320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM2006 - kaheksandikfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

    Ei minu meelest mängivad Šveitslased hästi

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

      16 hulka jõudnud koondised jaotuvad siis kontinentide vahel nõnda-Euroopa 10, Lõuna-Ameerika 3, Aafrika 1, Põhja-Kesk Ameerika 1 ja Okeaania 1. Seega eelmise mmiga tegid eurooplased väikese edasimineku-10 satsi kaheksandikfinaalis võrreldes 2002.a. mmiga kui 9 euroopa koondist 16 hulka pääses.
      Wij komen terug met de cup in de hands

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

        Mulle tundub, et Itaalial on vedanud. Kaheksandikfinaalis Austraaliaga ja kui võidame nad, siis veerandfinaalis meid ootamas kas Ukraina või Sveits. Loodan, et Itaalia jätkab head mängu ja nii võime kaugele jõuda!
        Pilt kus trumm on?

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

          Algselt postitas Pilt


          Mulle tundub, et Itaalial on vedanud. Kaheksandikfinaalis Austraaliaga ja kui võidame nad, siis veerandfinaalis meid ootamas kas Ukraina või Sveits. Loodan, et Itaalia jätkab head mängu ja nii võime kaugele jõuda!
          J4tkab head m4ngu nagu USA vastu siis te kyll eriti kuhugi ei j6ua

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

            Kaks võimast paari nüüd kaheksandikfinaalis:Portugal-Holland ja Prantsusmaa-Hispaania.Hispaanial jälle võimalus suurturniiride rutiini jätkata.
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

              Algselt postitas marcello


              Kaks võimast paari nüüd kaheksandikfinaalis:Portugal-Holland ja Prantsusmaa-Hispaania.Hispaanial jälle võimalus suurturniiride rutiini jätkata.
              Hispaania on seekord teisest puust ja ilmselt seda ei juhtu,aga mine sa tea...Shveits on mu arust siiski prantslastest nõrgem,mistõttu lähevadki kokku nõrgemad ja tugevamad omavahel.Kahju,tahaks,et \"suured\" mõlemad edasi saaks.Ega mul midagi Shvetsi vastu pole,aga Ukraina võiks võita.

              POR-HOL on ka muidugi eriti äge paar.Poolehoid Hollandile.
              Kapten Trumm

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                Algselt postitas Raivo19
                Shveits on mu arust siiski prantslastest nõrgem,mistõttu lähevadki kokku nõrgemad ja tugevamad omavahel.Kahju,tahaks,et \"suured\" mõlemad edasi saaks.
                Milline meeskond alagrupiturniiril oma puuri puhtana hoidis? Täpipealt üks neid oligi ja \"suur\" ta ei olnud sugugi.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                  Algselt postitas mcnamara


                  Algselt postitas Raivo19
                  Shveits on mu arust siiski prantslastest nõrgem,mistõttu lähevadki kokku nõrgemad ja tugevamad omavahel.Kahju,tahaks,et \"suured\" mõlemad edasi saaks.
                  Milline meeskond alagrupiturniiril oma puuri puhtana hoidis? Täpipealt üks neid oligi ja \"suur\" ta ei olnud sugugi.
                  Ma mõtlesin enne,et lisan,et neile on ka hea kaasa elada selles mõttes,et väikeriik nagu Eestigi.Ega neil halb meeskond tõepoolest pole,kuid olgem ausad,nende alagrupp polnud ka nüüd kõige raskem...
                  Kapten Trumm

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                    Minu mõlemad lemmikud, Prantsusmaa ja Hispaania, kohe kokku. Jama ju.
                    Siiski olen rohkem Prantsusmaa poolt, kuid Hispaania edasipääsu vastu pole mul ka midagi.

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                      Püüaks mõne sõnaga seletada, mis nüüd toimuma hakata võiks.

                      Saksamaa - Rootsi

                      Rootslased peavad kindlasti suutma oma vähesed võimalused ära kasutada. Zlatan on õige kaua juba otsustaval hetkel koperdama hakanud - nüüd seda teha ei tohi. Sakslaste enesekindlus on kõrge, pressing vastasele saab olema ränk ja rünnakud tunduvad ohtlikud. Rootsi kaitseliini pidamises ja ka väravavahis ma väga kindel ei ole. Et mingeid lootusi hellitada, peab Rootsi esimese kolli lööma.

                      Argentiina - Mehhiko

                      Kahe üpris samalaadse meeskonna kohtumine, kus ühe tiimi individuaalsed oskused on siiski selgelt üle. Raske seega üllatust loota. Mehhiklaste lootus on ilmselt vastasele oma unisevõitu mängutempo peale suruda ja võimalikult kaua null-nulli hoida.

