320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UEFA Meistrite Liiga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei näe mingit varianti, et Müller lahkub Bayernist. Tema ja Schweini on ikoonid ja lockerroomi tasemel on Müller see, kes näitab eeskuju ja puhub sädeme sisse meeskonnale. Kui Pep teeb vea ja tema pingile istutab, siis see on katastroof.

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Ootaks ikka teise jala tulemuse ka ära? 4-1 seisu on ennegi maha mängitud, Jasper võib une pealt video linkida.

      Need ülivõrded ei meigi ka senssi, sest palju on Bayernis ja Borussias sakslasi? Bayerni line-upis loendasin 6, Borussias samuti 6 + 3 vahetusest. Ülejäänud on haledad daiverid ja kaklejad, eesotsas Robbeni ja Riberyga (jepp, üldistasin). Seat on saksa auto.
      Pigem ma lähtuks praegusest meeskondade esitusest kuivõrd ajaloos varem juhtunud erakordsetest võitudest. Too Depori võit oli väga väga üksik erand, mida ei saa taandada reatulemuseks. Kui Borussia kasvõi 1 värava lööb Bernabeul, ei näe ma kuidagi et nad selliste ülikiirete kontrate korraldajaid nagu Reus, Götze ja Lewandovski suudaks tugeva surve tingimustes (mida nad paraku peavad kohe avavilest tegema hakkama) kinni võtta.

      Dortmund on täpselt sama tugev kui mitte tugevamgi just vasturünnakutel, mis just Reali leib on olnud. Ja nüüd kui nad peavad ise endale tavapäratult hakkama domineerima, on nende kaitseliin sunnitud kõrgele tõusma ja vaba ruumi tekib väga palju. Nagu enne pakkusin, siis 5 % on ehk Reali lootus edasipääsule. Kuid pigem on see ka teoreetiline.

      Ja Seat on praegu ja on alati olnud Hispaania auto.

      Wij komen terug met de cup in de hands

      Kommentaar


        Algselt postitas midfielder Vaata postitust
        Kui Borussia suudab lahkunud mehed asendada nt. Robbeni ja Mülleriga, kelledest siin spekuleeritakse, siis ma ei näe põhjust, et see domineerimine saksa klubide poolt ei peaks jätkuma. Sellise klassivahega ei suutnud isegi Barca ega Real on tippaegadel opponenet sellises turniiri faasis alistada.

        Sakslased on üle võtnud paremad omadused üle nii hispaanlastest (tehniline pagas), itaallastelt (taktika), inglastelt (füüsiline mäng) ning lisanud endale omase distsipliini. Tulemus on nähtav ning erinevalt nt. Real-Barca omavahelistest mängudest, millega kaasneb rohkelt pettust, simuleerimist, hispaaniale omast teatrit, siis sakslaste esitused on kui puhas nende kultuuri peegelpilt. Aus, teesklustevaba, töökas, konkreetne ja sellisena on ta sümpaatselt ka väljaspool saksamaad vastu võetud.
        Kõlab nagu üks kolmekümnendatel kirjutatud aarialaste buklett. Mage.
        Ja mis teise lausesse puutub, siis- 2009.a Camp Nou, Cl Barcelona vs Bayern.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
          Kõlab nagu üks kolmekümnendatel kirjutatud aarialaste buklett. Mage.
          Ja mis teise lausesse puutub, siis- 2009.a Camp Nou, Cl Barcelona vs Bayern.
          Tore, et barca fännid on lootusrikkad, kuid reaalsus on hoopis praegu teine. 4 aastaga on väga palju muutunud ja see 4-0 võit (2009) ei mängi siin enam mingit rolli. Samamoodi oleks võinud ju välja naerda need, kes ütlesid, et Bayern lööb 4 barcale ja hoiab puuri puhtana. Lihtsalt tore ajaloo prügikasti läinud number. Bayerni hetkevormi juures on tõenäosus, et barca lööb 4 väravat kuskil 1-2%. Ühe nädalaga siin vaevalt jõuvahekorrad nii ümber muutuvad.

