320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UEFA Meistrite Liiga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Jee, Leicesteri alagrupp mulle meeldib, Spursi oma raskem, aga talutav. Muud huvitavat CL-s minu jaoks sel hooajal polegi.
    Celtic FC?

    Kommentaar


      Päris hull surmagrupp on see C ikka.

      Gladbach tõmbas niimoodi koti pähe eile, et noortel poistel ei olnud võimalusepoegagi, Celtic kuuldavasti Rodgersiga korralikult hoos?
      et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

      Kommentaar


        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
        Celtic FC?
        Ohh nemad päris lootusetusse paika sattunud.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Mis kuradi asi on alagrupp G? Ja üldse, millal Porto või Benfica endale kordki korraliku alagrupi saanud?

            Ühelgi Inglise, Itaalia, Portugali klubil ei tohiks olla raskusi edasipääsuga. Hispaanlastel on Sevilla kahtlane (raudselt läheb Euroopa Liigasse).

            Bayern - Atletico omaks vaid sellisel juhul mõtet, kui 3. ja 4. potist oleks midagi head tulnud.

            Vahelduseks hea meel Arsenali üle, kus 1. koht alagrupis on nende kätes.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Kuidas nende kätes? Teades Arsenali siis nad suudavad siin ka 2ks jääda. PSG on ka just selline meeskond, et võivad küll punkte võtta siin.

              Kommentaar



                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Mis kuradi asi on alagrupp G? Ja üldse, millal Porto või Benfica endale kordki korraliku alagrupi saanud?

                  Ühelgi Inglise, Itaalia, Portugali klubil ei tohiks olla raskusi edasipääsuga. Hispaanlastel on Sevilla kahtlane (raudselt läheb Euroopa Liigasse).

                  Bayern - Atletico omaks vaid sellisel juhul mõtet, kui 3. ja 4. potist oleks midagi head tulnud.

                  Vahelduseks hea meel Arsenali üle, kus 1. koht alagrupis on nende kätes.
                  Ma usun Sportingu edasipääs oleks pigem üllatus.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                    Ma usun Sportingu edasipääs oleks pigem üllatus.
                    Minu pask. Mõtlesin, et Portol ja Benfical ei teki raskusi. Sporting pigem ei saa edasi.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Mis kuradi asi on alagrupp G? Ja üldse, millal Porto või Benfica endale kordki korraliku alagrupi saanud?

                      Ühelgi Inglise, Itaalia, Portugali klubil ei tohiks olla raskusi edasipääsuga. Hispaanlastel on Sevilla kahtlane (raudselt läheb Euroopa Liigasse).

                      Bayern - Atletico omaks vaid sellisel juhul mõtet, kui 3. ja 4. potist oleks midagi head tulnud.

                      Vahelduseks hea meel Arsenali üle, kus 1. koht alagrupis on nende kätes.
                      Arvad, et Leicester saab kindlalt edasi ja samuti Tottenham. Julgeks kahelda. Mis need saavutused valitseval Inglise meistril on, et teda kindlaks edasipääsejaks lugeda. See, et ta korra Kreekat Premieris tegi pole tõsine argument ju. Porto kindlasti grupi favoriit nr 1 ning Brugge ja FCK on Euroopas oluliselt kvaliteetsemalt esinenud kui Foxes. Ja Monaco ning Leverkusen on kordades stabiilsemad satsid CL-s olnud kui Spurs,kes vist korra on praeguse formaadi järgi üldse grupifaasi pääsenudki.

                      Benfica on küll nõrgem kui eelmisel hooajal kuid ilmselt võib edasi saada. Samas Napoli edasipääsus ma päris kindel poleks. Mitu korda nad üldse CL-s grupist edasi saanud on? Kas mitte uue formadi järgi vaid korra. Ja kui vaadata kuidas Romale keretäis köeti, siis ma kuidagi ei julgeks Dinamo Kiievit ja Besiktasi nõrkadeks pidada, et nad CL-s üsna edutult esinenud Napolit ei peaks edastama. Seda enam kui Higuain on läinud. Serie A on oma tipuga ilmselt praegu nõrgim tippliiga üldse kui Juventus va. Napoli võib vabalt võita grupi, aga ka viimaseks jääda.
                      Wij komen terug met de cup in de hands

                      Kommentaar


                        Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                        Arvad, et Leicester saab kindlalt edasi ja samuti Tottenham. Julgeks kahelda. Mis need saavutused valitseval Inglise meistril on, et teda kindlaks edasipääsejaks lugeda. See, et ta korra Kreekat Premieris tegi pole tõsine argument ju. Porto kindlasti grupi favoriit nr 1 ning Brugge ja FCK on Euroopas oluliselt kvaliteetsemalt esinenud kui Foxes. Ja Monaco ning Leverkusen on kordades stabiilsemad satsid CL-s olnud kui Spurs,kes vist korra on praeguse formaadi järgi üldse grupifaasi pääsenudki.