                      Inglismaa - Ekuador

                      Kui Ekuador pool tundi vastu peab, läheb närviliseks ja raskestiennustatavaks. Eks lõuna-ameeriklased loodavad sellele, et inglaste mäng teisel poolajal laguneb, nagu tavaliselt. Inglismaa peab saama rohkem kui üheväravalise edumaa, et ennast kindlalt tunda.

                      Portugal - Holland

                      Kaks väga tugevat meeskonda. Silma hakkab Hollandi (ühe erandiga) küllalt kogenematu kaitseliin. Vähemalt sellel tasandil. Seda üritavad vanad kalad Figo ja Deco kindlasti enda kasuks pöörata. Hollandil on samas ründes väga palju potensiaali mäng ära teha. Lisaajale minek ei üllataks.

                      Itaalia - Austraalia

                      Itaalia näitas Tshehhi vastu väga kõrgetasemelist vutti. Mängumasin on kenasti käima läinud. Austraalialt nõutakse selles mängus vist liiga palju. Austraalia nõrk koht on siin mängus ilmselt ründeliin. Viduka ei tee Itaalia kaitse vastu üksi midagi ära.

                      Shveits - Ukraina

                      Ettevaatlik jalgpall. See on Shveitsi relv ja kardan, et selles mängus ka Ukraina oma. Midagi suurejoonelist pole seega loota. Shevchenko pole minu meelest praegu tippvormis, mis muudab ukrainlaste seisu oluliselt raskemaks. Samas pole Shveitsil ühtegi nii kõrgel tasemel mängijat, kes mängu hetkega ära suudaks otsustada.

                      Brasiilia - Gaana

                      Kui keegi brasside ees aukartust ei tunne, on see Gaana. Kindlasti proovivad nad mängida jõulist jalgpalli. Brasiilia püüab oma mängutempo peale suruda ja kui see õnnestub, on asi selge. Essieni puudumine Gaanal on väga nutune lugu. Temaga koos oleks aafriklaste võimalused kindlasti suuremad. Hetkel ei näe, kuidas nad Ronaldinho ja Kaka mõlemad peatada suudavad.

                      Hispaania - Prantsusmaa

                      Maiuspala. Hispaania imeilus mäng senisel turniiril võib siin ootamatu lõpu saada. Prantslastel pole seni miski õnnestunud, aga see ei tähenda nüüd enam midagi. Vieira ja Makelele ei luba kindlasti hispaanlastel nende tavapärast mängu mängida. Hispaania kaitseliinile pole aga sellel turniiril veel õieti keegi küsimusi esitanud.

                      Närvikõdi ja suuri pettumusi on oodata, sest seitsmel juhul kaheksast on mul nendes paarides oma lemmik olemas.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                        huvitavad paarid on Holland ja Portugal - eelmisel EM-i siis punased kolkisid oranze

                        ja 2000EM veerandfinaal Prantsusmaa - Hispaania kus Raul penalti üle põrutas päris mängu lõpus kohe...

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                          Superäge ja objektiivne vahekokkuvõte mcnamara\'lt.Tõesti meeldis,nüüd alles läheb põnevaks,vihaseks õli tulle valamiseks.Mõnusaid elamusi kõigile.

                          P.S. Kaks Trummi satsi säga ei pidanud vastu ja sõitsid Easyjeti\'ga tänaõhtusele ARG-MEX vastasseisule.Pileti said ühelt tuttavalt 300 EUR-iga...
                          Kapten Trumm

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                            Tublid poisid - ehk saab neid TV kastist näha täna - igal juhul on Leipzigi staadion väga sümpaaatne areen. kus mängu jälgida. Täna ongi mängud kahel statkal, kus isegi sai mängu jälgitud.

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                              Nägite ETV ekraanilt Eesti lippu ka? Väga tore tunne oli igatahes.

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                                Milel krdi pärast on siia neid üherealisi idiootsusi vaja(rolandbu)?Eile vist tuletati alles meelde!


                                Kohtunik keeras mängu peesse.No ei anta 35 minutiga kahte kollast sellises mängus kui on sellised vead.Eriti teine kollane,sest samasugust blokkimist saksa kaitsjatelt ära ei vilistatud.Pole ju vahet kas blokid kõvera või sirge käega,blokid igaljuhul.
                                Mitte,et mul sellise Saksa koondise vastu midagi oleks,lihtsalt oleks tahtnud ilusat,võrdset ja võitluslikku mängu näha.nüüd näed aga ühe tiimi agoonilisi üritusi...
                                Ja Henke?No krt küll ma ütlen.Kas Jens tundus tõesti nii hirmus väravas,et oli vaja minna pommi panema?

                                edit: juba reageeriti,meeldiv.
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X