320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UEFA Meistrite Liiga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mmm see Thiago pealöök oli justkui kirss tordi peal eile. Lõpetas imemõnusa õhtu. Tekkis tahtmine seepeale tilk šampust juua, aga mõistliku inimesena kobisin põhku.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Vooru stiilipunktid kahemõttelisuse eest lähevad 101greatgoals toimetajale:

      Which ship has never docked at Liverpool?
      The Premiership.

      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

      Kommentaar


        Algselt postitas jaamu
        Mälusopis teadsin, et midagi sarnast on ka varem olnud. Aga pole hullu, vooru stiilipunktid jäävad püsima.
        Which ship has never docked at Liverpool?
        The Premiership.

        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

        Kommentaar


          Kas oskab keegi öelda, millist mängu täna TV 6 ülekannab?

          Kommentaar


            Leedu - Makedoonia

            Kommentaar


              Ma arvan, et sa ei ole nii oinas, et aru ei saanud mida ma mõtlesin. Kui ma kirjutan UEFA Meistrite Liiga alafoorumisse, siis ma arvan, et ma tahan teada, mis mängu see kanal Meistrite Liigast üle kannab!

              Kommentaar


                Algselt postitas SainAru Vaata postitust
                Ma arvan, et sa ei ole nii oinas, et aru ei saanud mida ma mõtlesin. Kui ma kirjutan UEFA Meistrite Liiga alafoorumisse, siis ma arvan, et ma tahan teada, mis mängu see kanal Meistrite Liigast üle kannab!
                Ma arvan, et ta ütles kõik õigesti. TV6 näitabki korvpalli täna, see siis oli kerge vihje, et CLi otse ei näidata täna.

                Kommentaar


                  Ma polegi öelnud midagi otse näitamisest, ma tean, et mäng näidatakse hiljem videolindilt, niipalju oskan kava.ee-d kasutada, et sellest aru saada. Aga sain vastuse juba teisest teemast.

                  Kommentaar


                    Oskab keegi tänaste mängude sopcasti vms streamide listi jaga?

                    tänks!

                    Kommentaar


                      Inglise satse peaks nägema mypremium.tv, samuti peaks toimima atdhenet.tv ja freefootball.org

                      City - Napoli tuleb Sky Sport 2-st. Mypremiumis kvaliteet väga hea (y)

                      Kommentaar


                        Champions League alagrupiturniiri esimeses voorus osales 447 mängijat 60-st riigist.
                        Euroopa (UEFA) riikide kodanikke- 330 (35 riiki)
                        L-Am + Mehhiko - 83 (7 riiki)
                        Aafrika - 29 (15 riiki)
                        Aasia - 5 (3 riiki)

                        TOP-10 riigi kodanikke:

                        1. Brasiilia - 43 kodanikku (21 klubist)
                        2. Prantsusmaa - 38 kodanikku (12 klubist)
                        3. Hispaania - 37 kodanikku (10 klubist)
                        4. Saksamaa - 31 kodanikku (7 klubist)
                        5. Argentiina - 29 kodanikku (13 klubist)
                        6. Portugal - 18 kodanikku (10 klubist)
                        6. Tšehhi - 18 kodanikku (8 klubist)
                        6. Itaalia - 18 kodanikku (7 klubist)
                        9. Venemaa - 17 kodanikku (3 klubist)
                        10. Inglismaa - 16 kodanikku (5 klubist)

                        Monorahvuslikum - multikultuursem vähemalt 3-e esindatud klubiga liigad:

                        1. Bundesliga, 3 klubi, 27 saksa passi, keskmiselt 9 kohalikku esindas klubi.
                        2. Ligue 1, 3 klubi, 23 prantsuse passi, keskmiselt 7,7 kohalikku esindas klubi.
                        3. Primera Division, 4 klubi, 26 hispaania passi, keskmiselt 6,7 kohalikku esindas klubi.
                        4. Serie A, 3 klubi, 14 itaalia passi, keskmiselt 4,7 kohalikku esindas klubi.
                        5. Premier League, 4 klubi, 15 inglaseks loetut, keskmiselt 3,8 kohalikku esindas klubi.

                        Monorahvuslikumate klubide Top-5:
                        1. Bayer Leverkusen, 11 saksa kodanikku käis esimeses voorus väljakul
                        1. Viktoria Plzen, 11 tšehhi kodanikku
                        3. Otelul Galati, 10 rumeenia kodanikku
                        3. Bate Borisov, 10 valgevene kodanikku
                        5. Olympique Lyon, 9 prantsusmaa kodanikku
                        5. Dinamo Zagreb, 9 horvaatia kodanikku

                        TOP- 5 multikultuurset, võõraste sulgedega ehtijat:
                        1. Benfica Lissabon, 1 portugali kodanik
                        2. FC Porto, 2 portugali kodanikku
                        2. Internazionale Milano, 2 itaalia kodanikku
                        2. OLympiakos Pireus, 2 kreeka kodanikku
                        5. Arsenal London, 3 inglismaalt
                        5. Chelsea London, 3 inglismaalt
                        5. APOEL Nikosia, 3 küprose kodanikku

                        Kommentaar


                          ei saa mainimata jätta et see UEFA Match-center leht on ikka väga jube. mille jaoks oli küll vaja sellist uuendust teha? varem oli ikka väga lihtne vaadata jooksvalt koosseise, livescore´i jne. nüüd hakkab alla laadima ja erinevad info ekraanid on nii kohmakad..mõtetus
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Kuidas Sa jagasid ära need mehed, kellel on mitu kodakondsust? Sünnijärgse kuuluvuse alusel?

                            See esimene nimistu, top 10, on koondiste tugevuse näitajana pädevam kui FIFA edetabel.
                            Võtsin aluseks, mis riigi lipu alla mängijat vutiportaalid pakuvad.

                            Kommentaar


                              Lissaboni Benfica - 80 min. ühtegi portugallast platsil.
                              Milano Internazionale - 40 min. ühtegi itaallast platsil.

                              Kommentaar


                                Aus statitstika. Leverkusen muidugi oleks Vidali ja Hyypiaga multirahvuslikum ja mängiks paremini ka. Paraku pole neid enam seal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X