320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UEFA Meistrite Liiga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Loodaks mõnda üllatajat näha.

    Kommentaar


      Kui kõik läheb nii nagu peab siis oleks jõudude järjestus selline
      1. Juve
      2. Chelsea
      3. Barcelona
      4. Inter
      5. Sevilla
      ja kuskile veerandisse jõuab ka Lyon...edasi on kõik nõrgad omavahel kellest suuremat juttu pole mõtet teha.
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        Kui kõik läheb nii nagu peab siis oleks jõudude järjestus selline
        1. Juve
        2. Chelsea
        3. Barcelona
        4. Inter
        5. Sevilla
        ja kuskile veerandisse jõuab ka Lyon...edasi on kõik nõrgad omavahel kellest suuremat juttu pole mõtet teha.
        Oleks peaaegu ära petnud, aga viimases lauses peitunud seisukoht näitas ära, et rumala inimesega tegemist.

        Kommentaar


          Reali, Unitedit, Bayernit, Liverpooli jne pidada näiteks Sevillast nii palju nõrgemaks, et neist ei maksa midagi rääkida pole just väga arukas arvamus

          Kommentaar


            Jep..see jne on ka õigesti lisatud,sest tegelikult on neid reaalseid tiitlipretendente kahekohalise arvu jagu ja nt veerandfinaali võib peaaegu, et iga alagruppi jõudnud sats seada. Eks ungarlastest ei julge keegi seda uskuda, et mine sa tea.

            Kommentaar


              Algselt postitas Aramis Vaata postitust
              Jep..see jne on ka õigesti lisatud,sest tegelikult on neid reaalseid tiitlipretendente kahekohalise arvu jagu ja nt veerandfinaali võib peaaegu, et iga alagruppi jõudnud sats seada. Eks ungarlastest ei julge keegi seda uskuda, et mine sa tea.
              Man utd ja Pooli ma nüüd küll mitte kuidagi tiitlipretendentideks ei pea, kui nad just mega soosingut kohtunikelt ei saa,kuigi jah, Manul on vääääääga kerge alagrupp niiet sealt mitte edasi pääsemine oleks koomiline Reali ja Müncheni kohta nagu ei oskagi midagi targemat öelda...Real on alati põlenud, hea oleks kui põleks veel ja Bayern lihtsalt pole enam see mis ta oli eelmise saj. lõpp või selle alguses ...
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas count Vaata postitust
                Man utd ja Pooli ma nüüd küll mitte kuidagi tiitlipretendentideks ei pea, kui nad just mega soosingut kohtunikelt ei saa,kuigi jah, Manul on vääääääga kerge alagrupp niiet sealt mitte edasi pääsemine oleks koomiline Reali ja Müncheni kohta nagu ei oskagi midagi targemat öelda...Real on alati põlenud, hea oleks kui põleks veel ja Bayern lihtsalt pole enam see mis ta oli eelmise saj. lõpp või selle alguses ...
                ManUl on kyll k6ike muud kui kerge alagrupp. Reisida saavad rohkem kui rubla eest ja ka vastased pole kindlasti mitte kergete killast. Kindlasti raskem grupp kui nt. Chelseal v6i Arsenalil.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                  ManUl on kyll k6ike muud kui kerge alagrupp. Reisida saavad rohkem kui rubla eest ja ka vastased pole kindlasti mitte kergete killast. Kindlasti raskem grupp kui nt. Chelseal v6i Arsenalil.
                  No jah, Manu ainukesed raskused seal alagrupis on "noa saamise" protsendid, Venemaal kõrgemal kui Türgis...
                  Ja vahet pole kui kerge alagrupp on pArsenalil, põlevad nad enivei, nii koledat jalgpalli poel ammu nähtud...
                  OT: oled sa kindel et su vapivärvid on õiged? :O
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas count Vaata postitust
                    No jah, Manu ainukesed raskused seal alagrupis on "noa saamise" protsendid, Venemaal kõrgemal kui Türgis...
                    Ja vahet pole kui kerge alagrupp on pArsenalil, põlevad nad enivei, nii koledat jalgpalli poel ammu nähtud...
                    OT: oled sa kindel et su vapivärvid on õiged? :O
                    Fänni nagu sina ja fänni nagu enamus siin foorumis eristab reaalsus taju. Sul pole seda mitte grammigi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas count
                      OT: prantslasest konna raibet nagu sina pole ammu näha olnud, õgi üks suur munn ja uputa ennast jobijõkke ära nahhui , krdi sohilaps ikak küll, brrrrr. creepy tüüp ikka
                      Ei, ma olen ikkagi eestlane aga tänud taas, et mulle oma idiootsusega nalja tegid.

