320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM2006 - kaheksandikfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

    Algselt postitas Tanel
    Aga kohtunik langes Materazzi maine õnge ilmselt.
    Tohohh... Või on siis tegu mehega, kes on kohtunike-ringis kuulsaks saanud millegagi? Mina ei tea mingist tema mainest... Või kui midagi, siis, et tegu on korraliku keskkaitsjaga

    Ja üldiselt dive\'id ja teesklemised ja muu jubdus on kindlasti jalgpalli juurde lisandunud koledam ja mitte mingti mänguilu lisav jama. Ega muidu seliste asjade eest hoiatuskaarte ei antaks. Kui selllist mänguviisi propageerida või normaalseks lugeda, siis peab ikka midagi viga olema.

    Ja kõiksugu pikemad arutelud teemadel, kas kohtunik eksis või ei,on ju täiesti tühjad. Sellest ei muutu mittekuimidagi, kui siis ainult vaidlejate eneste maine halvemuse poole. Võtke vabalt ja püüdke mõelda ka natuke laiemalt, kui poolehoidajana ainult oma lemmikut kogu hingega kaitstes Enamasti kipub ikka nii olema, et pada sõimab katelt, aga ühed mustad mõlemad
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

      Algselt postitas Tanel

      Ja enne, kui sa teiste inimeste südametunnistusele koputama lähed siis võta teadmiseks, et dive on osa mängust. Vaid jalgpalli alal üli alaarenenud riigid ei kasuta seda võimalust. See on taktika. Mida sa teeks juhul, kui sul on võimalus kerge kukkumisega saada võimalik penalti või vaadata, kuidas palli kaotad? Teades, kui palju kaalul on sa ei hakkaks kõhklema ka. Ma loodan, et sa võtad oma idiootsed sõnad tagasi...

      PS! Ainult itaallased on meisterujujad.... Mulle ei meeldi, et dive\'de eest asju antakse, aga paraku on see nii ning tuleb lihtsalt kaasa minna rongiga. Muidu ei võida sittagi. Kui just Brasiiliaga tegu pole...

      Aga uskuda võib palju ning mina usun, et Grosso ei kukkunud meelega, kuid mis päriselt kavas oli teab ainult tema ise.
      Kui ma ei eksi, on ka ujumist juba aastaid välja üritatud juurida, aga paratamatus on see, et asi aina hullemaks läheb .

      Mulle meeldib ikka Hattrick, \"Ründaja Ants Pihelgas kukkus karistusalas, aga penalti asemel näidati hoopis talle kollast\"

      Mitu korda sel MM-l üldse ründaja dive eest kollase on saanud?

      Algselt postitas Tanel

      Aga uskuda võib palju ning mina usun, et Grosso ei kukkunud meelega, kuid mis päriselt kavas oli teab ainult tema ise.
      See, et Grosso koheselt pärast olukorda rusikatega rõõmust vastu maad hakkas taguma ei jäta küll muljet asi plaanitud polnud
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

        Šveits siis mängust väljas ja neile mängust jäigi sel suurvõistlusel värav löömata.
        Tehke järgi või makske kinni
        Tundmatu elab taas
        Seega Tundmatu1976 on nüüdseks ajalugu

        Kommentaar


          Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

          Algselt postitas Tundmatu1976


          Šveits siis mängust väljas ja neile mängust jäigi sel suurvõistlusel värav löömata.
          Tehke järgi või makske kinni

          Minumeelest on siin turniiril tegijad need meeskonnad, kes lahkuvad Saksamaalt, saamata ühtegi punast kaarti võistkonna peale
          MU FCUK

