320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

nandroland-eesti skoor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Orginally posted by erx

    no nüüd sai see mäng siis ka läbi kuigi Holland pressis algusest lõpuni ja võiduvärava lõid iirlased 10nekesi , läx võit Iirile ja Holland on väljas ! tegelikult on sellest vaatevinklist see Eesti konnisele hea , aga mul on Hollandist kahju sellepärast, et nad mängisid väga ilusat jalgpalli ja neil jäi ainult õnnest puudu, aga sedavõrra on jälle Eestil lihtsam....
    ja mina olen siiralt õnnelik, kuna loodetavasti holland ei saa edasi
    lincoln
    vabandan juba ette kõigi libafännide ja hollandi
    lincoln koondise austajate ees
    Jalgpallihaigla liige NR. 69

    Kommentaar


      #32
      Orginally posted by erx

      ei näinud livena, aga lugesin kommentaare eurospordist. Iirlased jõudsid vasturünnakust kasti nuuh 15 meetri kaugusele väravast. Mees tõstis palli Stauntoni pea peale , see riivas palli... vieekastilähistel jäi Mcateer vabaks ja põrutas tugeva löögi taha ristnurka, no niipalju väravast
      Nägin väravat. Minu arust see küll eriti riivamine ei olnd, vaid ülihea sööt McAteerile (algul arvasin, et oli äkki lihtsalt tsenderdusena mõeldud, aga läks läbi meeste), kes oli täiesti üksi ja lasi ilusti viiekastinurgast ühe puutega ära.
      Jube Tige Kala

      Kommentaar


        #33
        See oli eriti äss värav aga mäng läx küll vahepeal igavaks
        Pärtel Tomberg

        isePankur.ee - Inimeselt inimesele
        http://www.isepankur.ee
        info@isepankur.ee

        Kommentaar


          #34
          Kuna Holland MM-le ei saa , vaevab neid totaalne masendus ja nad hävivad eestlastelegi


          BTW iirlaste värav oli päris sheff kuna McAteeri löök vv-le mingit võimalust ei jätnud.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            #35
            4:1

            Kommentaar

            Working...
            X