320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UEFA Meistrite Liiga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas flameas Vaata postitust
    VfB Stuttgart - Barcelona : Kindlalt Barca võit.
    Olympiakos - Bordeaux : Kui Bordeaux võõrsil hakkama saab siis nad edasi.
    Inter - Chelsea : Raske öelda aga arvan, et Moul on mõni trikk varuks.
    Bayern Munich - Fiorentina : Võrdne.
    CSKA Moscow - Sevilla : Sevilla, kui nad võõrsil suurelt pähe ei saa.
    Lyon - Real Madrid : Reali staariparaad lõppeb siin.
    Porto - Arsenal : Arsenal, kuigi Portol on võimalus - samas neil otsustav mäng võõrsil.
    AC Milan - Manchester United : ManUl joppab ära nagu tavaliselt.
    millal oli mourinhol interis trikk varuks?

    Kommentaar


      Becks@Old Trafford. Sai, mis tahtis. A no karta ei ole siin midagi. Tuleb seda vanurite punti korralikult jooksutada ja valma. Obertään saab neid hullutada.

      Stuttgart - Barcelona -> barca
      Olympiacos - Girondins Bordeaux ->bordeaux
      Milano Inter - Chelsea -> inter
      Bayern München - Fiorentina -> bayern
      CSKA Moskva - Sevilla FC -> sevilla
      Lyon Olympique - Real Madrid ->real
      FC Porto - Arsenal -> arsenal
      AC Milan - Manchester United -> ManU
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        Madrid kaotab kokkuvõttes 4:5

        Kommentaar


          ja inter kaotab kokkuvõttes 8:9

          Kommentaar


            Ajakava kah siis - http://www.uefa.com/multimediafiles/...2_download.pdf
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              VfB Stuttgart - Barcelona : barca kindlalt edasi
              Olympiakos - Bordeaux : Bordeauxil edasipääsemisega probleeme ei teki, Blanc on ikka väga kena tööd teinud, arvatavasti siiski veerandfinaalis nende edu lõppeb, loodetavasti eksin, aga hetkel ei näe küll neis hoolimata kõigest potensiaali võita mõnda euroopa suurklubi nagu Barca või Chelsea.
              Inter - Chelsea : Chelsea edasi, ei näe mitte mingit võimalust Interil - Mourinho pole ilmselgelt interi mängijatest maksimumi välja pigistanud, kahjuks sattus neile vastaseks meeskond kes on meistrite liiga suurim favoriit - mitu aastat kokku mänginud koosseis, hea treener, elu parimas vormis olev drogba?
              Mänguilu väga ei oota, sest need kaks võistkonda mängivad üldjuhul tulemusele ega paku väga atraktiivset jalgpalli.
              Bayern Munich - Fiorentina : Bayern võidab, hooaeg pole küll alanud kõige kenamalt aga praeguseks on hoog kätte saadud, Fiore võitis küll 2 korda Liverpooli aga 16 tugevama hulgas nende teekond katkeb vähemalt 2 väravalise kaotusega.
              CSKA Moscow - Sevilla : Moskvas on ilmselt Veebruaris päris külm aga Sevilla võidab sellegipoolest, Sevillas on ilmselgelt potensiaali - miks mitte jõuda isegi poolfinaali see aasta.
              Lyon - Real Madrid : Raske, aga ehk Real ennast edasi kobisab
              Porto - Arsenal : Arsenal edasi.
              AC Milan - Manchester United : Saab siis jälle vana sõbra Milaniga mängida - Tuleb küll võrdne mäng aga ManU võidab, sest vaja on ju kätte maksta nii Milanile, kui ka Beckhamile. Oi kui hästi ma veel mäletan, kuidas Milan ManU poolfinaalis välja lükkas - toimus see siis 2007. aasta kevadel esimene mängu võitis ManU 3-2 ja teise sai siis pähe 3-0, kui ma ei eksi lõpuminutitel olin peaaegu nutu äärel - nii võimas oli see Milani üleolek ja Beckham poiss aitas aastaid tagasi Realil Manu alistada - lõi siis vist ka ühe värava.

              Kommentaar


                Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                lõpuminutitel olin peaaegu nutu äärel