                      Aga ,et teemas püsida siis ise pakuks favoriitide sekka nagu ikka Inglismaa nelikut ja veel Hispaania kahte suurt. Üllatada kindlasti võivad nii itaalased (Inter ja Juve) ,sakslased (eesotsas Bayerniga) ja ka loodetavasti keegi Prantsusmaa kolmikust. Ära ei tasuks ka unustada viimastel hooajaegadel hästi esinenud FC Portot.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Ei, ma olen ikkagi eestlane aga tänud taas, et mulle oma idiootsusega nalja tegid.

                        Aga ,et teemas püsida siis ise pakuks favoriitide sekka nagu ikka Inglismaa nelikut ja veel Hispaania kahte suurt. Üllatada kindlasti võivad nii itaalased (Inter ja Juve) ,sakslased (eesotsas Bayerniga) ja ka loodetavasti keegi Prantsusmaa kolmikust. Ära ei tasuks ka unustada viimased hooajad hästi esinenud FC Portot.
                        Yup, sul on esimest korda õigus ka milleski, unustasin ka lisada Porto, väga ilusat jalgpalli mängiv meeskond, võib jõuda ka üpris kaugele, aga peale Chelsea ma ausalt ei näe ühtegi teist PL klubi kuskile jõudmas, aga tibusid loeme järgmise aasta märtsis vms. Senikaua las ma olen asjatundmatu segane
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Kahju, et Roma ei mängi CL'is. Tahaks näha kuhu kount oleks nad siin toppinud.
                          Minu arvamus on selline: poolfinaalis on Barca, Manu, 'Pool ning Inter. 'Pool on tõestanud, et Euroopas nad teevad tegusi Interi suhtes pole eriti kindel, kuid elame-näeme.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Sorry count, aga sa jätad lihtsalt fänni mulje mingite satside "nõrgaks" tembeldamisega. Fännid on need, kes näevad ainult oma lemmikuid ja on pimestatud sellest hiilgusest. Keegi ei keela siin esinelikuid ja viisikuid oma suva järgi pakkumast ja ma atahaks näha, kas kedagi saab ükskõik millise satsi nelja hulka pakkumise eest lolliks sõimata, aga vastupidist väita, et mingid satsid on nii nõrgad, et nad poolfinaali ei saa, see on siis kaas see, mis ma ütlesin või kõva selgeltnägemine. Viimase puhul soovitan see ka rahasse valada- kindlasti on on olemas maailma kihlveokontoritel panuseid Manu to reach/ or not to reach semifinals ja sama teistega ka.

                            Kommentaar


                              Ka see hooaeg jätkavad Meistrite liigas dikteerimist Hispaania ja Inglise klubid ja üllatad võib veel Bayern.Aga kahtlen kas ka see hooaeg Itaalia klubid midagi suudavad ja kui siis vaid Inter.Huviga vaatan kuidas suudavad hakkama saada Levadia välja mänginud Ungarlased.Aga kuna minu lemmiklubi sellest sarjast osa ei võta siis peamine mida sellelt turniirilt ootan on väga ilusat mängu
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Euroopa jalgpalliliidu UEFA juht Michel Platini teatas, et alates hooajast 2012-2013 peavad klubide ostusummad olema kasumist väiksemad. Reegleid rikkuvad meeskonnad saavad karmi karistuse, sest nad visatakse Meistrite liigast välja.

                                „Klubid ei tohi kulutada rohkem kui nad teenivad," ütles Platini. „Meil on nüüd kolm aastat aega vaadata, kas klubid saavad võlgadest vabaks."

                                Platini pidi taolise sammu astuma pärast seda, kui Madridi Real võttis pankadel üle 250 miljoni euro laenu, et soetada endale Cristiano Ronaldo ja Kaka. Võlgades siplevad teisedki suurklubid. Näiteks Manchester United on miinuses 738 ja FC Liverpool 284 miljoni euroga.

                                õhtaneleht
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X