320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UEFA Meistrite Liiga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    uefa juhtkond koosneb absoluutsetest debiilikutest, mun*ipeadest kes toetavad jalgpallis sukeldumist!!! mul pole lihtsalt sõnu..........mis moodi ei tulnud ühelegi barka mängijale karistust sukeldumiste eest?? miks?! see on täiesti masendav, mis toimub.....uefa/fifa lihtsalt pooldavad sukeldumist jalgpallis. siit saavad kindlasti palju indu juurde teised noormängijad, kes veel sukeldumist ei harrasta. see on ikka masendav, mis härrad seal uefas on.....
    http://www.uefa.com/uefa/footballfir...laint+rejected
    Mine vaata Real Madridi teemas on sulle üks postitus.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Kordan ennast, see on kurb, et lausa uefa egiidi all olev champions league's soositakse sukeldumist. masendav.
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        miks sa peale mõne teise klubi mängu siia maurama ei tule ?

        Kommentaar


          Algselt postitas aandres Vaata postitust
          miks sa peale mõne teise klubi mängu siia maurama ei tule ?
          No õnneks ma pole näinud teisi meeskondi kes kollektiivselt näitlevad terve mängu....
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            Arvestades, et Pepe ja Ramos on eemal, siis peaks Barca ikka mitu tükki Casillase taha ära lööma. Kui ma enamus mängudes olen ikka vere ja kino poolt, siis loodan, et tänase tagaärjel keegi finaalist kaartide/vigastuste tõttu eemale jääma ei pea.

            Barcal peaks Iniesta ka tagasi olema ja seega R. madridi raske elu veel keerulisem. Ei kujuta ette mis plaani Mou välja mõelnud on, aga iseenesest on Madridi ründajatel kvaliteeti küll et mitu tükki lüüa, kui neile muidugi palli keegi annab.

            Kommentaar


              Puyol samuti tagasi ja Abidal pärast oppi ka suutnud pingile treenida ennast..Realil põhi skull puudu ja Khedira-Ramos ka vt tv'st.

              Kõik märgid näitavad, et tuleb üks korralik saun täna

              Kommentaar


                Tv6-e kommentaatorite nimede hääldamised on hullemad, kui mu inglise keele õpetajal !

                Kommentaar


                  harjutate hispaania nimede hääldamist inka tunnis?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    harjutate hispaania nimede hääldamist inka tunnis?
                    nop, kahjuks mitte, minu viga, mõtlesin millegi pärast inglise keelsele hääldusele, tunnistan oma viga

                    Kommentaar


                      kuidas seal siis hääldati? Ugri Ässades saatejuhid hääldavad näiteks Pepet küll vähe valesti- rõhk on esimesel "e"-l, mitte Pepee
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        lorenzo peaks teadma, seega küsin oma ammuse küsimuse. Kuidas hääldatakse Busquetsi? Kas nii nagu kirjutatakse?

                        Kommentaar


                          Buskets
                          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                          RocknRolla (2008)

                          Kommentaar


                            Kuradi kurat, et mul see aasta gümnaasiumi lõpetamine käsil. Muidu oleks Wembleyl Barca-MANU finaali ikka ülikõva vaadata. 2009.aastal pärast Rooma finaali kähisesin ma mingi kolm päeva pärast sedagi veel. Aga no eks siis tuleb Allianz 2012 sihikule võtta.

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Elage kaasa ! Vinge värk !

                                "The team depart at 9am, Sunday 15th May from Celtic Park, Glasgow and make their way to Wembley.
                                In the 14 days in between, they'll visit every team ever to have won the European Cup.
                                Covering 7000 miles visiting 21 football clubs."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X