          Kommentaar


            Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
            Tore, et barca fännid on lootusrikkad, kuid reaalsus on hoopis praegu teine. 4 aastaga on väga palju muutunud ja see 4-0 võit (2009) ei mängi siin enam mingit rolli. Samamoodi oleks võinud ju välja naerda need, kes ütlesid, et Bayern lööb 4 barcale ja hoiab puuri puhtana. Lihtsalt tore ajaloo prügikasti läinud number. Bayerni hetkevormi juures on tõenäosus, et barca lööb 4 väravat kuskil 1-2%. Ühe nädalaga siin vaevalt jõuvahekorrad nii ümber muutuvad.
            Hee, ma ei räägi sellest ju. Ma vaidlen vastu väitele, et sellise tulemusega pole isegi Barca ega Real oma tippaegadel kellestki üle rullinud. #kesminevikkueimäletelabtulevikuta
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              2009

              Butt
              Lell, Breno, Demichelis, Oddo

              Kommentaar


                Algselt postitas midfielder
                Jah, möönan see mäng jäi kahe silma vahele, ehkki see resultaat sündis üks ring varem ehk veerandfinaalis. Kuid seda tarbetut visklemist, asjatut tragöödia etendamist, milleks seda on vaja jalgpalli mängu juures. Paraku kuulub see Hispaania elustiili ja kultuuri juurde. Selleks ei pea aarialane olemagi. Kui on jalgpallialane kvaliteet, siis milleks seda tsirkust sinna juurde veel vaja. Pigem on see kultuurilise mahajäämuse näitaja kui täiskasvanud mehed peavad nõnda käituma.

                Põhjamaalasena on mulle loomulikult omasem saksa mentaliteet kuna nende kultuurilised ja geneetiliseid mõjud on ilmselt paljudes eestlastes olemas. Lisaks ca 700 aastat nende võimu all elamist. Kui muidu võiks seda ette heita, siis olgem ausad kui poleks meil sakslaste mõjutusi, oleksime kindlasti mahajäänum piirkond ja kirjaoskusega oleks ka ehk kehvemini kui Ibeeria poolsaarel, kus kogu Euroopa suurim kirjaoskamatute osakaal resideerub.

                Riik, kus on suurim tööpuudus EL-s, Barcelona kui tuntud varaste pealinn Euroopas, corrida kui elajalik loomapiinamine 21 sajandil, mida mingil arusaamatul kombel peetakse seal rahvuskultuuri osaks. Sorry, kui selline asi on kultuuri lahtutamatu osa, siis on see mage. Tõesti mage, mida selline riik küll Euroopas teeb. Seal teispool Vahemerd on selliste riikide ja kommete koht. Euroopa häbiplekk.
                Never go full retard.
                Salvestada aasta auhindade jagamiseks.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Algselt postitas jürks Vaata postitust
                  2009

                  Butt
                  Lell, Breno, Demichelis, Oddo
                  valdes
                  alves, bartra, pique, alba.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas midfielder

                    Riik, kus on suurim tööpuudus EL-s, Barcelona kui tuntud varaste pealinn Euroopas, corrida kui elajalik loomapiinamine 21 sajandil, mida mingil arusaamatul kombel peetakse seal rahvuskultuuri osaks. Sorry, kui selline asi on kultuuri lahtutamatu osa, siis on see mage. Tõesti mage, mida selline riik küll Euroopas teeb. Seal teispool Vahemerd on selliste riikide ja kommete koht. Euroopa häbiplekk.
                    ma siin veidi vaidleks vastu. Esiteks- Catalonia is not Spain. Kataloonia on Hispaania üks rikkamaid piirkondi, seda siis koos Baskimaaga. Kataloonias peaks muide hetkel härjavõitlus keelatud olema, seda siis aastast 2011.
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas midfielder
                      Kui tõde on full retard, siis on au selles listis olla, ehkki mul on nendest auhindade jagamisest üsna ükskõik.