          Kommentaar


            Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

            Algselt postitas Tanel
            Ja enne, kui sa teiste inimeste südametunnistusele koputama lähed siis võta teadmiseks, et dive on osa mängust. Vaid jalgpalli alal üli alaarenenud riigid ei kasuta seda võimalust. See on taktika. Mida sa teeks juhul, kui sul on võimalus kerge kukkumisega saada võimalik penalti või vaadata, kuidas palli kaotad? Teades, kui palju kaalul on sa ei hakkaks kõhklema ka. Ma loodan, et sa võtad oma idiootsed sõnad tagasi...
            Jääb siis ootama kui mõni suvaline argentiinlane, teie kastis põlvist äkki nõrgaks läheb ja kohtunik hea draama eest penalti annab. Kas siis on ka kõik õige ja kiidad vastaste suurepärast taktikat ja ülistad nende kõrgelt arenevat jalgpallikultuuri. :P
            Igast mäda ka ei maksa suust välja ajada.
            Algselt postitas Tanel
            Mulle ei meeldi, et dive\'de eest asju antakse, aga paraku on see nii ning tuleb lihtsalt kaasa minna rongiga.
            Te ei lähe lihtsalt kaasa, vaid istute esimeses vagunis ja dikteerite tempot. :P

            Kommentaar


              Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

              polnud seal ei punast kaarti ega pennalt.

              kui 4 aastat tagasi kohtunik itaalia mängu lõuna-korea vastu (__*__) keeras, kas te siis ka kiljusite, et itaaliale tehti ülekohut, nagu nüüd, kui kiljute, et austraaliast on kahju?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                Te ei lähe lihtsalt kaasa, vaid istute esimeses vagunis ja dikteerite tempot.
                No mees ära nüüd ole pühaviha täis, see väide on juba solvav otseselt Itaalia fännidele ka ilma seda eilset mängu arvestades nii, et pole mõtet asjata siin \"kuumaks\" kätte minna.
                Felix: Oh, bollocks!
                Elmo: Dog's bollocks?
                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                Elmo: No dog involved?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                  Algselt postitas orbitaaljaam


                  polnud seal ei punast kaarti ega pennalt.

                  kui 4 aastat tagasi kohtunik itaalia mängu lõuna-korea vastu (__*__) keeras, kas te siis ka kiljusite, et itaaliale tehti ülekohut, nagu nüüd, kui kiljute, et austraaliast on kahju?
                  Seda võib ju vastavast threadist lugeda, meil ju foorum üle 5 aastane. Suhteliselt tabav oli wal\'i postitus 12.06.2002: \"Ühest küljest saan aru, et itaallased on shokis kohtuniku eksimuse tõttu nende kahjuks, ent enne neid peaks järjekorras olema hulk riike ja klubisid, kelle kohtumisel itaallastega on kohtunikud neile liiga teinud, määrates itaallaste kasuks olematuid penaltilööke või lugenud suluseisust väravaid.\"
                  "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfina

                    Algselt postitas v6hiv66ras


                    Algselt postitas Tanel
                    Ja enne, kui sa teiste inimeste südametunnistusele koputama lähed siis võta teadmiseks, et dive on osa mängust. Vaid jalgpalli alal üli alaarenenud riigid ei kasuta seda võimalust. See on taktika. Mida sa teeks juhul, kui sul on võimalus kerge kukkumisega saada võimalik penalti või vaadata, kuidas palli kaotad? Teades, kui palju kaalul on sa ei hakkaks kõhklema ka. Ma loodan, et sa võtad oma idiootsed sõnad tagasi...
                    Jääb siis ootama kui mõni suvaline argentiinlane, teie kastis põlvist äkki nõrgaks läheb ja kohtunik hea draama eest penalti annab. Kas siis on ka kõik õige ja kiidad vastaste suurepärast taktikat ja ülistad nende kõrgelt arenevat jalgpallikultuuri. :P
                    Igast mäda ka ei maksa suust välja ajada.
                    Algselt postitas Tanel
                    Mulle ei meeldi, et dive\'de eest asju antakse, aga paraku on see nii ning tuleb lihtsalt kaasa minna rongiga.
                    Te ei lähe lihtsalt kaasa, vaid istute esimeses vagunis ja dikteerite tempot. :P
                    Ma paluks parandada oma sõnastust. Ma ei ole Itaalia fänn ega toetaja nii, et \"te\" ära minule isiklikult küll ütle, sest koondiste tasemel on ainult üks riik, mida ma toetan ja see on Eesti. Itaaliale langeb vaid mu pöidlahoid suurvõistlustel, sest mina olen Itaalia jalgpalli, mitte koondise, fänn.

