320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jõusaal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    Ma käin jõusaalis G4Si pea majas, see mis Tallinnas on Tondil, punane. 250.- kuu kui teed spordiklubi kaardi maksad 800.- oli vist, saad käija ka Nõmme ujulas 5 korda kuus tasuta. Aga seda Spordiklubi kaarti ei pea tegema kui ei taha, nii et ainult jõusaal 250.- . Kõik asjad olemas, üldjuhul kellegi/millegi järgi ootama ei pea. Dushi alla alati ei saa kohe aga selle paari aasta jooksul mis ma seal käinud olen, pole ma pidand üle 5-10 mins ootama.
    viimati kui sind nägin olid tõesti jõle musklis

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas PraS Vaata postitust
      viimati kui sind nägin olid tõesti jõle musklis
      Milles seisneb su probleem? millal nägid mind siis?

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas PraS Vaata postitust
        viimati kui sind nägin olid tõesti jõle musklis
        irww!

        aga leppisin siiski selle kirve hinnaga, pole midagi teha, on ju vaja kodu lähedal käia

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas Stok
          Kuulge metallirebijad, millises jõusaalis saab lindi peal joosta? Ma mingit lepingut väga ei tahaks, sest kui ilm vähegi võimaldab, jookseksin pigem väljas, aga kui ilma lepinguta ei saa, siis võin ju kuu kaupa ka maksta, eeldusel, et saan suvalisel ajal katkestada. Kindlasti ei taha aastast lepingut. Ja kuidas sellele vaadatakse, kui ma okupeerin jooksulindi tunniks-kaheks? Ja kellegagi ei suhtle, aga võin omaette irvitada, kui podcastis inglise huumorit tehakse?

          Küsimus on Tartu kohta, aga kuna jõusaalid tegutsevad vist pigem ketina, siis küllap oskavad kilulinlased ka vastata.
          Kesklinna Myfitness näiteks. Perioodikaardiga, aga see päris kallis. Linte aga päris palju, et pikemaks perioodiks broneerimine pole probleemiks.

          E: Lemon gym paistab võimaldavat ka ilma lepinguta käimist, aga ei kujuta ette kuidas seal jooksulintidega seis on.

          Kommentaar


            #20
            Linnas on fitness spordiklubid, eksju. Jõusaalid on maallaste pärusmaa, duh.

            Kas TÜ spordiklubi mudu ole näiteks see koht, mida otsid? Ja tartlased on nii ehk naa imelikud - irvita terviseks!
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              #21
              Küsi enne üle kas seal jooksulint on, kui viimati seal käisin siis mäletamistmööda polnud seda.

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas Stok
                Ma ei tea neid moodsaid asju. Ma käisin viimati jõusaalis gümnaasiumi ajal keka tunnis. Gümnaasiumis käisin viimati eelmisel sajandil.



                See võib olla küll see koht, sest seal on üksikpileti võimalus. Tänksud.
                Seal linte ei ole. Küll on aga korralik tartaanist jooksuovaal.

                Kommentaar


                  #23
                  A Le Coq SPORT või mis iganes see putka seal Eedeni kõrval on (ei, mitte see Jehoova tunnistajate punker), seal on ka mingisugune ca 200m jooksurada (tartaan vist küll mitte). Ja üksikpileteid pakuvad ka.

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas zelee Vaata postitust
                    E: Lemon gym paistab võimaldavat ka ilma lepinguta käimist, aga ei kujuta ette kuidas seal jooksulintidega seis on.
                    Lemonis ca 8-10 jooksulinti, pakuks.

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Linnas on fitness spordiklubid, eksju. Jõusaalid on maallaste pärusmaa, duh.
                      Ta ju küsiski Tartu kohta?

                      Omal ajal seal Ahhaa keskuse kõrval oli mingi jõusaal. Seal oli küll jooksulinte.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas Stok
                        TÜSK ja teiste jooksuradade häda on see, et kui ma tahan omas tempos tund-paar joosta, siis ma ei taha, et keegi mulle ette tuterdab.
                        Ma TÜSK rajaga kursis pole, aga Tallinnas on üldiselt etikett, et soojendusjooks kõige välimisel rajal(noh, seal siis tuterdatakse ette vms.), sprinditreeningud kahel sisemisel rajal ja ülejäänutel võidki omas tempos joosta. Lisaks variant esimesest rajast veidi seespool joosta, selleks on ka enamikes hallides ruumi.

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas zelee Vaata postitust
                          Kesklinna Myfitness näiteks. Perioodikaardiga, aga see päris kallis. Linte aga päris palju, et pikemaks perioodiks broneerimine pole probleemiks.

                          E: Lemon gym paistab võimaldavat ka ilma lepinguta käimist, aga ei kujuta ette kuidas seal jooksulintidega seis on.
                          Käisin lemonis Tartus. Saab küll. Umbes 10 linti on. Lemonil on fb-s grupp, kus inimesed lasevad teistel üle võtta lepinguid. Ja kui esialgne aasta täis saab, siis on 19 eurot kuus edasi ja v9ib iga hetk katkestada. Selles suhtes, et see vist pole päris see, kui iga korra eest tahad maksta eraldi. Aga kui on savi, siis täitsa ok koht.
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas Stok
                            Kuidas see ütlus oligi "Loomulikult oleme me rikkad, aga priiskamine ei ole meil kombeks"? Ma tahan end paar korda nädalas Rakvere talvise ööjooksuni vormis hoida ja võimalusel jooksen väljas. 19€ kuus tundub selle eest nöörimisena. Aga ju siis selline hinnapoliitika toimib kõige paremini..
                            Lindi peal jooksmiseks küll jah. Aga väljas talvel võib olla veitsa raske. Samas jõusaali kohta on see suht mõistlik hind. Arvestades teiste pakkumisi. Mina võitsin omal ajal üle kellegi lepingu, kus oli veel paar kuud jäänud ja kuna minu eesmärk oli oma selg paremaks saada erinevate harjutuste tegemisega tervele kehale, siis mul polnud valikut. MyFitness tundus selle suhtes veits kallis. Lemonis olid olemas stepperid, lindid, rattad ja ergomeetrid. Neil on vist olemas ka proovikord, et kui tahad ennem katsetada. Aga jah, ülevõttes saad vaadata midagi mis lõpeks või saaksid ise lõpetada kevadel ära ja saad õue tagasi minna.
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              #29
                              Pole halba ilma, on vale riietus Stok.

                              Kommentaar


                                #30
                                Põhja-Soomes elades käisin -25ga jooksmas. Muidu oli ok, aga kotid külmusid ära

                                Kommentaar

                                Working...
                                X