                sool, haavad
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                  Beckham poiss aitas aastaid tagasi Realil Manu alistada - lõi siis vist ka ühe värava.
                  Seda sa mäletad küll valesti.
                  "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                  RocknRolla (2008)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                    Oi kui hästi ma veel mäletan, kuidas Milan ManU poolfinaalis välja lükkas - toimus see siis 2007. aasta kevadel esimene mängu võitis ManU 3-2 ja teise sai siis pähe 3-0, kui ma ei eksi lõpuminutitel olin peaaegu nutu äärel - nii võimas oli see Milani üleolek ja Beckham poiss aitas aastaid tagasi Realil Manu alistada - lõi siis vist ka ühe värava.
                    Sa nutad neist lõpuminutitest saadik Milani teemas. Ja Beckham poiss ei aidanud aastaid tagasi Realil Manu võita, vaid mängis punases särgis - lõi isegi värava. Aga see oli nii aastaid tagasi, et sa vist polnud sündinudki. Sinna vahele jääb veel üks koslep Milanilt.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      Sa nutad neist lõpuminutitest saadik Milani teemas. Ja Beckham poiss ei aidanud aastaid tagasi Realil Manu võita, vaid mängis punases särgis - lõi isegi värava. Aga see oli nii aastaid tagasi, et sa vist polnud sündinudki. Sinna vahele jääb veel üks koslep Milanilt.
                      Ma üle 2-3 postituse elu jooksl küll enda mäletamist mööda Milani foorumis kirjutnud pole? Jah see pole saladus, et Milan on üks neist paljudest meeskondadest kes on vastukarva või õigemini võib öelda, et isegi vihkan.
                      Minu arust pole see imelik kui näiteks reali fänn on õnnelik kui Barcal halvasti läheb - minul on ka mõned meeskonnad välja kujunenud kelle ebaõnnestumised mulle rõõmu teevad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                        Ma üle 2-3 postituse elu jooksl küll enda mäletamist mööda Milani foorumis kirjutnud pole? Jah see pole saladus, et Milan on üks neist paljudest meeskondadest kes on vastukarva või õigemini võib öelda, et isegi vihkan.
                        Minu arust pole see imelik kui näiteks reali fänn on õnnelik kui Barcal halvasti läheb - minul on ka mõned meeskonnad välja kujunenud kelle ebaõnnestumised mulle rõõmu teevad.
                        ai kuidas mulle meeldib kui manjukesed kaotavad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          Sa nutad neist lõpuminutitest saadik Milani teemas. Ja Beckham poiss ei aidanud aastaid tagasi Realil Manu võita, vaid mängis punases särgis - lõi isegi värava. Aga see oli nii aastaid tagasi, et sa vist polnud sündinudki. Sinna vahele jääb veel üks koslep Milanilt.
                          Kurat tõesti ei tea kust ma selle peale tulin, et Beckham Manule reali särgis värava lõi, wtf nagu, kirjutamise ajal tuli isegi silme ette see värav, fuck küll.
                          selist prohmakat küll endale lubada ei tohiks.

                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          Sa nutad neist lõpuminutitest saadik Milani teemas. Ja Beckham poiss ei aidanud aastaid tagasi Realil Manu võita, vaid mängis punases särgis - lõi isegi värava. Aga see oli nii aastaid tagasi, et sa vist polnud sündinudki. Sinna vahele jääb veel üks koslep Milanilt.
                          Ju mind tõesti polnud siis veel sündinud, aga ära muretse Manu see aasta võidab Milani, Hoolimata sellest, et Milan on Barcelona järel see sajand edukuselt teine võistkond olnud.

                          Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                          ai kuidas mulle meeldib kui manjukesed kaotavad.
                          Viimasel ajal pole seda just väga sageli juhtunud võrreldes mõne muu tiimiga või mis? tegelt kuidas ma ka ei taha, ei saa ma Milani alahinnata 50-50 pakuks.
                          Eks siis see võidab kellel rohkem õnne on, vähemalt pole meil enam Heinzet, oskab keegi äkki öelda kes oli ühe õnnetu eksimuse autor, valesööt kui ma õigesti mäletan, mis viis Manu 3-2 kodus lõpuminutitel juhtima?
                          Jasper, äkki räägid lähemalt minu Milani teemas halamistest, ise küll ei mäleta väga - paar korda 3 aasta jooksul heal juhul?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            Mis lollus see nüüd on? Miks kõik samal nädalal ei mängi? Või oli juba eelmine hooaeg niimoodi?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Epic Vaata postitust
                              Mis lollus see nüüd on? Miks kõik samal nädalal ei mängi? Või oli juba eelmine hooaeg niimoodi?
                              Alagrupis teiseks tulnud meeskond, kes on paaris esimesena märgitud, alustab kodus. Esimene mäng peetakse vahemikus 16.-24. veebruar, kordusmäng 9.-17. märts. Nädalane vahe on tingitud sellest, et samal staadionil (San Siro)mängivad Inter ja Milan ei saa pidada kodukohtumisi ühepäevase vahega

                              Kommentaar


                                Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
                                Alagrupis teiseks tulnud meeskond, kes on paaris esimesena märgitud, alustab kodus. Esimene mäng peetakse vahemikus 16.-24. veebruar, kordusmäng 9.-17. märts. Nädalane vahe on tingitud sellest, et samal staadionil (San Siro)mängivad Inter ja Milan ei saa pidada kodukohtumisi ühepäevase vahega
                                No võinud ühe võõrsil panna mängima. Varsti tuleb jälle Wenger kiunuma selle mängukava üle.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X