                    Nagu mainisin, daivi ja punase koha pealt vaielda enam ei viitsi. Ainuke asi, et kui itaallasi cheatideks nimetama hakkatakse, siis võiks samamoodi ka mitut teist riiki kutsuda.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                      Algselt postitas Tanel

                      ... võta teadmiseks, et dive on osa mängust. Vaid jalgpalli alal üli alaarenenud riigid ei kasuta seda võimalust. See on taktika. Mida sa teeks juhul, kui sul on võimalus kerge kukkumisega saada võimalik penalti või vaadata, kuidas palli kaotad? Teades, kui palju kaalul on sa ei hakkaks kõhklema ka. Ma loodan, et sa võtad oma idiootsed sõnad tagasi...

                      PS! Ainult itaallased on meisterujujad.... Mulle ei meeldi, et dive\'de eest asju antakse, aga paraku on see nii ning tuleb lihtsalt kaasa minna rongiga. Muidu ei võida sittagi. Kui just Brasiiliaga tegu pole...
                      Lahe! Räägi veel nendest igasugu taktikatest, tundud täitsa mõistliku jutuga olevat. Ma ka sealt üli alaarenenud riigist, tahaks ka teada.
                      The other line moves faster.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                        uskumatu jutt, Tanel...

                        daivimist ei saa kuidagi õigustada. see kes seda teeb, on M*NN. jutt läbi.

                        edit:
                        PS. Grosso daivis!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                          Mis toimub? See oli retooriline küsimus küll, aga lugedes seda teksti siin, tundub, et mõni mees pole jaanist veel kaineks saanud. Läbi milliste prillide küll austatud Itaalia fännid tolles olukorras penaltit nägid? Mul oli enne mängu ausalt öeldes võitja osas küll suht ükskõik, kuid sellist sihikindlat lausdaivimist näeb vaid väga väheste esituses. Ja siis veel Taneli \"nägemus\" taktikast.... Aitäh, ära enam peale võta. Igavas mängus tahtis kohtunik kangelaseks saada ja olles mõlemas olukorras (punane, pennal) väga heal positsioonil, tegi mõlemil korral ämbri. Viimases situatsioonis muidugi mängu saatust otsustava. Aga pole midagi, näpp suhu ja nurgalipu juurde. Vähemalt pole veerandfinaalis selles paaris kahtlust, kellele pöialt hoida.
                          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                            100% nõus

                            eriti viimase lõiguga:

                            Russian soccer chief Vitaly Mutko said Blatter\'s criticism of Ivanov was totally unfair.

                            \'If Ivanov should be given a yellow card for his performance than many other referees at this World Cup deserve a red,\' Mutko told Izvestia.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                              ühesõnaga, kõik need mängud, kus kohtunik otsustab resultaadi, on tülgastavad.
                              kuna ka itaalialipplased ise möönavad, et seal ei olnud viga, siis oli selle mängu lõpp ja ühtlasi kogu mäng tülgastav.
                              uskumatu on muidugi kuulda juttu, mismoodi petmine on mängu osa. huiamine on osa bisnesest? krt, selliste meestega ei tahaks küll koos sama päikese all olla.
                              ja Toti on endiselt häbiks tema emale. Ema, kelle täiskasvanud poeg SÜLITAB mängu ajal vastasmängija peale . Ma olen muidugi naiivne, aga see on tegu, mis karistuse kandmisega ei aegu. sellised mehed ei peaks saama uuesti koondisesse.
                              muidugi on see mõne jaoks retooriline jama. eks ole ju kogu elu üks retooriline jama?
                              14. september 2006, Tallinn

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                                Brasiilia võidab vähemalt 4-0

                                Kommentaar

                                Working...
                                X