320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UEFA Meistrite Liiga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ajaxil on vaja üks vastane enne alistada.
    “ If Lyon do not win the 2019–20 UEFA Champions League, due to "adaptive re-balancing", Ajax will be moved to the group stage, and Slavia Prague and Olympiacos will be moved to the play-off round (Champions Path).”

    Nagu ma aru saan sellest tekstist, ei pea Ajax kedagi alistama eelringides, kui Lyon CL-i ei vōida! Mis on jällegi hea uudis.

    Kommentaar


      Kas kõik veerand ja poolfinaalid on ühemängulised?

      Kommentaar


        Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
        Kas kõik veerand ja poolfinaalid on ühemängulised?
        Jah. Kodus ja võõrsil mängimise süsteemi pole, kõik neutraalsel platsil, et ruttu läbi saaks.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          See ühemänguline CL formaat on vahelduseks päris äge. Kahjuks normaaloludes play-offe ühe turniirina mängida ei saaks, sest ei klapiks liigade graafikuga.
          Siiani võib öelda, et selle turniiri mustadeks hobusteks olid Atalanta ja Leipzig, üllatajaks Lyon ja suurfavoriit on Bayern. Erinevalt Euroopa liigast CL-is on Saksa klubide füüsiline vorm muljetavaldav ja väga imekspandav ei oleks enam ka Bayern-Leipzig finaal. Teatavasti on Leipzig ainus meeskond, keda Bayern sellel aastal ega hooajal võitnud ei ole. City-PSG oleks huvitav finaal. Kas oleks liialdus öelda, et kõik poolfinalistid on nn "rahaklubid"?

          Kommentaar


            Väga ebareaalne ühemänguline formaat mu meelest ka pole. Mängude arv ju jääks vähemaks, lõpetaks liigad varem ära CL mängude arvelt ja mai keskel-lõpus peaks 8 tiimiga turniiri. Üllatusi tekiks vast rohkem, aga UEFA ise vaevalt seda ideed pooldab.
            Ma laseks veel sarnast formaati, võõrsilväravareegli üle ei viriseks enam keegi. See eeldaks ka linna või piirkonda, kus kaks suurt staadionit oleks. Neid on tegelikult omajagu, Lissabonist Moskvani.

            Kommentaar


              Telershasid jääks vähemaks. Muidu on sitaks äge formaat. Hooaja lõpus 8 parimat kogunesid ühte piirkonda.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                City on ILMSELGE favoriit aga kõik, kes sellest mängust räägivad, ei maini seda, et eelmise hooaja alagrupis Lyon võõrsil võitis 2:1 ning kodus jäi 2:2.

                Kommentaar


                  Siis polnud ka seda tagumist meest treeneripingil


                  Siit tuleb ilmselgelt 8-2 võit Lyonile.

                  Kommentaar


                    Ja vilistataksegi nii Shittyle ära või...

                    e: Okei, ei mingit äravilistamist, kohtunikud on lihtsalt lollakad, see Lyoni teine värav, kuidas see luges, wtf

                    Kommentaar


                      Ja nüüd kingiti hoopis Lyon'ile. CL-i VAR on pärast koroonapausi veel hullem olnud kui Premmi oma.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                        Ja vilistataksegi nii Shittyle ära või...

                        e: Okei, ei mingit äravilistamist, kohtunikud on lihtsalt lollakad, see Lyoni teine värav, kuidas see luges, wtf
                        miks ta lugema ei pidanud?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          miks ta lugema ei pidanud?
                          Kui see vend, kes pallile dummyt tegi mängu ei sekkunud, siis ma olen elevant. Äkki Dembele tegi vea ka, sellest oli korduses keeruline aru saada.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                            Kui see vend, kes pallile dummyt tegi mängu ei sekkunud, siis ma olen elevant. Äkki Dembele tegi vea ka, sellest oli korduses keeruline aru saada.
                            BT spordi tüübid ütlesid, et offside ei olnud 100%, aga build upis tegi dembele tõenäoliselt vea

                            Kommentaar


                              Kohtunikud on tõesti jubedad olnud. Ammu enne väravate ja penaltide andmise/mitteandmise otsuseid oli näha, et igasugune liin olukordade hindamises puudub ning vigu anti või jäeti andmata täiesti suvaliselt.

                              Kommentaar


                                Meistrite liiga poolfinaalis on Saksa-Prantsuse duellid. Sakslased lõpetasid oma hooaja kuu aega tagasi, prantslased lõpetasid juba märtsis.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X