                        Benfica on küll nõrgem kui eelmisel hooajal kuid ilmselt võib edasi saada. Samas Napoli edasipääsus ma päris kindel poleks. Mitu korda nad üldse CL-s grupist edasi saanud on? Kas mitte uue formadi järgi vaid korra. Ja kui vaadata kuidas Romale keretäis köeti, siis ma kuidagi ei julgeks Dinamo Kiievit ja Besiktasi nõrkadeks pidada, et nad CL-s üsna edutult esinenud Napolit ei peaks edastama. Seda enam kui Higuain on läinud. Serie A on oma tipuga ilmselt praegu nõrgim tippliiga üldse kui Juventus va. Napoli võib vabalt võita grupi, aga ka viimaseks jääda.
                        Ma tahaks ise ka palju üllatusi, usu mind. Aga Liecesteri alagrupp on lihtsalt naeruväärne. Samas kogemust nii neil kui ka Tottenhamil ei ole tõesti. Viimased selle asemel, et seda saada Euroopa liigas, ah ma ei hakka seda ketrama uuesti.

                        Sul võib tegelikult õigus ka olla.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Arvestades, et enamus Portugali koondise põhijõud olid Sportingust, siis ei kannaks seda satsi maha.. Islam Slimali ka alles, kellele neid palle ette toota.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                            Arvestades, et enamus Portugali koondise põhijõud olid Sportingust, siis ei kannaks seda satsi maha.. Islam Slimali ka alles, kellele neid palle ette toota.
                            100 % päri. Tucheli Dortmund pole ikka see, mis Klopi ajal. Lisaks on Jorge Jesus treenerina Euroopas ikka selgelt tugevam olnud kui tema saksa kolleeg. Meenub paari hooaja tagune juhus kui Sporting sai venelasest kohtuniku käki tulemusena 3 koha kui Schalkele anti olematu pennal, mis lõpuks sai ka teise koha suhtes määravaks. Ilma selleta oleks Sporting oma grupis Chelsea järel kindlalt teiseks tulnud. Kuigi toona polnud rohe-valgete treeneriks teps mitte Jesus
                            Wij komen terug met de cup in de hands

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Ma tahaks ise ka palju üllatusi, usu mind. Aga Liecesteri alagrupp on lihtsalt naeruväärne. Samas kogemust nii neil kui ka Tottenhamil ei ole tõesti. Viimased selle asemel, et seda saada Euroopa liigas, ah ma ei hakka seda ketrama uuesti.

                              Sul võib tegelikult õigus ka olla.
                              See, et G grupp võimalikuks sai tuleb ju tänada seda tobedat uut loosimise süsteemi, kus UEFA rankingu 8 esimest riiki saavad oma meistri automaatselt 1 potti panna. Kui võtta vana süsteem aluseks, kus otsene koefitsent määras koha tugevamas potis, siis selgelt oleks sealt tulnud mõni hoopis teise kaliibriga sats kui Leicester.

                              Samas kui Spurs oleks Leicesteri asemel G grupis, siis ma peaks neid ehk Portoga kindlaks soosikuks, aga no Leicester oma olematu eurokogemusega on ikka paras küsimärk.
                              Wij komen terug met de cup in de hands

                              Kommentaar


                                Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                                Mis need saavutused valitseval Inglise meistril on, et teda kindlaks edasipääsejaks lugeda. See, et ta korra Kreekat Premieris tegi pole tõsine argument ju. Porto kindlasti grupi favoriit nr 1 ning Brugge ja FCK on Euroopas oluliselt kvaliteetsemalt esinenud kui Foxes.
                                Ma siis igaks juhuks küsin. Milliste Leicester City eurohooaegadega võrdlus käib? Kas siis Brügge ja FC Kopenhaagen on sinu arvates tugevamad meeskonnad?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X