320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UEFA Meistrite Liiga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Meistrite Liiga pole meistrite liiga, seal ei mängi ainult meistrid. Fake league hehe. See juba olemuselt ongi juba superliiga, et kõik rahakad mahuksid paati ja teenida teenida teenida

    Kommentaar


      Oot, kas see tähendab seda, et kui võtad vähemalt 3 võitu, siis oled kindlalt 24 parema seas ja saad juba alagrupifaasist edasi? Nagu, et, noh, kuskohast siis rohkem põnevaid mänge tuleb?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Oot, kas see tähendab seda, et kui võtad vähemalt 3 võitu, siis oled kindlalt 24 parema seas ja saad juba alagrupifaasist edasi? Nagu, et, noh, kuskohast siis rohkem põnevaid mänge tuleb?
        Põnevus tuleb sellega, et koefitsendi järgi peaks vist kõvemad klubid rohkem teineteisega juba alagrupis mängima (?). Kuigi nt sel aastal olid samas alagrupis juve-Barca (võimalik, et Ronaldo ja Messi kohtusid viimaseid kordi jalgpallimurul). Ma küll vist vaatasin neid mänge, aga mingit emotsiooni küll ei mäleta.. ma isegi ei tea mis nende seis jäi

        Kommentaar


          Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
          Põnevus tuleb sellega, et koefitsendi järgi peaks vist kõvemad klubid rohkem teineteisega juba alagrupis mängima (?). Kuigi nt sel aastal olid samas alagrupis juve-Barca (võimalik, et Ronaldo ja Messi kohtusid viimaseid kordi jalgpallimurul). Ma küll vist vaatasin neid mänge, aga mingit emotsiooni küll ei mäleta.. ma isegi ei tea mis nende seis jäi
          Aa, ok, et siis pole põnevus oluline, vaid see, et iga voor kaks raskekahurit kokku läheksid? Coolcoolcoolcool, eks siis saab jälle kevadel vaatama hakata.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Aa, ok, et siis pole põnevus oluline, vaid see, et iga voor kaks raskekahurit kokku läheksid? Coolcoolcoolcool, eks siis saab jälle kevadel vaatama hakata.
            + asi on selles, et neid sama võitude arvuga tiime võib olla rohkem kui puhtalt punktide järgi edasi saaks, siis peaks rohkem tulema mängu ka väravate arvud jne? Või ma olen milleski valesti aru saanud?

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Loositakse varem, jup. Praegusesse kalendrisse lisamängude surumise korral oleks see vist üsna välistatud, et sa ei tea, kus ja kellega sa nädala-kahe pärast mängid.
              Sinu postitatud videost ei tulnud küll loosimist kuskilt välja, rääkimata sellest, et video on postitatud 5. aprillil, aga asjapulgad otsustasid midagi 20. aprillil. Lisaks vaadates UEFA enda uudist siis neil pole detailide osas mitte midagi sellest kuidas vastasseisud otsustatakse(loositakse?), rääkimata tiebreakeritest ja sõna Swiss ma sealt ka ei leidnud.

              Kommentaar


                Real Madrid võidab Man City vastu meistrite liiga finaalis..

                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                  Real Madrid võidab Man City vastu meistrite liiga finaalis..
                  inshallah
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Naiste CLi saab kuidagi vaadata Eestis legaalselt?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Aa, ok, et siis pole põnevus oluline, vaid see, et iga voor kaks raskekahurit kokku läheksid? Coolcoolcoolcool, eks siis saab jälle kevadel vaatama hakata.
                      Mitte päris. Esiteks tulevad sellised mängud juurde kus võitja saab play offidesse ja kaotaja langeb välja - põnev. Awesome kui seal oleks dortmund vs real näiteks, aga isegi siis on põnev kui on 2 lambi satsi, sest üks saab kindlalt play offidesse jne.

                      Isiklikult on mulle see uus struktuur alati meeldinud, kui ma sellest õigesti aru sain..
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        Mitte päris. Esiteks tulevad sellised mängud juurde kus võitja saab play offidesse ja kaotaja langeb välja - põnev. Awesome kui seal oleks dortmund vs real näiteks, aga isegi siis on põnev kui on 2 lambi satsi, sest üks saab kindlalt play offidesse jne.

                        Isiklikult on mulle see uus struktuur alati meeldinud, kui ma sellest õigesti aru sain..
                        32 tiimi, 24 saavad playoffidesse. Nagu väga põnev on, eks, vaadata 22. ja 27. koha omavahelist müdinat?

                        Kommentaar


                          Äkki on vähemalt homse mängu lõpp põnev...

                          Kommentaar


                            vöörsil löödud värava reegel ei too pönevaid löppe ju
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              On see võimalik, et ManCity ei olegi favoriit?
                              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                              (Seinfeld, The Pitch)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Kas on mingi hea põhjus, miks peab finaali asukoha mitu aastat ette määrama? Praegu võiks mäng vabalt toimuda kusagil Leicestershires, aga ei, lennutame inglased (mängijad ja fännid!) Istanbuli. Ma saan aru küll, et kui ainult finalistide põhjal staadion valida, siis perifeerias ei toimuks enam kunagi ühtegi finaali.. aga mis siis?

                                2021 Istanbul
                                2022 Sankt Peterburg
                                2023 München
                                2024 Wembley
                                Finaal on ju esmajoones UEFA pr- ja müügiüritus. Seda ei saa suvalises kohas teha, tuleb aastaid ette valmistada.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X