320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UEFA Meistrite Liiga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kõik on selge:

    Kommentaar


      Dortmund vs Monaco - arvestades, kui hästi nende meeskondade kaitse peab, siis tuleb umbes selline Monaco - City stiilis 12 väravat kahe mängu peale
      Leicester vs Atletico - ülejäänud viiest näen Leicesteril parimat varianti just Atletico vastu
      Barcelona vs Bayern - vaata eika postitust
      Real vs Juventus - võimalus kätte maksta kahe aasta taguse poolfinaali eest, Real vs Barcelona või Bayern oleks veerandfinaalis natuke liiga vara

      Kommentaar


        Mingil põhjusel mulle täitsa meeldiks see variant kus sama riigi klubid kokku läheks. Võib-olla seetõttu, et ma ei vaata osasid liigasid. Teiseks tagaks see selle, et nö liiga oleks siiski esindatud semis.

        Bayern - Dortmund:
        (4 aastat tagasi kohtuti finaalis, Bayern on selgelt Dortmundi ees liigas, aga 2 omavahelises mängus võib kõike juhtuda ja saksa klubi oleks semis kindlalt olemas)

        Real - Barca: Just nii. Ei usu et nii läheb, aga see oleks suur mäng siin, Real tiitlikaitsja, Barca tegi just maailma parima comebacki kohtunike abiga, kelle poolt oleks kohtunikud selles mängus jne. Mängueelseid jutte oleks tosin mida pidada.

        Juve - Atletico:
        Kaks meeskonda kes üldiselt rohkem kaitse poolest tuntud, aga see hooaeg ründavad mõlemad ja löövad ka väravaid palju.

        Monaco - Leicester: Mõlemal võimalused siin, las siis Leicesteri muinasjutt ka olla veel võimalik. Semisse jõudmine oleks ju selles mõttes ilus lõpp.

        Semis oleks võimaluse korral 4 liigat esindatud. Siis poleks seda iba ja haipi kuidas Hispaania või Saksa domineerib kui 2 semis.

        Kommentaar


          Barca vs:
          Leicester/Dortmund/Monaco - vast kõige eelistatumad, sest ei mäleta, et nendega oleks mängitud, selle hooaja põhjal ei üllataks muidugi kui keegi välja lülitaks meid.
          Real/Bayern/Juventus - leian et hetke Barcal on 2s mängus sellise vastase väljalülitamine reaalsem kui finaalis.
          Atletico - viimastel aastatel märksa närvilisemad mängud kui Reali vastu. Mitte et Lucho väga tihti kaotaks neile, aga lihtsalt ebameeldiv vastane ja koledad mängud alati nendega.

          Kuna Realile niikuinii tugevat vastast ei loosita ja Barcale alati loositakse, siis Bayern on vägagi tõenäoline või siis Atletico.

          Kommentaar


            Nii armas, kuidas suurklubide fännid siin vastaseid jagavad. Vardy lööb finaalis värava ja see pole isegi võiduvärav - selle lööb Fuchs.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Nii armas, kuidas suurklubide fännid siin vastaseid jagavad.
              jumala pohui.

              Kommentaar


                Päris hea loos isegi.

                Kommentaar


                  Viimaste aastate huvitavaim loos, selget favoriiti pole üheski paaris, va mõnuagendi jaoks
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    No ma ei tea, 2 kordne viimase paari aasta finalist Atletico siiski nagu on favoriit Leicesteri vastu.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                      No ma ei tea, 2 kordne viimase paari aasta finalist Atletico siiski nagu on favoriit Leicesteri vastu.
                      Eks sellele saigi vihjatud...
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Ei oleks ise ka paremaid paare suutnud välja mõelda.

                        Leicester paneb selle ürituse lukku
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          Ei oleks ise ka paremaid paare suutnud välja mõelda.

                          Leicester paneb selle ürituse lukku
                          Tegelt jõlemugav on niiviisi lajatada. Et kui Leicester pärast taha saab, siis "ups, aga noh hea nali oli vähemalt" ja kui võidab, siis on kuulda "ma ju ütlesin teile, pange oma suud kinni" hõiskeid. Olgem realistid. Leicester sai päris vastiku vastase endale. Tema õnneks ei ole Atletico see hooaeg päris see, mis eelmine ja see ongi Leicesteri võimalus.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Tegelt jõlemugav on niiviisi lajatada. Et kui Leicester pärast taha saab, siis "ups, aga noh hea nali oli vähemalt" ja kui võidab, siis on kuulda "ma ju ütlesin teile, pange oma suud kinni" hõiskeid. Olgem realistid. Leicester sai päris vastiku vastase endale. Tema õnneks ei ole Atletico see hooaeg päris see, mis eelmine ja see ongi Leicesteri võimalus.
                            Küll see on jube, et ma olen Leicesteri poolt! Kes oleks uskunud, et tegelikult ei olegi leicester favoriit? Võimalus on tal kindlasti olemas, paar mängu joppamist ja karikas käes - premi on TUNDUVALT raskem võita ja sellega saadi hakkama.

                            Mind häirivad rohkem sellised inimesed kes leicesteri lootusi nulliks nimetavad, küll alguses öeldi kuidas mingil juhul ei saada alagrupist edasi, siis öeldi, et höh köki-möki mingid lambi tiimid ja sevillalt saavad korralikult sugeda, nüüd kui sevilla ka kotti pandi räägivad seda sama hülge möla järgmise mängu kohta edasi - kari vingatseid.

                            Pigem on suurema tõenäosusega selline keiss, et leicester saab atleticolt 8:2 kotte ja siis need vingatsid ronivad kuskilt välja ja hakkavad laiutama, et NÄGITE VOT VOT JA MA JU KURAT ÜTLESIN!

                            Kui Leicester CLi võidaks siis ma ilmselt nädal aega foorumisse ei jõuaks vaid tähistaks nende võitu ja mõtleks, et jalgpall on imeline.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

                              Pigem on suurema tõenäosusega selline keiss, et leicester saab atleticolt 8:2 kotte ja siis need vingatsid ronivad kuskilt välja ja hakkavad laiutama, et NÄGITE VOT VOT JA MA JU KURAT ÜTLESIN!
                              2 minutit pärast lõpuvilet...

                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                              Võtke välja ja sööge enda sõnu
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Kas foorumlane Linnupoja polnud ka üks neist, kes Leicesterile peale Ranierile kinga andmist neile kõike kõige halvemat soovis, kaasa arvatud relegatsiooni?

                                Aga loosi kommenteerides, siis tõesti üle aastate väga põnevad paarid loositi veerandfinaalis. Kui Juve-Barca paar välja jätta, siis ka stiili poolest üsna sarnased meeskonnad saavad kokku.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X