siis ei tohi oma arvamust muuta. mitte mingil tingimusel!
    mcnamara räägib projektipõhisest kaasaelamisest, mis on tema arvates vale ja teiste arvates mitte.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Algupärane

Mulle meeldis Nigel Pearson, kes tegi eeltöö Leicesteri tiitlivõidule ja imelise comebacki watfordis, aga millegi pärast sai sacki. Klubi ise jätab suht külmaks, aga selline sack pigem tekkitab allakukkumise soove

Shola Ameobi Kasutaja Halb ründaja avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

haters, šampanjapudelitelt korgid maas juba?
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
    haters, šampanjapudelitelt korgid maas juba?
    No kui Cardiff või Swansea asemele saaks, siis oleks täitsa tore.

Eesti koondislane Kasutaja Epic avatar
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Ben Foster käis kaameraga oma tööpäeva jäädvustamas.

Elu esiliigas on alanud kolmemängulise kaotusteta seeriaga ning Fosteri puuri pole veel ükski pall lennanud.

Eelmise hooaja põhivendadest lahkunud vaid Doucoure, Pereyra ja Mariappa. Praeguse koosseisuga ei tohiks üles tulemine problemaatiline olla. Äkki hakkab Successi ka lõpuks edu saatma. Enne on vaja muidugi põllule saada.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud