320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Watford

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Ee, ah?
    No saad ju aru küll, mis ma mõtlesin.

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Ma olen ka siin foorumis väljendanud arvamust, et taolised sisseostetud meeskonnad pole jätkusuutlikud ja lähevad varem või hiljem lõhki, aga siis poleks vaja neid kiita nii kaua kui nad edukad on ja sõimata kui halvasti hakkab minema. Watfordi osas on mul väga neutraalsed tunded nagu Leedsi ja enamike teistegi suhtes. Ühtlast joont on vaja hoida.
      oki, jätan meelde, kui klubi enne meeldis, siis ei tohi oma arvamust muuta. mitte mingil tingimusel!
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        oki, jätan meelde, kui klubi enne meeldis, siis ei tohi oma arvamust muuta. mitte mingil tingimusel!
        mcnamara räägib projektipõhisest kaasaelamisest, mis on tema arvates vale ja teiste arvates mitte.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Ma olen ka siin foorumis väljendanud arvamust, et taolised sisseostetud meeskonnad pole jätkusuutlikud ja lähevad varem või hiljem lõhki, aga siis poleks vaja neid kiita nii kaua kui nad edukad on ja sõimata kui halvasti hakkab minema. Watfordi osas on mul väga neutraalsed tunded nagu Leedsi ja enamike teistegi suhtes. Ühtlast joont on vaja hoida.
          Mulle meeldis Nigel Pearson, kes tegi eeltöö Leicesteri tiitlivõidule ja imelise comebacki watfordis, aga millegi pärast sai sacki. Klubi ise jätab suht külmaks, aga selline sack pigem tekkitab allakukkumise soove

          Kommentaar


            haters, šampanjapudelitelt korgid maas juba?
            Inter - ausaim klubi Itaalias.

            Kommentaar


              Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
              haters, šampanjapudelitelt korgid maas juba?
              No kui Cardiff või Swansea asemele saaks, siis oleks täitsa tore.

              Kommentaar


                Ben Foster käis kaameraga oma tööpäeva jäädvustamas.



                Elu esiliigas on alanud kolmemängulise kaotusteta seeriaga ning Fosteri puuri pole veel ükski pall lennanud.

                Eelmise hooaja põhivendadest lahkunud vaid Doucoure, Pereyra ja Mariappa. Praeguse koosseisuga ei tohiks üles tulemine problemaatiline olla. Äkki hakkab Successi ka lõpuks edu saatma. Enne on vaja muidugi põllule saada.

                Kommentaar


                  Naljakas fakt:

                  Kommentaar


                    Ben Fosteril on lahe YT kanal.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Troy Deeney

                      Kommentaar


                        Xisco saadeti siis esimesena minema.
                        Kuigi veidi üllatav, sest kui hooaja lõpus oldaks 14.ndal kohal, oleks see täitsa okei ju?
                        Aga Ranieri võiks tagasi premmi tulla küll.

                        Kommentaar


                          Ranieri panigi juba pookstaavid alla. Eks näe, kuidas tal seekord läheb. Kirjutavad, et Watfordi praeguste omanike 14. katse peatreeneriga vähem kui kümne aasta jooksul. Läbikäiguhoov.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Kas Ranieri lastakse nüüd lahti?

                            Kommentaar


                              Lol mis toimus Evertoni Watfordi viimasel 15 minutil? 1-2st sai kähku 5-2

                              Kommentaar


                                Ma tõesõna ei tundnud Rafa meeskonda ära täna. Selline kaitse kollaps oleks omal ajal olnud võimatu.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X