320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UEFA Meistrite Liiga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tõmmake omale programm nimega sopcast 1.1.2
    Sealt saab Meistrite liiga mänge vaadata küll, saad ise kanaleid validagi. Graafika ka suht norm vaatamiseks. Tegu suht väikse programmiga pealegi..Eile vaatasin esimest jalka kohtumist Manu-Milan selle kaudu ja oli päris mõnus. (Y)

    Kommentaar


      Algselt postitas greystone Vaata postitust
      Tõmmake omale programm nimega sopcast 1.1.2
      Sealt saab Meistrite liiga mänge vaadata küll, saad ise kanaleid validagi. Graafika ka suht norm vaatamiseks. Tegu suht väikse programmiga pealegi..Eile vaatasin esimest jalka kohtumist Manu-Milan selle kaudu ja oli päris mõnus. (Y)
      Nuusutasin esimest korda oma sokke, mis juba kaks nädalat toanurgas püsti olid seisnud. Olid sellised väikesed, kuid mõnus ei olnud.

      Kommentaar


        Täna kuidas nende kanalite jaotusega on?

        Kommentaar


          Algselt postitas jaamu
          Mina näiteks ei ole normaalselt sopcasti tööle saanud ja kasutan TVAntsi
          Mul on just vastupidi, alguses ka TVAnts töötas, aga enam korralikult ei toimi, kuid PPMate ja Sopcast ajavad asja ära küll ja jalkat näeb.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Samas mina küll ei kannata seda lukuaugu pildi jälgimist. Õnneks Meistrite Liiga puhul on lootust, et VS2/3 või Yle 1 kannab üle.

            Kommentaar


              Viasat TV 3+ ju näitab ka tänast mängu otse!

              Kommentaar


                Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
                Samas mina küll ei kannata seda lukuaugu pildi jälgimist. Õnneks Meistrite Liiga puhul on lootust, et VS2/3 või Yle 1 kannab üle.
                Mis mõttes lukuaugu pilt? Lase fullscreeni siis.

                Ja tänast mängu saab yle kakkose pealt näha. "Jalkapalli Meistrite Liiga", nagu kava.ee ilusas eesti keeles kirjutab
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Noniii, 2 aasta taguse finaali kordus võimis, nõuaks sama põnevat mängu, kuigi seda on vist liiga palju nõutud
                  {9}

                  Kommentaar


                    Mõtlesin et vaatan ka teise poolfinaali ära ja vaikselt lootsin, et seekord on mõlemad meeskonnad ikka väljakule jalgpalli mängima tulnud mitte nagu eile, kuid jälle on üks meeskond eiteteks kehastunud.

                    Juba esimesel minutil need kodu statal mänginud poisid olid teravad ja ma mõtlesin, et inglismaal see ajaarvamine teistmoodi,et kohe ehk ärkavad ka need inglismannid ülesse, kuid kus sa sellega. Järgneb löök latti makaroni poistelt ja siis värav.

                    Nüüd siis mõtlesin, et mäntsesteri poisid ärkavad ja hakkavad ka mehe kombel mängima. Oh jumal nad mõtlesid, et eriti lahe oleks oma väljaku poolel sööta kui palli võitsid. Ja siis see Heinze korraldas ühe kena segaduse kust hollandi sunnitöölaagrist itaalia pagenud Seedorf palli võrku lõi. Mõtlen siis mine, et krt nüüd peavad nad küll mägnima hakkama. Sportlikku viha peaks ju ikka meestes niipalju olema.

                    Teise poolaja alguseks siis eided ka end natuke liigutasid, kuid mõnest poolikust võimalusest nad rohkem korralda ei suutnud. Samas Ferguson oli vist poistele keelu ka mängu alguses pannud, et ärge jumala eest keha andke makaroni poistele.

                    Ühesõnaga vähem eitesi väljakule. Samas on seal inglismannide meeskonna ska totaalne viga tehtud. 15 mängijaga ikka tervet hooaeg edukalt ei läbi.

                    Ega siis midagi ehk finaal on rõõmsam ja näeme mõlemas meeskonnas rõõmsaid poisslapsi palli järele jooksmas.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      Mis mõttes lukuaugu pilt? Lase fullscreeni siis.

                      Ja tänast mängu saab yle kakkose pealt näha. "Jalkapalli Meistrite Liiga", nagu kava.ee ilusas eesti keeles kirjutab
                      Fullscreeni? On neid ruute siis parem vaadata?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
                        Fullscreeni? On neid ruute siis parem vaadata?
                        Ära pirtsuta. Kõige riilimad fännid on mänge(mitmus) ka livescore.comist vaadanud manuaalse refresh'iga ja isegi veebikaamerast, mis suunatud mängu näitavale telerile.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
                          Fullscreeni? On neid ruute siis parem vaadata?
                          OT-d jätkates - siis on kas niru arvuti/netiühendus või liiga suur monitor, kui pildi nii malelauaks tõmbab, et vaadata ei kannata. Ma ei oska oma 19-tollise molu taga küll eriti kurta, telepildi kvaliteedist on asi loomulikult kaugel, aga vaadata saab ilusti, kui just päris nina vastu ekraani ei istu.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Aga, vincent, otse loomulikult on vaadatavamad liiga (CL ja Premiership) palju kõvema pildiga kui vähemvaadatavamad.

                            Kommentaar


                              Ofkoors, kuid jutt käibki ju Meistrite Liigast, ei?
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                kas FINAAL on kolmapäeval või teisipäeval

                                Kommentaar

                                Working...
                                X