320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UEFA Meistrite Liiga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eks täna saab siis näha, kes kui heas vormis on. Loodan, et Xtra kanalid alt ei vea ja näitavad midagi head:P
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      XTra-d näitavad suht mitut mängu , keegi kirjutas siia lehekyljed ka suht vaadata .. Aga vict ainult Reali oma ei näita -.- irf ..

      Kommentaar


        Yle2 aitab sind sinu hädas.

        Kommentaar


          Viasatil ma ei leidnud seda , kui isegi on , siis jäi see kyll väga suure imena mulle kahe silma vahele ..

          Kommentaar


            Viasatil ei tohiks olla soome kanaleid.

            Kommentaar


              Soomet tõesti enam ei näita.

              Kommentaar


                Ok, my bad. Kunagi näitas.

                Kommentaar


                  Kust mänge näha saaks,Justin.tv ei taha kuidagi mul toimida täna
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    Kust mänge näha saaks,Justin.tv ei taha kuidagi mul toimida täna
                    rahamees oled, siis uefa kodulehel saad tasulise striimi osta. hinnad sõltuvad riigiti

                    chelsea-porto mängu näed siit- http://ww1.rtp.pt/multimedia/index.php?tv=1&tipo=ply
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      real purustab zürihhit 3-0 juba poolaeg

                      Kommentaar


                        Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                        real purustab zürihhit 3-0 juba poolaeg
                        eriti tugev meeskoind mida "purustada" , pigem peaks ütlema et Real teeb kohustulikku võitmist, alal selle 3-0i oleks häbi !
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          3:2 reali kasuks hetkel,67 min mängitud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas count Vaata postitust
                            eriti tugev meeskoind mida "purustada" , pigem peaks ütlema et Real teeb kohustulikku võitmist, alal selle 3-0i oleks häbi !
                            Täitsa häbi on vist juba, sest seis 3:2 juba Aga ronalts vana peer ikka omab kohati liiga ilusti
                            Pain is temporary, honour lasts forever...

                            www.fcotepaa.ee

                            Kommentaar


                              See võis päris põnev mäng olla. Eks homme tsekkab kokkuvõtte üle, siis selgem pilt.

                              Kommentaar


                                Väga põnev teisipäev oli tegelikult. Üsnagi tasavägised mängud ja ka piisaval kogusel väravaid.
                                Minu jaoks oli üllatus vaid CSKA nii nõrk vastupanu Wolfsburgile, vähemasti skoori mõttes ja Bordeauxi niivõrd tugev mäng Juventuse vastu nende oma kodus. Usun et Bordeaux, Juve ja bayern jagavad edasipääsu kohad üsna tasavägiste mängude abil ära.
                                Tegelikult näitavad ka skoorid üsna selgelt kuidas tase on ühtlustunud ka väiksemate meeskondade ja suurte vahel, eks tänane annab sellest veelgi parema ülevaate .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X