320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UEFA Meistrite Liiga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu meelest on jumala OK Leicesteri poolt olla. Ma olen ka üldiselt sellise mentaliteediga, et soovin alati väiksematele ja vaesematele õnne. Ja Sevilla vastu võitmine oli järjekordne ime, tegelikult ei olegi vahet, mis selle niiväga põhjustas.

    Küll aga mina olin üks nendest, kes alguses rääkis, et Leicesteril ei ole võimalusi Sevilla vastu ja üritasin seda läbi mänguliste aspektide põhjendada. Sina aga ajad argumenteerimise ja kaasaelamise sassi veidi.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Minu meelest on jumala OK Leicesteri poolt olla. Ma olen ka üldiselt sellise mentaliteediga, et soovin alati väiksematele ja vaesematele õnne. Ja Sevilla vastu võitmine oli järjekordne ime, tegelikult ei olegi vahet, mis selle niiväga põhjustas.

      Küll aga mina olin üks nendest, kes alguses rääkis, et Leicesteril ei ole võimalusi Sevilla vastu ja üritasin seda läbi mänguliste aspektide põhjendada. Sina aga ajad argumenteerimise ja kaasaelamise sassi veidi.
      Ehk siis sinu arust "leicester paneb selle ürituse lukku" = argumenteerimine mitte kaasaelamine? Huvitav lähenemine.

      Arvestades kuidas Leicester suutis terve eelmine aasta olla inglismaa parim tiim, siis ei mahu mulle pähe kuidas saab arvata, et leicesteril lootusi olgu vastaseks ükskõik kes. Kantest võib ju küll puudust tunda, aga väljakul ei ole 2 meest vaid 11.

      ja olin küll vihane ja hetke emotsiooni pealt lootsin, et need reeturid langeks mõnusalt, mängu ajal ei suutnud vimma pidada ja olin ikka leicesteri poolt ja karjusin maja üles kui värav esimeses legis löödi. Kurb on ikka, aga vähemalt ei võetud mingit suvalist troppi eesotsa.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Kommentaar


          Rizzoli läheb küsib nö reisisaatjalt, et kas oli käsi, mille peale reisisaatja raputab pead, aga Rizzoli sellest hoolimata annab ikka pennu ja kollase. Mis selle reisisaatja mõte siis üldse on? Õnneks õiglus võidutses ja Vidal virutas pendla üle värava.

          Edit: Või küsis, et kas nägid?

          Kommentaar


            See oli nagu sihilikult metsa löödud. Tundus et ta andis isegi Marcelole sellest teada!
            Messi...The never ending legend!

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Edit: Või küsis, et kas nägid?
              Küsis, et tead milleks sa siin oled?
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Mis valemiga Kassaile ikka ja jälle sellisel tasemel mänge vilistada antakse? Kohutav vilepartii Real-Bayern mängus.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Mis valemiga Kassaile ikka ja jälle sellisel tasemel mänge vilistada antakse? Kohutav vilepartii Real-Bayern mängus.
                  Müstika tõesti. Nüüd jääb vaid loota, et Dortmund Bundesligat edukalt esindab.

                  Kommentaar


                    Eks ikka selle valemina et need Krissud ja Messid ikka semi finaali jõuaks.

                    Uefa oma käsi on ju mängus. Otsuseid tehakse just vastavalt sellele, et "omad" edasi saaks.

                    Ei imestaks kui kolmapäeva õhtul Juvele persse keeratakse kohtunike abiga. Juba see PSG mäng oli selline et mingist ajaloolisest comebackist seal küll neutraalsena rääkida ei saa kui kohtuniku koduvile mängu ära otsustab.

                    Kommentaar


                      mõttetu hala, kõikides mängudes on sellised otsused see voor, asi on ammu selge, et ilma videokohtuniketa ei saa.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Mis valemiga Kassaile ikka ja jälle sellisel tasemel mänge vilistada antakse? Kohutav vilepartii Real-Bayern mängus.
                        See on müstika tõesti. Ja pigem on küsimus UEFA kohtunike osakonnale. See, et Kassai on sitt kohtunik, on ammu selge kõigile. Müstika on see, et mingi ring inimesi seda ei näe ning järjepidevalt antakse suuri mänge vilistada.

                        Tüüp vilistab nädalast nädalasse mingeid Ujpest - Budapest Honved ja Paksi SE - Ferencvaros mänge. Ning siis peaks suutma vilistada Real - Bayern CL-i veerandfinaali normaalsel tasemel?

                        Kassai on Ungari liiga tasemel kohtunik ja seda ta ka vilistama peaks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                          Eks ikka selle valemina et need Krissud ja Messid ikka semi finaali jõuaks.

                          Uefa oma käsi on ju mängus. Otsuseid tehakse just vastavalt sellele, et "omad" edasi saaks.

                          Ei imestaks kui kolmapäeva õhtul Juvele persse keeratakse kohtunike abiga. Juba see PSG mäng oli selline et mingist ajaloolisest comebackist seal küll neutraalsena rääkida ei saa kui kohtuniku koduvile mängu ära otsustab.
                          Ära mine fullretardi. Kassai on vähe nõrgem kohtunik. Selle paari sitt vile algas penaltist, mille Bayern veel Münchenis sai. Põhimõtteliselt on Bayern ise süüdi selles, et oma võimalusi ära ei kasutanud. Teine nii ja naa olukord oli minu meelest määratud penalti Madridis ja Bayerni teinegi värav oli suluseisust. Sisuliselt lubas Kassai Bayernile mängu tagasi tulla ja siis ise ka need lootused kustutas.

                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          mõttetu hala, kõikides mängudes on sellised otsused see voor, asi on ammu selge, et ilma videokohtuniketa ei saa.
                          Minu jaoks on videokorduste teema niijanaa. Olen nõus, et neid peaks tähtsamate mängude puhul juurutama. Samas eilses mängus antud penaltiolukorrast antud videokordused ei veennud mind isiklikult selles, kas see oli õige otsus või mitte. Sellised mikroskoopilised varbapuuted on kahtlased.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Minu jaoks on videokorduste teema niijanaa. Olen nõus, et neid peaks tähtsamate mängude puhul juurutama. Samas eilses mängus antud penaltiolukorrast antud videokordused ei veennud mind isiklikult selles, kas see oli õige otsus või mitte. Sellised mikroskoopilised varbapuuted on kahtlased.
                            Mängu üldine pilt võiks siiski ainult peakohtuniku jaoks olla, tähtsamad otsused kus videokohtunik näeb, et tehti vale otsus võiks ta sõna võtta. Kui asi pole ilmselge, siis hoiab suu kinni. Suluseisu väravatest saaks sekunditega lahti, oleks meil üks kohtunik kasvõi TV6 ekraani taga saaks me poolest pasast lahti.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Oleks ju katastroof, kui Barca ja Real nii vara välja langeksid. Ma pakun, et vaadatavus oleks Bayern, Atletico, Monaco, Juventus neliku puhul meeletult langenud. Ja seda ei saa juhtuda!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Oleks ju katastroof, kui Barca ja Real nii vara välja langeksid. Ma pakun, et vaadatavus oleks Bayern, Atletico, Monaco, Juventus neliku puhul meeletult langenud. Ja seda ei saa juhtuda!
                                Palun joo vähem või tööta vähem( mõlemad variandid teeksid head)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X