320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UEFA Meistrite Liiga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    No on vahe, kas domineerivad erinevad Inglismaa või Itaalia klubid ja variant, kus kolm meeskonda, kellel on peale kõige ka üleminekuturul kõige suurem muskel, püsivalt ees on. Aga eks see lootus jääb, et kui Ronaldo ära kukub, siis äkki midagi Realiga juhtub. Barcelona tundub lihtsalt masin olevat.
    No ikka ei ole, ega see Inglise või Itaalia klubide domineerimine ei tähendanud, et täiesti lambisatsid oleks võitnud, ikka kas Manu/Chelsea, tippaegadel ka Arsenal ja Itaaliast Juve, Milan või korra siis ka Inter.
    Real on maailma rikkaim klubi ja megasuurt finantsmusklit omanud aastakümneid, samas nende 2014 aasta võidule eelnes 12 aastat ootamist. Barcelona võitis 2006, aga enne seda oli viimane finaali pääsemine 1994.
    Võiks visata siia ka Mourinho tsitaadi:
    "it's about individual players, Messi won the UCL with 3 different coaches, it's easier to win with him then against him".
    Mida me kogeme on läbi jalgpalliajaloo ühe kõige fenomenaalsema jalgpalluri mõju mängule. Terve Barcelona tiim on alates ta esiletulekust ehitatud tema ümber. Kui nüüd vaadata Barcelona koosseisu, siis praktiliselt kogu algkoosseis on mängijad oma parimas vanuses 27-32. Kui varasemalt domineeris kivikõva kaitse ja distsipliin (ala Itaalia), meeletu tahtejõud ja legendaarne jalgpalligeneratsioon (ManU ja Ferguson), siis nüüd näeme, mis oleks juhtunud kui näiteks Pele oleks mänginud.

    Kommentaar


      No more Ghent! Ikka väikeste sammudega, aga kindlalt suletud superliigale lähemale.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Vaatasin eile kogemata Hispaania liigat ja aru ma ei saa, miks peavad mõlemad meeskonnad mängima võõrsilvormides? Tõesti särgimüük on tähtsam kui klubi õiged värvid? Ja ma isegi ei näitaks näpuga nende kahe tiimi peale, seda olen näinud mujal ka, nii Premmis kui Premiumis.
        UEFA käsk oli see ju?
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          No praegu oli probleem selles jah, et mõlemal meeskonnal suhteliselt sarnaste värvi kombinatsioonidega särgid. Atleticol vist ainult home kit (valge-punane) ja away kit (selline morbiidne must). Eelmisel hooajal oli Atleticol vist ka kolmas särk ning see oli ilus kollane, mis oleks praeguse olukorra ära hoidnud.
          Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

          Kommentaar


            Atletico, City, Wolfsburg ja Benfica. Lootust nagu oleks, et saavad edasi, kuid kokkuvõttes läheb nagu alati.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Poolfinaalid
              Bayern vs Barca
              City vs Wolfsburg

              Finaal
              City vs Barca

              UCL 2016 võitja:




              #calledit

              Kommentaar


                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                Poolfinaalid
                Bayern vs Barca
                City vs Wolfsburg

                Finaal
                City vs Barca

                UCL 2016 võitja:




                #calledit
                Kohe kui Pep kuulutati järgmise aasta ManCity peatreeneriks, siis tekkis mul kuri kahtlus, et krt City võtab siit oma ära :P See oleks lihtsalt liiga hea ja ma tegelt vist isegi ei oleks väga kurb kui see juhtuks. Pigem City kui keegi muu peale Barca, no Atletico vastu pole ka midagi kui nad edasi pääsevad.

                Kommentaar


                  Aga miks mitte Wolfsburg?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                    Aga miks mitte Wolfsburg?
                    Igasugune emotsioon või suhe selle klubiga puudub. Jätab ükskõikseks, aga no vast ikka parem variant kui Real.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                      Atletico, City, Wolfsburg ja Benfica.
                      See oleks vinge.
                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                      Igasugune emotsioon või suhe selle klubiga puudub. Jätab ükskõikseks, aga no vast ikka parem variant kui Real.
                      Mida kuradit? TGSTEL ftw! (kuigi ta on treeningkompleksi keelu saanud viimaste uudiste kohaselt

                      Kommentaar


                        City võitjaks!

                        Kommentaar


                          pep vs shity ja el classico let's go!
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Päris kurb tegelikult, et suure tõenäosusega on poolfinaali suurim üllataja klubi, kes pani suvel uute mängijate peale magama üle 200 miljoni naela. Loodetavasti ma muidugi eksin ja Atletico või/ja Benfica suudavad tänastes kohtumistes suurema üllatuse sepistada, kui City PSG vastu.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X