                      Tead sa mõnda hispaaniakeelset riiki, millele on antud nt. AAA reiting. Mina ei tea küll ühtegi. Aga tean ka, et kõik saksakeelsed riigid kuuluvad sinna listi ning maailma turvalisemate linnade top 10 hulka kuulub 7 saksakeelset linna aga top 40 hulka mitte ainsatki hispaaniakeelset. Need piirkonnad, kus hispaaniakeelne kogukond elab USA-s on isegi kõrgema kuritegevuse tasemega kui mustade asustatud piirkonnad. Rääkimata kesk-ja lõuna-ameerika hispaaniakeelsetest riikidest. Faktid inimestelt kes seal elavad. Sealt kus hispaania kombed ja mentaliteet üle käib, seal lokkab korruptsioon, kuritegevus, tööpuudus jne.
                      ma arvan, et tuleks kõik riigid muuta saksakeelseks ja-meelseks. Kõik saaksid AAA reitingu ja kuritegevus ka kaob.
                      Mulle meeldib ka tõdemus, et faktid kui sellised ei ole mitte mõõdetavad teatud metoodika alusel, vaid nad tulevad üldiselt inimestelt, kes avaldavad arvamust. Kusjuures, viimane võib mõnikord isegi kokku langeda, ei saa välistada.
                      Läks nüüd offtopicuks pisut kätte, vabandust.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Kuigi nende mänguväliste paralleelide tõmbamisega ei maksa liiga kaugele minna, ja kõiki ühe puuga ka lüüa ei saa, on siiski midfielderi näited üldjoontes päris tabavad. Kultuuriline seos on kindlasti Saksamaa vs Hispaania klubide mängupildi võrdluses olemas, ja seda pigem negatiivses võtmes Hispaania kahjuks (vähemalt julgen arvata, et enamikele meie inimestele pole need hispaanlaste tunnused nii omased, mis võivad kaalukausi langetamisel määravaks saada). Nii et võib midfielderi jutule alla kirjutada küll. Rixxer, eks lükka mind ka siis oma retardide listi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                          Kuigi nende mänguväliste paralleelide tõmbamisega ei maksa liiga kaugele minna, ja kõiki ühe puuga ka lüüa ei saa, on siiski midfielderi näited üldjoontes päris tabavad. Kultuuriline seos on kindlasti Saksamaa vs Hispaania klubide mängupildi võrdluses olemas, ja seda pigem negatiivses võtmes Hispaania kahjuks (vähemalt julgen arvata, et enamikele meie inimestele pole need hispaanlaste tunnused nii omased). Nii et võib midfielderi jutule alla kirjutada küll. Rixxer, eks lükka mind ka siis oma retardide listi.
                          ohjah, ma ei räägi siin siiski jalkakultuurist või selle mängimise kultuurist. Need on ikka inimese silmades ja ma ei ole väga suur ekspert neis asjades. Las siin igal ühel ole oma, kellele meeldib ja kellele mitte.
                          Küll aga ei ole fakt arvamus. Ja keele- ning kultuurihegemoonia ühepoolne kehtestamine paneb vastu vaidlema. Klappidega inimesed, kelle arvates kogu hädade põhjus on teatud keeles või arvavad, et üks kultuur on teisest moraalselt üle panevad pead vangutama.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                            ohjah, ma ei räägi siin siiski jalkakultuurist või selle mängimise kultuurist. Need on ikka inimese silmades ja ma ei ole väga suur ekspert neis asjades. Las siin igal ühel ole oma, kellele meeldib ja kellele mitte.
                            Küll aga ei ole fakt arvamus. Ja keele- ning kultuurihegemoonia ühepoolne kehtestamine paneb vastu vaidlema. Klappidega inimesed, kelle arvates kogu hädade põhjus on teatud keeles või arvavad, et üks kultuur on teisest moraalselt üle panevad pead vangutama.
                            Okei. Eks muidugi on kõigil õigus oma arvamusele ja see ongi hea, arvamuste mitmekesisus rikastab ja värki. Kuid ei pannud ma tähele, et midfielder oleks käskinud kõigil sakslasteks hakata. Ma võtsin kõike eelnevat pigem kui võimalikku selgitust (tõsi, mis läks iseenesest üsna kaugele), et miks on saksa meeskondade mängupilt ühte nägu (korrapärane, distsiplineeritud, kuigi ehk mõnevõrra kohitsetum?) ja hispaanlastel teist (ehk loovam ja voolavam, ent samas teatraalne ja vahel ka üsna kaootiline?).

                            Eks igal asjal ole omad võlud ja valud, kuigi meile võib tunduda üks mingil põhjusel mõnevõrra mõistlikum, ei tähenda, et teine variant eksisteerida ei võiks, või et see teises olukorras kasulikumaks ei osutuks. Usun, et sellega meist siin kõik nõus.

                            Kommentaar


                              Lugege parem Huntingtoni ja mingem CL-i teemasse tagasi.

                              Kommentaar


                                Pealegi pole hispaanlased midagi kaotanud. Kõik teised suured koolkonnad sai alistatud. Teine olla on peaaegu sama hea kui esimene, eriti kui on valitsetud pikalt. Ehk, et jalgpalli pole küll mõtet tõmmata spordiväliseid momente, sest üldpildis olles nii erinevad on mõlemad kogukonnad olnud pikalt maailma jalgpalli tipus.
                                Aga kokkuvõttes ühtiks selle sõnavõtuga, et super, et meil on oma mees, kes võitleb nagu võrdsega nende Bundesliga tippudega. Minu jaoks ongi vast kõige olulisem lähikuude jalgpallisündmuste seas see, kas Augsburg suudab püsima jääda või mitte. Kodus tuleb praktiliselt derby mäng Stuttgarti vastu laupäeval.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X