320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UEFA Meistrite Liiga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    No aga miks mitte siis City - Bayern + Liverpool - Juve. Mõlemad on ju võidetavad?
    Eks homme näeb, tuleb mis tuleb.

    Kommentaar


      Rääkides siis sellest, kuidas kellelgi on läinud see hooaeg, siis UEFA koefitsientide tabel hetkeseisuga:



      Nagu näha, siis Saksamaa on väga nõrgalt esinenud sel aastal (faking Venemaal on ka oluliselt rohkem punkte). Inglismaal on kõrgeim koefitisent.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Minu meelest oleks aeg Cityl ja Liverpoolil natuke kõvemad pähklid endale saada.
        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        Ausalt, oleks see ka hea, et lõppeks see Inglise liiga kerge naeruvääristamine.
        Naeruvääristamine? Inglismaa klubide saldo Meistrite Liiga Playoffis vs Barcelona/Real/Bayern/Juventus/Atletico alates hooajast 2012/2013. On oldud paaris 13 korda, edasi pole mindud kordagi. Jep. Null korda. Zero. Väravatevahe miinus 30. Et mis naeruvääristamisest me räägime? Pigem asjad on nagu nad on.

        (jep, tean, nüüd sõnasin ära, Juve saab City vastu ning eeldatavasti ka sisse neilt. aga mis seal ikka)

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Naeruvääristamine? Inglismaa klubide saldo Meistrite Liiga Playoffis vs Barcelona/Real/Bayern/Juventus/Atletico alates hooajast 2012/2013. On oldud paaris 13 korda, edasi pole mindud kordagi. Jep. Null korda. Zero. Väravatevahe miinus 30. Et mis naeruvääristamisest me räägime? Pigem räägivad osad lihtsalt, et kuidas asjad on. Mitte ei jaura kuuendat aastat kestvast hirmsast ebaõnnest, mis Premmi pidevalt tabab

          (jep, tean, nüüd sõnasin ära, Juve saab City vastu ning eeldatavasti ka sisse neilt. aga mis seal ikka)
          Ma tean, aga vaata minu jaoks on jalgpall tihti väga emotsionaalne värk, seda on jube jube raske kirjeldada, miks näiteks Bayern ja Juventus mulle üldse ei meeldi.

          Ja mis puutub Inglise klubidesse, siis võibolla naeruvääristamine polnud kõige õigem sõna, ütleme siis alahindamine. Jube kõva oleks näha, et mõni Inglise klubi läheks ja võtaks selle kõik ära nüüd. Aga veel toredam oleks, kui nad nüüd omavahel kokku läheks ja siis hiljem võtaks kogu poti ära. Seda on mõnikord raske väljendada, aga mul on oma värk sellega

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Kust said selle tabeli?
            Allikas: https://kassiesa.home.xs4all.nl/bert...crank2018.html
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Roma - Sevilla finaal endiselt kaartidel
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Juve, Barca, Bayern ja City
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                  Juve, Barca, Bayern ja City
                  Roma-Pool ning Bayern-Real on poolfinaalid. Tehke panused ja hiljem tänage mind.
                  Finaal on Pool-Bayern
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    See draw tundub nii fixed ainult mulle?
                    Favoriidid on selgelt Barcelona ja Bayern ning pigem City ja Real. No mis eepilised poolfinaalid tuleks, kui eliitseltskond oma ära teeks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                      See draw tundub nii fixed ainult mulle?
                      Favoriidid on selgelt Barcelona ja Bayern ning pigem City ja Real. No mis eepilised poolfinaalid tuleks, kui eliitseltskond oma ära teeks.
                      Mõnuagendi hirmuunenägu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        Roma-Pool ning Bayern-Real on poolfinaalid. Tehke panused ja hiljem tänage mind.
                        Finaal on Pool-Bayern
                        Selles oleme sama meelt.
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                          See draw tundub nii fixed ainult mulle?
                          Favoriidid on selgelt Barcelona ja Bayern ning pigem City ja Real. No mis eepilised poolfinaalid tuleks, kui eliitseltskond oma ära teeks.
                          Ei tasu väga tonti näha igalpool, mõmmik. Täiesti suvaline loos.

                          Kommentaar


                            "Vaata Andrei, selle markeeringuga pall on Sevilla, aga too seal on Juve" - nii läks Sheva koju loosipallide välimust tundma õppima, et kokkulepitud mängupaarid tuleks.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Mis ta täiskasvanuea nimi siis võiks olla? Andrjuuha?
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                                See draw tundub nii fixed ainult mulle?
                                Favoriidid on selgelt Barcelona ja Bayern ning pigem City ja Real. No mis eepilised poolfinaalid tuleks, kui eliitseltskond oma ära teeks.

                                Bayern München - SevillaBarcelona - AS RomaReal Madrid - JuventusLiverpool - Manchester CityNagu näeme, siis Hispaania klubisid omavahel kokku ei loositud. Jälle. Inglismaa klubid aga küll ning Roma ja Juventus said vast ebameeldivaimad vastased üldse. Ei imesta, kui kuumad-külmad pa


                                Vägisi tundub küll nii, jep.
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X